Turkcell Dijital Güvenlik Plus

Android telefonunuzu ve kişisel bilgilerinizi mobil internette tehditlere karşı, çalınma ve kayıpla karşı ek koruma altına alın. Üstelik her ay, bir gün geçerli 1GB hediye!

22 TL / AY
Hemen Al
Turkcell Turkcell Dijital Güvenlik Plus

Turkcell Dijital Güvenlik Plus Nedir?

Güvenli olmayan,dolandırıcılık amaçlı sahte ve zararlı içeriğe sahip internet sitelere erişilmeye çalışıldığında ara bir ekran çıkararak uyarır.Ayrıca,e-posta ve e-posta ile giriş yaptığınız sosyal medya hesapları,uygulama,web sitelerine ilişkin şifrelerin ele geçirilmesi durumunda otomatik uyarı sağlar. Ek olarak,Android telefonunuzda ESET Mobile Security uygulamasını kullanım hakkı elde edersiniz.Üstelik her ay,günlük geçerli 1GB internet de hattınıza otomatik tanımlanır.

Katılım Kriterleri

Android cihaza sahip Turkcell aboneleri servisten yararlanabilir.

ESET Mobile Security for Android Android'in genel olarak yayınlanan tüm sürümleri, sürüm 5 ve üstü ile uyumludur. 

ESET Mobile Security Google Play hizmetlerinin doğru şekilde çalışmasını gerektirir.

ESET Mobile Security Google Play hizmetleri olmayan cihazlarda (bazı Huawei cihazları gibi) desteklenmez.
Kimlik avı koruması, Android işletim sisteminde bulunan en yaygın web tarayıcılarıyla entegre olur (bu özelliğin düzgün çalışması için cihaz sistem yöneticisi izinlerinin verilmesi gerekmektedir). Genel olarak, Android cihazlarda önceden yüklenmiş olarak gelen stok tarayıcılar için kimlik avına karşı koruma mevcuttur. 

 • GUVENLIKPLUS yazıp 2200’a mesaj göndererek servise üye olabilirsiniz. Ayrıca Turkcell Uygulaması uygulaması üzerinden, Turkcell Mağazalarından ya da Turkcell Çağrı merkezinden servise abone olabilirsiniz
 • Zararlı içerikli sitelerde uyarı özelliği otomatik başlar. Şifre sızıntı hizmetinden yararlanmak için ise https://dgs.turkcell.com.tr/  adresinden e-postanızı tanımlamanız gerekmektedir. 3adet e-posta tanımlayabilirsiniz.
 • ESET Mobile Security uygulmasını kullanabilmeniz için lisans kodunuz SMS ile ayrıca cep telefonunuza gönderilecektir. Lisans kodunuzu nasıl aktive edeceğinizi video’dan izleyebilirsiniz. Ayrıca ESET uygulaması ile ilgili detaylı bilgilere linkinden ulaşabilirsiniz.

Servis kapsamında 2 fayda bulunmaktadır;

 • Güvenli olmayan, dolandırıcılık amaçlı sahte sitelere ve zararlı içeriğe sahip internet sitelere erişilmeye çalışıldığında ara bir ekran çıkararak uyarır. Ayrıca, e-posta ve e-posta ile giriş yaptığınız sosyal medya hesapları, uygulama, web sitelerine ilişkin şifrelerin ele geçirilmesi durumunda otomatik uyarı sağlar. Zararlı sitelerde koruma özelliği otomatik başlar, şifre sızıntı hizmetinden yararlanmak için ise https://dgs.turkcell.com.tr adresinden e-postanızı tanımlamanız gerekmektedir. 3 adet e-posta tanımlayabilirsiniz.
 • Üstelik her ay, günlük geçerli 1GB internet de hediyesi de hattınıza otomatik tanımlanır.
 • Android cihazınızda ESET Mobile Security uygulamasını kullanım hakkı elde edersiniz. Servise üye olunca, uygulamayı kullanabilmeniz için size ayrıca SMS ile lisans kodu gönderilecektir. Lisans kodunuzu nasıl aktive edeceğinizi video’dan izleyebilirsiniz.
ESET Mobile Security uygulamasının özellikleri aşağıdaki gibidir;

Internette Güvende Kalın, Cihazını ve Kişisel Verilerinizi Koruyun

 • Güçlü Antivirüs Koruma, çevirim içi ve çevirim dışı tehditlere karşı proaktif koruma sağlar. İsterseniz belirlediğiniz zamanda isterseniz manuel olarak ya da şarja bağlıyken cihazının taranmasını sağlayabilir ve sonuçlarını rapor halinde görüntüleyebilirsiniz.
 • Kimlik Avı Koruması zararlı ve sahte web sitelerine karşı cihazınızı ve kullanıcı adı, parola..vb kişisel bilgilerinizi korur.
 • Ağ Denetçisi özelliği bağlı bulunduğunuz internet ağını ve bu ağa bağlı cihazları taramanıza ve güvenlik açıklarını kontrol etmenize olanak sağlar.
 • Uygulama kilidi ile bir şifre veya parmak iziyle belirlediğiniz uygulamalara (fotoğraflar, e-posta, mesajlar vs.) güvenli bir şekilde erişmenize olanak tanır. Uygulama Kilidi, telefonunuz kilidi açık olsa bile belirli uygulamalara yetkisiz erişilmesini önler.
 • Güvenlik Denetimi, cihaz ayarları ve uygulama izinleri ile ilgili özet bilgileri paylaşır, güvenlik risklerini engellemek için ayarları gözden geçirmenizi ve değiştirmenizi sağlar.  
Pro-Aktif Anti-Theft ile cihazınızı hırsızlık, kayıp ve yetkisiz erişim tehlikesine karşı koruyun 

 • Konum tespit özelliği ile kaybolan, çalınan cihazınızın konumunu tespit edebilir, kilitleyebilir, içeriğini silebilir ve siren çaldırabilirsiniz.

       Cihazı otomatik kilitleme özelliği ile;

 • SIM kartınız çıkarıldığında ya da
 • Belirlediğiniz sayıdan fazla cihazınızda başarısız kilit açma girişiminden sonra cihazınızı kilitleyebilirsiniz.

      Cihaz kilitlendikten sonra;

 • İletişim bilgilerini gösterme özelliği ile ekranda belirlediğiniz iletişim bilgilerini gösterebilirsiniz, böylece telefonunuzu unuttuğunuzda size ulaşmak isteyenler cihazını açamasa bile size ulaşabilir.
 • Fotoğraf çekme özelliği sayesinde başarısız bir kilit açma veya SIM kart çıkarma işlemi olması halinde, arka ve ön kamera tarafından çekilen fotoğraflar cihazınızdaki Galeri'ye ve ESET Home web adresinde kaydedilir.
Ödeme Koruması ile finans uygulamalarını kullandığınızda ekstra güvenlik sağlayın
 • Ödeme Koruması, Android cihazlarda mali verilerinizi korumak için tasarlanan ek bir koruma katmanıdır.
 • Ödeme Koruması, diğer uygulamaların korunan uygulamalarınızın başlatıldığını fark etmelerini önler.
 • Ayrıca bu uygulamaların korunan uygulamanızdaki bilgileri değiştirmesini ya da ekrandaki bilgileri okumasını da engeller.
 • Ödeme Koruması, korunan uygulamalardan oluşan listesindeki her uygulamayı tarar. Ödeme Koruması'nı etkinleştirdikten sonra bazı banka ve ödeme uygulamalarını korunan uygulama listesine otomatik olarak ekleyecektir.
Diğer Özellikler
 • Çağrı Filtre özelliği ile ayarladığınız kurallara dayalı olarak gelen veya giden çağrıları engeller. Gelen bir çağrı engellendiğinde çağrı bildirimleri gösterilmez. Çağrı günlüğü'ne bakarak engellenen çağrıları kontrol edebilirsiniz.
Ayrıca uygulama ile ilgili detaylı bilgilere link'den ulaşabilirsiniz.
ESET uygulaması ile ilgili destek almak için destek@eset.com.tr adresine mail atabilir veya 0850 221 37 38 ESET destek hattını arayabilirsiniz.

Turkcell Uygulaması uygulaması üzerinden, IPTAL GUVENLIKPLUS yazıp 2200’a göndererek iptal edebilirsiniz. Ayrıca Turkcell mağazalarından ve Turkcell çağrı merkezimizden de destek alabilirsiniz.

SMS
 • GUVENLIKPLUS yaz 2200’a gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000
  Anlaşmalı Zincir Mağazalar
  0532 757 22 22

  • Turkcell Dijital Güvenlik Plus Servisi vergiler dahil ayda 22 TL'dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız
  • 2200’a GUVENLIKPLUS yazarak aboneliğinizi başlatabilirsiniz ve bu SMS için kısa mesaj ücreti ödemezsiniz.