Toplantıdayım

Toplantıdayım uygulaması takviminiz ile entegre olur, toplantıdayken arayanlara toplantıda olduğunuzu sizin yerinize iletir. Üstelik üye olanlara haftalık 1 GB internet HEDİYE

7 TL / HAFTA
Hemen Al
Toplantıdayım

Toplantıdayım Nedir?

Toplantıdayım Servisi akıllı telefonunuzdaki takviminizi takip eder, takviminizin dolu olduğu zamanlarda sizi arayanlara önceden uygulamadan seçtiğiniz anonsları otomatik olarak dinletmenizi sağlar. Seçtiğiniz anonslar dinletilirken aynı anda telefonunuz çalmaya devam eder. İstediğiniz zaman telefonunuzu açarak çağrıyı cevaplayabilirsiniz. Servis ücreti haftalık tüm vergiler dahil 7 TL’dir.

Daha Fazla Bilgi

Toplantıdayım uygulamasında anonsların otomatik olarak devreye girebilmesi için uygulamanın telefonuzdaki takvimle senkronize olmasına izin vermeniz gerekmektedir.

 • Toplantıdayım servisine ilk defa üye olan, ses hattı sahibi tüm bireysel ve kurumsal abonelerin 1 hafta boyunca yararlanabileceği 1 GB internet paketi ücretsizdir.
 • 1 GB Hediyeli Kampanyası 21.08.2015-31.12.2019 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Paket kotası bittiğinde abonenin başka bir paketi yoksa paket aşımından ücretlendirilecektir. Paket aşımı için, mevcut tarifesindeki aşım kuralları geçerli olacaktır. Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Paket sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. Paket sadece yurt içinde geçerlidir, yurt dışı kullanımlar ayrıca ücretlendirilecektir. Aboneler, kampanyadan sadece 1 defaya mahsus yararlanabilir.

 • Toplantıdayım uygulamasını, TOPLANTI yazıp 2222'ye gönderdikten sonra cebinize gelen App Store veya Google Play linkinden indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdiğinizde ilk olarak tanıtım videosu ile karşılaşırsınız. Daha sonrasında 3G üzerinden uygulamaya giriş yapıyorsanız telefon numaranız ve kullanım sözleşmesi karşınıza çıkar. Kullanım sözleşmesini onayladığınızda telefonunuza onay kodu gönderilir, bu onay kodunu ilgili alana girerek uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptığınızda uygulamanın takviminiz ile senkronize çalışabilmesi için sizden izin istenir. İzin verdikten sonra Toplantıdayım anonsu otomatik olarak karşınıza çıkar ve anonsu aktif statüye getirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Eğer iOS veya Android işletim sistemli bir cihaza sahip değilseniz servise SMS ile abone olabilirsiniz. SMS ile abone olduğunuzda sizi arayanlara sadece 2 farklı anons dinletebilirsiniz. Dinletilecek anonslar Ofisteyim ve Ofis Dışındayım anonsları olacaktır. Ofisteyim anonsu hafta içi 09:00-12:00, 13:00-18:00 arasında sizi arayanlara dinletilecektir. Ofis Dışındayım anonsu ise akşam 18:00’den sonra hattınıza tanımlanır.
 • Toplantıdayım uygulaması iOS ve Android işletim sistemli akıllı telefonlarda çalışmaktadır.
 • Toplantıdayım uygulamasını kullanmak için dikkat edilmesi gereken 3 önemli husus şöyledir:
  1. Toplantıdayım uygulaması aktif olmalıdır.
  2. Toplantıdayım uygulamasının takviminize erişim izni olmalıdır.
  3. Takviminiz anons dinletmek istediğiniz anda dolu olmalıdır.
 • Eğer Toplantıdayım uygulaması aktif değilse, Toplantıdayım uygulamasının takviminize erişmesine izin vermezseniz veya takviminizde şu anda bir etkinlik yoksa sizi arayanlar her zamanki gibi standart çalma sesi olan “dııt dııt” sesini duyarlar. Uygulamanın takviminize erişimine izin vermemeniz halinde dilerseniz uygulamadan süreli anons atayarak da servisi kullanabilirsiniz.
 • Toplantıdayım uygulaması aktifse ve takviminize erişim izni varsa, gün içerisinde takviminizin dolu olduğu anlarda sizi arayanlara müsait olmadığınız bilgisi verilir. Yani sizi arayanlar takviminizin dolu olduğu anlarda çalma sesi yerine meşgul olduğunuza dair bir anons dinlerler.
 • SMS ile Toplantıdayım servisini kullanmak için servise üye olduktan (TOPLANTI->3814) sonra OFIS veya OFISD yazıp 3814'e mesaj atarak o gün ofiste olup olmama durumuna karşı istediğiniz 2 tondan bir tanesi atayabilirsiniz. Ofisteyim tonu hafta içi 09:00-12:00, 13:00-18:00 arasında sizi arayanlara dinletilecektir. Ofis Dışındayım Tonunu akşam 18:00’den sonra hattınıza atayabilirsiniz.

Toplantıdayım aboneliğinizi iptal etmek için 2222 veya 3814’e IPTAL TOPLANTI yazıp gönderebilirsiniz.

SMS
 • TOPLANTI yaz 2200’a gönder
 • Diğer
  Apple Store veya Google Play'den Toplantıdayım uygulamasını indirin.
  • Toplantıdayım servisi tüm vergiler dahil haftalık 7 TL olarak ücretlendirilir.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Yeterli bakiyeniz olmaması durumunda, hattınızda bulunan bakiyeye karşılık gelen gün sayısı kadar servisten yararlanabilirsiniz.
  Kapat
  Yardım ister misiniz?