Sağlıklı ve Fit Yaşam Servisi

Sağlıklı yaşamın sırları Sağlıklı Yaşa ve Fit Yaşam Servisi'nde cebinizde!

28 TL / AY
İncele
Sağlıklı ve Fit Yaşam Servisi

Sağlıklı ve Fit Yaşam Servisi Nedir?

Taylan Kümeli ile Kilo Ver Sağlıklı Yaşa Servisi; sağlıklı beslenme, kilo verme ve sağlıklı bir yaşam için önerileri kapsayan, özel içerikleri servis abonelerine düzenli gönderen bir servistir. Fit Yaşam Servisi ise sağlıklı beslenme, kilo verme ve sağlıklı bir yaşam için diyet listelerini kapsayan bir servistir.

Daha Fazla Bilgi

Turkcell aboneleri bu pakete SIM Menü üzerinden de erişebilirler. Abonelere her gün sağlıklı yaşam ve sağlıklı beslenme konularında 3 defa SMS gönderilir. Cihazı HTML5 destekleyen aboneler, bu içeriklerin daha detaylı versiyonlarını ve daha fazlasını HTML5 sayfasında görüntüleyebilirler.

“Bu servisi wifi internet bağlantısı ile üyelik bilgilerinizi girerek de kullanabilirsiniz.”

SMS yoluyla ya da SimMenü altından abonelik başlatılarak, servisten faydalanılabilir.

Taylan Kümeli ile Kilo Ver & Sağlıklı Yaşa Paketi'nde, Taylan Kümeli’den sağlıklı yaşam önerileri cep telefonlarına gönderilecektir. Fit Yaşam Servisi'nde sağlıklı beslenme, kilo verme ve sağlıklı bir yaşam için diyet listeleri cep telefonuna gönderilecektir.

 • 1 Haziran 2018 - 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında Turkcell SimMenü de bulunan Sağlıklı ve Fit Yaşam Servisi BiP'te geçerli 1GB Paketi'yle birlikte satılacaktır. Paketlerin fiyatı değişmeyecektir.
 • BiP'te geçerli 1GB Paketi ise sadece BiP içerisinde kullanılabilecek olup, 30 gün süreyle geçerli olacaktır.
 • Her paket için ayrı ayrı 1GB paketi tanımlanacaktır.
 • Bip’te geçerli aylık 1GB paketi sadece yurt içinde geçerlidir.


Sağlıklı Yaşam Servisi IPTAL SAGLIK, Fit Yaşam Servisi ise IPTAL FITYASAM yazıp 2200’a gönderilerek abonelik iptal edilebilir.

Diğer
ABONE SAGLIK yazarak 1818' göndererek Sağlıklı Yaşam Servisi'ne, ABONE FIT yazıp 1818'e göndererek ise Fit Yaşam Servisi'ne abonelik başlatılabilir.

Taylan Kümeli ile Sağlıklı Yaşam Servisi tüm vergiler dahil gönderilen SMS başına 0,90TL ücretlendirilir. 3 SMS'ten sonraki tüm SMS'ler ücretsizdir. Fit Yaşam Servisi tüm vergiler dahil aylık 28TL'dir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 • Taylan Kümeli ile Kilo Ver Sağlıklı Yaşa Servisi ; sağlıklı beslenme, kilo verme, ve sağlıklı bir yaşam için önerileri kapsayan özel içerikleri servis abonelerine düzenli gönderen bir servistir. Fit Yaşam Servisi ise sağlıklı beslenme, kilo verme ve sağlıklı bir yaşam için diyet listelerini kapsayan bir servistir.

 • Sağlıklı Yaşam Servisi'nde ABONE SAGLIK yazıp 1818’e göndererek, Fit Yaşam Servisi'nde ise FIT yazıp 1818'e gönderilerek abonelik başlatılabilir.

 • Sağlıklı Yaşam Servisi tüm vergiler dahil gönderilen SMS başına 0,90TL ücretlendirilir. 3 SMS'ten sonraki tüm SMS'ler ücretsizdir. Fit Yaşam Servisi ise aylık tüm vergiler dahil 28TL'dir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 • Ücrete KDV ve ÖİV dâhildir.

 • Hayır, başvuru SMS’i ücretsizdir.

 • SMS yoluyla ya da Turkcell Menü altından abonelik başlatılarak, servisten faydalanılabilir.

 • Bireysel ve Kurumsal tüm abonelerimiz faydalanabilir.

 • Hayır, servis yurt dışında geçerli değildir.

 • Sağlıklı Yaşam Servisi IPTAL SAGLIK yazıp 2200’a gönderilerek, Fit Yaşam Servisi ise IPTAL FITYASAM yazıp 2200'a gönderilerek abonelik iptal edilebilir.

 • Hattınızda yeterli bakiye bulunmadığı zaman üyeliğiniz yenilenemeyebilir. Bu durumda hattınıza TL yüklediğinizde paketiniz aktif hale getirilecektir.

Kapat
Yardım ister misiniz?