Google Play'de Paycell Mobil Ödeme

Paycell Mobil Ödeme ile Google Play’de dilediğiniz uygulamayı kolayca satın alabilir, uygulama içi harcamalarınızı sadece cep telefonu numaranızı kullanarak kolayca ve güvenle yapabilirsiniz.

Turkcell Google Play'de Paycell Mobil Ödeme

Google Play'de Paycell Mobil Ödeme Nedir?

Paycell Mobil Ödeme ile Google Play'de kredi kartı bilgilerinizi kullanmadan güvenli alışveriş yapabilir, sevdiğiniz oyunların keyfini çıkarabilirsiniz. Android cihaz kullanan tüm faturalı ve faturasız hat sahipleri bu servisten faydalanabilirler. Alışveriş tutarınız faturalı hatlar için Turkcell faturanıza yansır, faturasız hatlar için ise TL bakiyenizden düşer.

Nasıl Kullanırım?

  • Google Play Store'da Paycell Mobil Ödeme’yi kullanmak için Google Play Store uygulaması üzerinden ödeme yönteminizi Paycell | Turkcell olarak seçmeniz yeterlidir. Hattınızı Paycell ya da Turkcell Uygulamaları, SMS ya da Çağrı Merkezi kanalı üzerinden Mobil Ödeme kullanımına açabilirsiniz.
  • Satın Alma işlemi için üzerinde tutar yazılı satın al düğmesine basarak işleminizi başlatabilir, açılacak onay ekranında onayınızı vererek işleminizi tek tıkla tamamlayabilirsiniz.

Turkcell'liler Google Play’de tüm uygulama, oyun ve oyun içi harcamalarını sadece cep telefonu numaralarını kullanarak tek tıkla ve güvenle yapıyor. Turkcell’lilere özel bu olanak sayesinde ödeme, kredi kartı bilgileri girilmeden, faturaya yansıtılarak ya da TL bakiyesinden düşülerek gerçekleştirilebiliyor. Tüm Android cihazlarda kullanılabilen Paycell Mobil Ödeme Servisi’nden, hem faturalı hem de ön ödemeli hatta sahip Turkcell’liler faydalanabiliyor. Böylelikle kullanıcılar, Türkiye’de ilk kez Google Play’de kredi kartı dışında bir seçenekle ödeme yapılabiliyor.

Paycell faturanıza yansıyan alışveriş tutarınız üzerinden ayrıca ÖİV alınmayacaktır.

LİMİT BİLGİLERİ

Servis
Tek İşlem LimitiFaturalı Hatlar için
Aylık Limit
Faturasız Hatlar için
Aylık Limit
Google Play Store
Uygulama ve Uygulama İçi Harcamalar
300  TL
200 TL - 1100 TL
500 TL
  • KALAN yazıp 5522’ye göndererek kalan Faturana Yansıt limit bilginizi öğrenebilirsiniz.
  • Limitler üye iş yerine göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için 532'yi arayabilirsiniz.
  • Abonelik yaşı 90 günün altında olan faturalı hatlar için aylık limit 60 TL'dir.