Oyun Keyfi Servisi

Farklı kategorilerde, birbirinden heyecanlı oyunlar Oyun Keyfi ile cebinizde!

19,6 TL / AY
İncele
Oyun Keyfi Servisi

Oyun Keyfi Servisi Nedir?

Turkcell SimMenü altında bulunan Keşfet - Paylaş/Eğlence kategorilerini takip ederek Oyun Keyfi Servisi'ne abone olabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Turkcell müşterisi menü içerisinde Keşfet&Paylaş/Eğlence altında bulunan Oyun Keyfi servisine girdikten sonra üyeliği başlatılmış olur ve kendisine “hoş geldin mesajı” ile birlikte tüm oyunlara ulaşabileceği HTML5 portaline giriş bilgileri gönderilir. 

Müşteri Hizmetleri Numarası : 08505321818

Turkcell SimMenü'ye cep telefonunuzun içerisinde bulunan Turkcell Menü ikonuna tıklayarak erişebilir, Keşfet & Paylaş kategorisi altından Eğlence Servisleri altından aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Turkcell aboneleri, menü içerisinde yer alan Keşfet & Paylaş/ Oyun başlığında Oyun Keyfi Servisi’ne abone olabilir, yüzlerce oyunu bu abonelik kapsamında ücretsiz oynayabilirler.

SimClub Oyun Servisi'nden 1GB İnternet Hediye!

  • Kampanya 10 Ekim 2016 - 10 Ekim 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Oyun Paketi'ne üye olan kullanıcılara haftalık 1GB internet hediye edilecektir.
  • Hediye internet paketi servis aboneliğinizin başlayarak ücretlendirmesinin eksiksiz tahsil edilmesi koşuluyla hattınıza yüklenecektir. Servis ücretinin tahsil edilememesi ya da parçalı olarak tahsil edilmesi durumunda hediye yüklemesi yapılmaz.
  • Servis ücretinin tam olarak tahsil edildiği ve hediye internet paketi yüklemesinin yapıldığı durumda, servisin iptal edilmesi halinde servise ilişkin yapılan ücretlendirmenin iadesi mümkün değildir.
  • Yüklenen hediye internet paketi geri alınamaz.
  • Hediye internet paketiniz servis aboneliğinin başlaması ve servis ücretlendirmesinin tam olarak yapılmasının ardından en geç 24 saat içerisinde hattınıza yüklenir.
  • Yüklenen hediye data paketi yüklenildiği andan itibaren 1 hafta boyunca geçerlidir. Hediye internet paketi tüketildiğinde ya da kullanım süresi dolduğunda hattınıza bir bilgilendirme mesajı gönderilir.
  • Eğer hattınızda mevcut bir internet paketi varsa kullanımlarınız öncelikle yüklenmiş olan bu hediye internet paketinden düşecektir.
  • Servisin kullanımı ve hediye internet paketinizin yüklenmesiyle ilgili sorularınızı 08505321818 numaralı müşteri hizmetleri hattını arayarak iletebilirsiniz.

IPTAL OYUN KEYFI, IPTAL OYUN yazıp 1818’e göndererek servis aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Diğer
Java&Android cihazlar için Turkcell Menü ikonu üzerinden, IOS cihazlar için ise Telefon>SimUygulamaları adımlarını takip ederek SimMenü'ye erişilebilir.

Oyun Keyfi abonelik ücreti aylık tüm vergiler dahil 19,6 TL’dir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Sayfayı kaydırın