Turkcell Menu

Hayatınızı kolaylaştıran servisler parmağınızın ucunda!

Ücretsiz
İncele
Turkcell Menu

Turkcell Menu Nedir?

Servis numarası ve metinlerini ezberlemenize gerek kalmadan, birçok servise tek bir noktadan TURKCELL MENU sayesinde ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Yenilenmiş SIMPlus 64 kartlarda yer alan yeni TURKCELL MENU ile:
Turkcell işlemlerinden, haber, astroloji, hava durumu ve daha birçok bilgi servisine,
Finansal servislerden, eğlenceye,
Pek çok farklı alanda, pek çok farklı katma değerli servise tek bir noktadan, kolayca ulaşabilirsiniz.

TURKCELL MENU’ye tüm telefon modellerinin menüleri üzerinden, hiçbir ek işlem yapmadan erişebilirsiniz.
Ne Nerede - Faydalı Bilgiler - Çağrı Merkezleri - Sipariş Hattı - Popüler Servisler - Uygulama Dükkanı
Mobil Ödeme bölümleri, ilk defa TURKCELL MENU de yer alan, hayatınızı kolaylaştırmak için özel olarak hazırlanmış, yeni bölümlerdir.
TURKCELL MENU abonelik gerektirmediği için iptal edilen bir servis değildir.
TURKCELL MENU’den yaptığınız işlemler için, Turkcell servis ve hizmetlerinin mevcut ücreti dışında ek bir ücret ödemezsiniz.
  • TURKCELL MENU, hayatınızı kolaylaştıracak pek çok servise tek bir noktadan rahatlıkla erişebilmenizi sağlayan SIM servisimizdir.
  • TURKCELL MENU’ye tüm telefon modellerinin menüleri üzerinden, hiçbir ek işlem yapmadan erişebilirsiniz.
  • TURKCELL MENU'den yaptığınız işlemler için, Turkcell servis ve hizmetlerinin, mevcut ücreti dışında ek bir ödeme yapmazsınız.
    Örneğin; son fatura tutarını öğrenmek için FATURA yazıp 8888’e kısa mesaj göndermenin ücreti 0,9 TL’dir. “Son Faturam” servisinin, Turkcell Menu üzerinden kullanım ücreti de aynıdır.
  • TURKCELL MENU servisini tüm Turkcell’liler kullanabilir.
  • Başında “+” işareti bulunan menü tıklandığında bir alt menüye geçilir. Bir menü isminin başında “+” işareti olması, o menünün altında bir alt menü olduğu anlamına gelir. Bu menüler arasında dolaşmak ücretsizdir. Başında “+” işareti olmayan menü isimleri ise, en alt seviyede bulunulduğunu ve tıklanıldığında artık servis talebinin başlatılacağını gösterir. (Talebi başlatılan ücretli bir servis ise, servis ücreti yansıtılacaktır.)
  • Yeni Turkcell Menü, hem Hazır Kart hem de Faturalı Hat müşterileri için ortak hazırlanmıştır. Menünün hemen hemen tamamı tüm müşterilerin kullanabileceği ortak servislerden oluşmaktadır. Bunun yanında, Hazır Kart'lılara özel “HazirKart Islemleri” (+Turkcell Islemleri-> +HazirKart Islemleri) ve Faturalı Hatlılara özel “Fatura Islemleri” (+Turkcell Islemleri - > +Fatura Islemleri) bölümleri de tüm kartların menülerinde yer almaktadır.
  • SIMPlus 64 ve üzeri SIM kartlar ile tüm telefon modelleri Turkcell Menü'yü destekler . Yeni Turkcell Menu ise; Nokia 5110, 6110; Samsung N620,R220,N500 cihazları dışındaki genel olarak tüm modeller tarafından desteklenir. Yalnızca, * Turkcell Menü - > Turkcell İşlemleri - > Yönlendirme İşlemleri *Turkcell Menü - > Eğlence - > Popüler Servisler -> Turkcell-im servisleri, tüm cihazlar tarafından desteklenmez.
  • TURKCELL MENU, abonelik gerektirmediği için iptal edilen bir servis değildir.
Sayfayı kaydırın