Şenay Devi Astroloji Dünyası

Günlük ve haftalık burç yorumları, burcunuzun uyumu, hepsi Şenay Devi Astroloji Servisi'nde!

28 TL / AY
İncele
Şenay Devi Astroloji Dünyası

Şenay Devi Astroloji Dünyası Nedir?

Turkcell Menü altında bulunan Astroloji kategorisi içeriğinde Şenay Devi ve Astroloji Dünyası aboneliklerini başlatabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Turkcell SimMenü altında bulunan Astroloji kategorisi içeriğinden dilediğiniz astroloji servisine üye olabilir, yıldız haritası ve günlük burcunuzu öğrenebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Numarası: 08505321818

“Bu servisi wifi internet bağlantısı ile üyelik bilgilerinizi girerek de kullanabilirsiniz.”

Turkcell Menü'ye cep telefonunuzun içerisinde bulunan Turkcell Menü ikonuna tıklayarak erişebilir, astroloji kategorisi altından Şenay Devi ya da Astroloji Dünyası aboneliklerine üye olarak servislerden yararlanabilirsiniz.

Astroloji Dünyası; abonelerin günlük ve haftalık burç yorumlarını okuyabilecekleri; burç uyumlarını sorgulayabilecekleri; burçlara göre karakter, kariyer, sağlık, aşk hayatı gibi analizleri görebilecekleri ve yıldız haritası ile yükselen burç gibi çok çeşitli ve farklı içerikleri bulabilecekleri kapsamlı bir astroloji portalidir.
Şenay Devi Astroloji Paketi; Ünlü astrolog Şenay Devi’nin günlük ve aylık burç yorumlarının servis abonelerine gönderildiği bir astroloji paketidir.

 • 1 Haziran 2018 - 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında Turkcell SimMenü de bulunan Astroloji Servisleri BiP'te geçerli 1GB Paketi'yle birlikte satılacaktır. Paketlerin fiyatı değişmeyecektir.
 • BiP'te geçerli 1GB Paketi ise sadece BiP içerisinde kullanılabilecek olup, 30 gün süreyle geçerli olacaktır.
 • Her paket için ayrı ayrı 1GB paketi tanımlanacaktır.
 • Bip’te geçerli aylık 1GB paketi sadece yurt içinde geçerlidir.

IPTAL BURC, IPTAL SENAY yazıp 1818’e göndererek servis aboneliklerinizi iptal edebilirsiniz.

Diğer
ABONE BURC ya da ABONE SENAY yazıp 1818'e göndererek istediğiniz aboneliği başlatabilirsiniz. Java ve Android cihazlar için SimClub ikonu üzerinden, IOS cihazlar için ise Telefon>SimUygulamaları adımlarını takip ederek SimMenü'ye erişebilirsiniz.

Şenay Yangel Astroloji Paketi aylık 28TL, Astroloji Dünyası paketi ise günlük 0,9TL'dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 • Astroloji Dünyası; abonelerin günlük ve haftalık burç yorumlarını okuyabilecekleri; burç uyumlarını sorgulayabilecekleri; burçlara göre karakter, kariyer, sağlık, aşk hayatı gibi analizleri görebilecekleri ve yıldız haritası ile yükselen burç gibi çok çeşitli ve farklı içerikleri bulabilecekleri kapsamlı bir astroloji portalidir.
  Şenay Yangel Astroloji Paketi; Ünlü astrolog Şenay Yangel’in günlük ve aylık burç yorumlarının servis abonelerine gönderildiği bir astroloji paketidir.

 • ABONE BURC ya da ABONE SENAY yazıp 1818'e gönderilerek istenilen abonelik başlatılabilir..
  Android için Turkcell Menü ikonuna tıklayarak, IOS için ise Telefon> Sim Uygulamaları adımlarını izleyerek menüye ulaşılabilir.

 • Şenay Devi Astroloji Paketi tüm vergiler dahil aylık 28TL, Astroloji Dünyası paketi ise günlük 0,9 TL'dir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 • Ücrete KDV ve ÖİV dahildir.

 • Başvuru SMS'i ücretsizdir.

 • Android için : Turkcell Menü ikonuna tıklayarak, IOS için ise Telefon> Sim Uygulamaları adımlarını izleyerek menüye ulaşılabilir.

 • Bireysel ve Kurumsal tüm abonelerimiz faydalanabilir.

 • Hayır, servis yurt dışında geçerli değildir.

 • IPTAL BURC, IPTAL SENAY yazıp 1818’e gönderilerek servis abonelikleri iptal edilebilir.

 • Hattınızda yeterli bakiye bulunmadığı zaman üyeliğiniz yenilenemeyebilir. Bu durumda hattınıza TL yüklediğinizde paketiniz aktiflenecektir.

Kapat
Yardım ister misiniz?