Cinemaximum ile Sinema Servisi

En güzel sinema filmleri burada!

28 TL / AY
İncele
Cinemaximum ile Sinema Servisi

Cinemaximum ile Sinema Servisi Nedir?

Turkcell Menü altında bulunan Keşfet - Paylaş kategorisi altında Sinema Filmleri aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Turkcell menü altında bulunan Keşfet & Paylaş menüsünden Sinema Keyfi Servisi’ne abonelik başlatılabilir. Müşteri Hizmetleri Numarası: 08505321818

“Bu servisi wifi internet bağlantısı ile üyelik bilgilerinizi girerek de kullanabilirsiniz.”

Turkcell SimMenü'ye cep telefonunuzun içerisinde bulunan Turkcell Menü ikonuna tıklayarak erişebilir, keşfet-paylaş kategorisi altından Sinema Filmleri ve Yakınımdakiler Servisi’ne aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Turkcell abonesi menüiçerisinde yer alan Keşfet - Paylaş başlığı altında bulunan Sinema Keyfi ve Yakınımdakiler Servisi’ne abonelik başlatılabilmektedir. Sinema Keyfi Servisi'yle en güncel filmlerle ilgili detayların, bilgilerin ve fragmanların yer aldığı servisten faydalanabilirsiniz. Yakınımdakiler Servisi ise Turkcell abonelerinin Turkcell Sim Menü üzerinden kayıt olarak kullanabilecekleri bir sosyal paylaşım platformudur. Aboneler bu servise üye olarak bir profil oluştururlar ve platforma üye olmuş diğer kullanıcılar ile paylaşımlarda bulunabilirler.

IPTAL SINEMA yazıp 1818’e gönderilerek servis abonelikleri iptal edilebilir.

Diğer
Java ve Android cihazlar için Turkcell Menü ikonu üzerinden, IOS cihazlar için ise Telefon>SimUygulamaları adımlarını takip ederek SimMenü'ye erişebilirsiniz.

Yakınımdakiler Servisi ve Sinema Keyfi Paketi aylık tüm vergiler dahil 28TL’dir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 • Turkcell SimMenü içerisinde yer alan Keşfet - Paylaş başlığı altında bulunan Sinema Keyfi ve Yakınımdakiler Servisi’ne abonelik başlatılabilmektedir. Sinema Keyfi servisiyle en güncel filmlerle ilgili detayların, bilgilerin ve fragmanların yer aldığı servisten faydalanabilirsiniz. Yakınımdakiler Servisi ise Turkcell abonelerinin Turkcell Sim Menü üzerinden kayıt olarak kullanabilecekleri bir sosyal paylaşım platformudur. Aboneler bu servise üye olarak bir profil oluştururlar ve platforma üye olmuş diğer kullanıcılar ile paylaşımlarda bulunabilirler.

  • ABONE SOSYAL ya da ABONE SINEMA yazıp 1818'e gönderilerek istenilen abonelik başlatılabilir.
  • Android için Turkcell menü ikonuna tıklayarak, IOS için ise Telefon> Sim Uygulamaları adımlarını izleyerek menüye ulaşılabilir.

 • Sinema Keyfi ve Yakınımdakiler Paketi aylık tüm vergiler dahil 28TL’dir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 • Ücrete KDV ve ÖİV dâhildir.

 • Hayır, başvuru SMS’i ücretsizdir.

 • Turkcell SimMenü altında bulunan Keşfet - Paylaş menüsünden Sinema Keyfi ve Yakınımdakiler servisi’ne abonelik başlatılabilir.

 • Bireysel ve Kurumsal tüm abonelerimiz faydalanabilir.

 • Hayır, servis yurt dışında geçerli değildir.

 • IPTAL SINEMA, IPTAL SOSYAL yazıp 1818’e gönderilerek servis abonelikleri iptal edilebilir.

 • Hattınızda yeterli bakiye bulunmadığı zaman üyeliğiniz yenilenemeyebilir. Bu durumda hattınıza TL yüklediğinizde paketiniz aktif edilecektir.

Kapat
Yardım ister misiniz?