Ödüllü Soru

Soruları doğru cevapla, anında 20 TL/50 DK kazan!

3,50 TL / SMS
İncele
Turkcell Ödüllü Soru

Ödüllü Soru Nedir?

Turkcell aboneleri Ödüllü Soru Servisi ile kendilerine gönderilen genel kültür ve çeşitli kategorilerdeki sorulara verdikleri doğru cevaplar karşılığında anında günlük 20 TL/50 DK Turkcell içi konuşma paketi kazanırlar. Gönderilen sorular ücretsizdir. Sadece doğru cevaplar KDV ve ÖİV dahil 3,5 TL ile ücretlendirilir ve hediye yüklemesi hemen yapılır; yanlış cevaplardan ücret alınmaz. Turkcell aboneleri eğer daha zor soruları bilip Turkcell içi günlük 50DK+50SMS+50MB paketi kazanmak isterlerse 5,5 TL karşılığında Zor Soru servisine katılabilirler.

Daha Fazla Bilgi

Sorularınız ve detaylı bilgi için mh@odullu-soru.com adresine e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. MH:2129001300
Ödüllü Soru Servisi için SOR yazıp 1300'a gönderilerek servis kullanımına başlanabilir. Zor Soru Servisi için SOR yazıp 3210'a gönderilerek servis kullanımına başlanabilir.
Ödüllü Soru ile size gönderilecek soruları A veya B seçeneklerini yazarak cevaplandırır ve doğru yanıt verdiğinizde Turkcell içi günlük 20 TL/50 DK konuşma paketi kazanırsınız. Yanlış cevaplar ücretlendirilmez ve her zaman tekrar katılma şansınız vardır.

Zor soru için size gönderilecek soruları A veya B seçeneklerini yazarak cevaplandırır ve doğru yanıt verdiğinizde Turkcell içi günlük 50DK+50SMS+50MB paketi kazanırsınız. Yanlış cevaplar ücretlendirilmez ve her zaman tekrar katılma şansınız vardır.

Serviste abonelik yoktur. Soru yanıtlanmadığı sürece ücretlendirme olmaz ve yeni soru gönderilmez. Ödüllü soru için İPTAL yazıp 1300'e göndererek, Zor soru için İPTAL yazıp 3210'a göndererek bekleyen hediyenizden vazgeçebilirsiniz.
SMS
  • SOR yaz 1300’a gönder
  • Diğer
    Sorularınız ve detaylı bilgi için mh@ceptesoru.com adresine e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.
    Ödüllü Soru Servisi'nde doğru cevap için 3,5 TL ödenir; yanlış cevaplar ücretlendirilmez.
    Zor Soru Servisi'nde doğru cevap için 5,5 TL ödenir; yanlış cevaplar ücretlendirilmez.
    Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.