Güzellik Sırları Servisi

Moda, makyaj önerileri ve güzel gözükme sırları artık cebinizde!

19,6 TL / AY
İncele
Güzellik Sırları Servisi

Güzellik Sırları Servisi Nedir?

Güzellik Sırları Paketi; makyaj, moda ve güzellikle ilgili dikkat çekici özel içeriklerin servis abonelerine düzenli gönderildiği bir servistir. 

Daha Fazla Bilgi

Turkcell aboneleri Güzellik Sırları Paketi’ne SIM menü üzerinden erişebilirler; abonelere hergün moda, makyaj önerileri ve güzel görünmenin sırları konularında 3 defa SMS Cihazı HTML5 destekleyen aboneler bu içeriklerin daha detaylı versiyonlarını ve daha fazlasını HTML5 sayfasında görüntüleyebileceklerdir. 

Cep telefonlarında bulunan Turkcell Menü ikonu altından Keşfet&Paylaş/İyi Yaşa/Güzellik Sırları adımları takip edilerek servis aboneliği başlatılabilir.

Güzellik Sırları Paketi ile moda, makyaj önerileri ve güzel görünmenin sırları sizinle paylaşılacaktır.

Güzellik Sırları Paketi'ne üye ol, 1GB İnternet Kazan

  • Kampanya 10 Ekim 2016 - 10 Ekim 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Güzellik Sırları Paketi'ne üye olan kullanıcılara haftalık 1GB internet hediye edilecektir.
  • Hediye internet paketi servis aboneliğinizin başlayarak ücretlendirmesinin eksiksiz tahsil edilmesi koşuluyla hattınıza yüklenecektir. Servis ücretinin tahsil edilememesi ya da parçalı olarak tahsil edilmesi durumunda hediye yüklemesi yapılmaz.
  • Servis ücretinin tam olarak tahsil edildiği ve hediye internet paketi yüklemesinin yapıldığı durumda, servisin iptal edilmesi halinde servise ilişkin yapılan ücretlendirmenin iadesi mümkün değildir.
  • Yüklenen hediye internet paketi geri alınamaz.
  • Hediye internet paketiniz servis aboneliğinin başlaması ve servis ücretlendirmesinin tam olarak yapılmasının ardından en geç 24 saat içerisinde hattınıza yüklenir.
  • Yüklenen hediye data paketi yüklenildiği andan itibaren 1 hafta boyunca geçerlidir. Hediye internet paketi tüketildiğinde ya da kullanım süresi dolduğunda hattınıza bir bilgilendirme mesajı gönderilir.
  • Eğer hattınızda mevcut bir internet paketi varsa kullanımlarınız öncelikle yüklenmiş olan bu hediye internet paketinden düşecektir.
  • Servisin kullanımı ve hediye internet paketinizin yüklenmesiyle ilgili sorularınızı 08505321818 numaralı müşteri hizmetleri hattını arayarak iletebilirsiniz.

IPTAL GUZELLIK yazıp 1818’e gönderilecek abonelik iptal edilebilir.

Diğer
ABONE GUZELLIK yazarak 1818'e göndererek abonelik başlatılabilir. Cep telefonlarında bulunan Turkcell Menü ikonu altından Keşfet&Paylaş/İyi Yaşa/Güzellik Sırları adımları takip edilerek servis aboneliği başlatılabilir.

Tüm vergiler dahil aylık 19,6 TL’dir. 

Sayfayı kaydırın