Turkcell Kopilot

Sürüş keyfi, güvenlik ve tasarruf için aracınızla ilgili tüm bilgiler cebinizde!

Turkcell Kopilot

Aracınızla ilgili bilgiler cebinizde!

Siz veya sevdikleriniz araç kullanırken, dikkatlerini dağıtmadan Kopilot sayesinde araçla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Aracınızın sağlığını Kopilot takip etsin!

Kopilot aracınızdaki belirli sorunlarla ilgili sizi haberdar eder. Motor arızaları, akü sorunu gibi önemli konularda bilgi alabilirsiniz.

Siz aracınızın başında değilken kafanız rahat olsun!

Aracınızı park edip gittiğinizde; aracınızın konumu değişirse, aracınızda sarsıntı olursa veya motor çalışırsa sesli arama ile bilgilendirme alırsınız. Aracınızın konumunu harita üzerinde takip edebilirsiniz.

Aracınızla ilgili masraflarınızda kampanyalardan faydalanın!

Kopilot size aracınızla ilgili periyodik bakım, lastik, özel şoför hizmeti gibi harcamalarınız için kampanyalar sunar.

Kopilot, güvenli ve verimli sürüşü teşvik eder!

Kopilot size sürüş sırasındaki ani hızlanma, ani fren, sert dönüş, hız aşımı gibi durumları yer ve zaman detayında gösterir, sürüş skorunu göstererek güvenli ve verimli sürüşü teşvik eder. Geçmiş tüm seyahatleriniz için detaylı raporlara ulaşabilirsiniz.

Her aracınız için bir Kopilot'unuz var!

Kopilot uygulamasıyla tüm araçlarınızı takip edebilirsiniz. Her aracınız için Kopilot servisine üye olduktan sonra birden fazla araç eşleştirebilir, tüm araçlarınızla ilgili bilgileri tek bir uygulama üzerinden görebilirsiniz.

Turkcell Kopilot Nedir?

Turkcell Kopilot, aracını telefonuna bağlayarak sen ve sevdiklerin için hayatı kolaylaştıran bir yol arkadaşıdır. 
Aracınızın veri toplama bağlantı noktasına yerleştirilen akıllı cihaz yardımıyla, Kopilot mobil uygulaması üzerinden araç ve sürüş ile ilgili bilgilere, güvenlik uyarılarına ve özel fırsatlara ulaşabilirsiniz.

Nasıl Kullanırım?

Turkcell Kopilot servisi OBD2 standartlarına uygun olarak geliştirilmiştir. Aracının servis bağlantı girişi (OBD port) ve yazılımı uyumlu olan tüm bireysel müşteriler servise abone olabilir. Servise üye olmak için; 
 • Turkcell Mağazaları'ndan Turkcell Kopilot servisine abone ol
 • Mobil uygulamayı indir
 • Turkcell Kopilot cihazını aracına tak
 • Mobil Uygulamadaki yönlendirmelere göre cihazını eşleştir 
 • Yolculuğa başla!
Turkcell Kopilot, aracını telefonuna bağlayarak sen ve sevdiklerin için hayatı kolaylaştıran eğlenceli özellikler sunar.
Araç ve sürüş ile ilgili bilgileri, güvenlik uyarılarını, özel fırsatları mobil uygulama üzerinde gösteren bir yol arkadaşıdır
 • Turkcell Kopilot servisinden Turkcell müşterisi olan veya olmayan tüm bireysel müşteriler faydalanabilirler.
 • Turkcell Kopilot servisinden faydalanmak için Turkcell Mağazaları'ndan Turkcell Kopilot servisine abone olmak gereklidir. Servis aboneliği için Turkcell Kopilot cihazının satın alınması ve cihaz içerisindeki Turkcell M2M hat üzerinden Turkcell Kopilot tarifesine abone olunması gerekmektedir.
 • Turkcell Kopilot servisi, OBD2 standartına uygun geliştirilmiştir. Turkcell Kopilot servisiyle uyumlu araç marka ve model listesi Sıkça Sorulan Sorular bölümünde belirtilmiştir.
 • Turkcell Kopilot servisi, araçların OBD portuna (servis bağlantı girişine) takılan Turkcell Kopilot cihazı üzerinden alınan veriler kullanılarak çalıştığından, cihazın takılacağı aracın OBD portunun sorunsuz ve OBD2 standartına uygun olması önemlidir.
 • Turkcell Kopilot servisini kullanabilmek için uygulama mağazalarından Turkcell Kopilot mobil uygulamasını indirmek ve Turkcell Kopilot cihazı ile eşleştirmek gereklidir. Eşleştirme adımları Turkcell Kopilot uygulamasında belirtilmiştir. Turkcell Kopilot mobil uygulamasıyla cihazın eşleştirmesi sırasında aracın çalışıtırılması ve cihaz içerisindeki Turkcell simkart üzerinden veri akışı olabilmesi için eşleştirme işleminin 4.5G (LTE) sinyali alınan bir alanda gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
 • Aracınızda halihazırda veya ek bir ekipman olarak bulunan uzaktan çalıştırma, tekerlekli sandalye asansörü gibi donanımlar sebebiyle Kopilot cihazınız aracınıza uyumlu olmayabilir.
 • Kopilot cihazı OBDII standartlarına uyumlu olmakla beraber aracınızın marka, model ve yılına özgü spesifik iletişim protokolleri kullanılan özel durumlar ve yerleşim kaynaklı sorunlardan dolayı tüm fonksiyonları beklenilen performans seviyesinde çalışmayabilir.
 • Turkcell Kopilot tarifesine abone olunan hat faturasının ödenmemesi ve hattın kapanması durumunda, Turkcell Kopilot servisinden faydalanılamaz.
 • Turkcell Kopilot mobil uygulamasındaki son kullanıcı sözleşmesine aykırı davranılması durumunda Turkcell, abonelği sonlandırma hakkına sahiptir.
 • TurkcellKopilot uygulaması, uygulama mağazalarından ücretsiz olarak indirilebilir. Turkcell Kopilot mobil uygulaması internet bağlantısı gerektiren ve kullanımı sırasında data akışı gerçekleşen bir uygulama olduğundan, uygulamayı kullanırken internet tüketimi gerçekleşir. Uygulamayı kullanırken gerçekleşen internet tüketimi, internet servisi hizmeti aldığınız GSM operatörünüzün veya internet servis sağlayıcınızın tarifesi üzerinden ücretlenir veya internet paketinizden düşülür.

Turkcell Kopilot Servisi ile, 
 • Araç konumu harita üzerinden görülebilir.
 • Araçla ilgili belirli arızalar (motor arızaları, akü sorunu vs.) bildirim olarak iletilir
 • Yapılan seyahatler harita üzerinde, mesafe, ortalama hız, süre, zaman, yakıt tüketimi detayında görülebilir, geçmişe dönük günlük/haftalık/aylık/yıllık detayda raporlara ulaşılabilir.
 • Aracın kaza yapması durumunda önceden belirlenen kişilere otomatik bilgilendirme yapılır.
 • Güvenli mod özelliğiyle araç başında olunmadığı durumlarda, aracın konumu değiştiğinde, araçta sarsıntı oluştuğunda veya motor çalıştığında bildirim ve arama ile kullanıcı bilgilendirilir.
 • Aracın başkasına bırakıldığı durumlarda, belirlenen mesafe ve hız limitlerinin dışına çıkılması durumunda bildirim ve arama ile kullanıcı bilgilendirilir.
 • Anlaşmalı kurumlarda araçla ilgili periyodik bakım, lastik satın alma, özel şoför gibi hizmetlerde kampanyalardan faydalanılabilir. 
 • Sürüşle ilgili sert fren, ani hızlanma, sert dönüş, hız aşımı gibi durumlar tespit edilerek, harita üzerinde görüntülenir, her seyahat için sürüş skoru hesaplanarak sürüş deneyimini iyileştirmek teşvik edilir.
 • Birden fazla servis aboneliği gerçekleştirilerek birden fazla araç için servis özelliklerinden faydalanılabilir, tüm araçlar tek bir mobil uygulamadan takip edilebilir.

Turkcell Mağazalarından veya Turkcell Çağrı Merkezinden Turkcell Kopilot tarifesi aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Turkcell Kopilot servisinden faydalanmak için Turkcell Kopilot tarifesine abone olmanız gereklidir. 

Turkcell Kopilot tarifesine; 

 • Taahhütsüz olarak vergiler dahil aylık 24,90TL'ye 

veya,

 • Turkcell Kopilot kampanyasından faydalanarak 12 ay taahhütlü olarak vergiler dahil aylık 14,90 TL'ye, abone olabilirsiniz. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Turkcell Kopilot tarifesi kapsamında 500mb internet paketi sunulmaktadır. Cihaz içerisinde kullanılacak olan Turkcell M2M hattına tanımlanan bu internet paketi sadece Turkcell Kopilot cihazının veri aktarımındaki internet bağlantısı için kullanılabilecektir. Tarife kapsamında sunulan internet paketi Turkcell Kopilot cihazının veri akışı için yeterlidir. İnternet paketi aşımı durumunda kullanımlar Turkcell Standart M2M Bireysel tarifesi üzerinden ücretlenir.
 • Turkcell tahhütsüz tarife koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Turkcell Kopilot Kampanyasının 12 aylık taahhüt süresi dolmadan iptali durumunda, ilgili cayma bedeli hesaplanarak Turkcell faturasına yansıtılır.
 • 12. aylık taahhüt süresi sonunda, Turkcell Kopilot kampanyası sona erer ve taahhütsüz tarife üzerinden servis aboneliği devam eder. Müşteriler, taahhüt süresi sonunda Turkcell tarafından Turkcell Kopilot Kampanyasının halen sunuluyor olması durumunda,  Turkcell Çağrı Merkezi ve Mağazalarından başvurarak kampanyadan tekrar yararlanabilirler.
 • Turkcell, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Turkcell Kopilot tarifesi yurt dışında geçerli değildir. TurkcellKopilot servisinin yurt dışında kullanılması durumunda Turkcell M2M Akıllı Yurt Dışı Dünyası Tarifesine göre ücretlendirme yapılır. 
 • Tarife ve Kampanyaya ilişkin bilgilendirme SMS’leri data hattı ve abonelik sözleşmesinde bildirilen kullanılır /aktif bir mobil iletişim numarası olan irtibat numarasına gönderilir.
 • Turkcell Kopilot tarifesi iptal edilmediği sürece aylık otomatik olarak yenilenir ve servisten faydalanmaya devam edersiniz.
Turkcell Kopilot servisini kullanabilmek için ihtiyacınız olan, aracınızın servis bağlantı girişine (OBD port) takacağınız Turkcell Kopilot cihazını Turkcell Mağazaları'ndan peşin veya taksitli seçeneklerle satın alabilirsiniz. 

Kopilot cihazı tavsiye edilen peşin fiyatı vergiler dahil 219 TL'dir.

Kopilot cihazını Turkcell Kopilot tarifenize ek 12, 24, 36 ay taksit seçenekleriyle alabilirsiniz.

Vade SeçeneğiAylık Taksit Tutarı
(vergiler dahil)
12 ay21,96 TL
24 ay12,78 TL
36 ay9,86 TL


Cihaz fiyatıyla ilgili Turkcell Mağazaları'ndan detaylı bilgi alabilirsiniz. 
Turkcell Finansman Şirketi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız

 • Aracınızı telefonunuza bağlayarak siz ve sevdikleriniz için hayatı kolaylaştıran eğlenceli özellikler sunar. Kopilot aracın veri toplama portuna yerleştirilerek, ihtiyaç duyulan tüm bilgileri alarak Kopilot uygulamasından gösteren güvenilir yol arkadaşı ve yardımcısıdır.

 • Turkcell Kopilot servisinden faydalanmak için Turkcell Mağazaları'ndan Turkcell Kopilot servisine abone olmalısınız. Servis aboneliği için Turkcell Kopilot cihazının satın alınması ve cihaz içerisindeki Turkcell M2M hat üzerinden Turkcell Kopilot tarifesine abone olunması gerekmektedir.

 • Turkcell Kopilot servisinden faydalanmak için Turkcell Kopilot tarifesine abone olmanız gereklidir. 
  Turkcell Kopilot tarifesine; 
  Taahhütsüz olarak vergiler dahil aylık 24,90TL'ye 
  veya,
  Turkcell Kopilot kampanyasından faydalanarak 12 ay taahhütlü olarak vergiler dahil aylık 14,90 TL'ye,
  abone olabilirsiniz. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. 

  Turkcell Kopilot servisini kullanabilmek için ihtiyacınız olan, aracınızın servis bağlantı girişine (OBD port) takacağınız Turkcell Kopilot cihazını Turkcell Mağazaları'ndan peşin veya 12, 24, 36 ay taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Cihaz fiyatıyla ilgili Turkcell Mağazaları'ndan detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Turkcell Kopilot Kampanyasının 12 aylık taahhüt süresi dolmadan iptali durumunda, ilgili cayma bedeli hesaplanarak Turkcell faturasına yansıtılır. Turkcell Kopilot kampanyası 12. aylık taahhüt süresi sonunda sona erer ve taahhütsüz tarife üzerinden servis aboneliği devam eder. Müşteriler, taahhüt süresi sonunda Turkcell tarafından Turkcell Kopilot Kampanyasının halen sunuluyor olması durumunda,  Turkcell Çağrı Merkezi ve Mağazalarından başvurarak kampanyadan tekrar yararlanabilirler.

  Turkcell Kopilot tarifesi iptal edilmediği sürece aylık otomatik olarak yenilenir ve servisten faydalanmaya devam edersiniz.

 • Ücrete KDV ve ÖİV dâhildir.

 • Turkcell Kopilot servisi, OBD2 standartına uygun geliştirilmiştir. Turkcell Kopilot servisi, araçların OBD portuna (servis bağlantı girişine) takılan Turkcell Kopilot cihazı üzerinden alınan veriler kullanılarak çalıştığından, cihazın takılacağı aracın OBD portunun sorunsuz ve OBD2 standartına uygun olması önemlidir. Aracınızda halihazırda veya ek bir ekipman olarak bulunan uzaktan çalıştırma, tekerlekli sandalye asansörü gibi donanımlar sebebiyle Kopilot cihazınız aracınıza uyumlu olmayabilir. Kopilot cihazı OBD2 standartlarına uyumlu olmakla beraber aracınızın marka, model ve yılına özgü spesifik iletişim protokolleri kullanılan özel durumlar ve yerleşim kaynaklı sorunlardan dolayı tüm fonksiyonları beklenilen performans seviyesinde çalışmayabilir.

  Aşağıdaki listeden aracınızın marka ve modeline göre Turkcell Kopilot servisiyle uyumlu olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

  Alfa Romeo147:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Alfa Romeo156:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Alfa Romeo159:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Alfa Romeo166:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Alfa Romeo4C:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Alfa RomeoBrera:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Alfa RomeoGT:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Alfa RomeoGiulietta:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Alfa RomeoMito:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Alfa RomeoSpider:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Aston MartinDB9:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Aston MartinDBS:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Aston MartinRapide:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Aston MartinV12 Vantage:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Aston MartinV8 Vantage:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Aston MartinVanquish:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Aston MartinVantage:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Aston MartinVirage:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  AudiA1:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  AudiA2:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  AudiA3:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  AudiA4:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  AudiA5:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  AudiA6:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  AudiA7:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  AudiA8:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  AudiAllroad:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  AudiQ3:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  AudiQ5:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  AudiQ7:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  AudiR8:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  AudiRS3:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  AudiRS4:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  AudiRS5:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  AudiRS6:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  AudiRS7:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  AudiS3:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  AudiS4:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  AudiS5:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  AudiS6:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  AudiS7:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  AudiS8:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  AudiTT:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  AudiTTR:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  AudiTTRS:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  AudiTTS:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW116d:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW116i:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW118d:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW118i:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW118ia:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW120d:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW120i:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW123d:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW130i:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW1m:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW216d:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW218i:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW220d:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW228i:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW316:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW316i:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW318:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW318d:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW318i:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW320:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW320d:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW320i:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW325i:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW325xi:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW328i:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW330:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW330d:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW330i:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW330xd:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW335d:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW335i:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW335xi:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW418i:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW420d:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW428i:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW435i:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW520:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW520d:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW520i:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW520ia:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW520li:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW523i:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW525:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW525d:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW525ia:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW528i:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW530:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW530d:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW530i:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW530ia:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW535d:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW535i:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW540ia:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW550i:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW620d:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW630:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW635:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW640d:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW640i:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW645:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW650:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW650i:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW730:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW730d:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW730i:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW730ia:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW730ld:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW730li:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW735:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW735ia:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW740:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW740d:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW740ia:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW740li:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW745:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW745d:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW745ia:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW750:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW750d:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW750i:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW750ia:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW750ld:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW750li:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW760:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW760ia:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMW765i:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMWX1:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMWX3:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMWX4:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMWX5:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMWX6:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMWZ4:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMWZ8:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMWi3:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMWi8:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMWm135i:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMWm235i:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMWm3:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMWm4:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMWm5:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMWm550d:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMWm550i:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BMWm6:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BentleyContinental:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BentleyFlying:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BentleyMulsanne:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  BugattiVeyron:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  CadillacBLS:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  CadillacCTS:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  CadillacDTS:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  CadillacEscalade:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  CadillacSRX:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  CadillacSTS:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  CheryAlia:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  CheryChance:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  CheryKimo:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  CheryNiche:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  CheryTaxim:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  CheryTiggo:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  CheryTiggo3:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  CheryTiggo5:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ChevroletAveo:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ChevroletCamaro:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ChevroletCaptiva:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ChevroletCorvette:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ChevroletCruze:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ChevroletEpica:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ChevroletEquinox:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ChevroletEvanda:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ChevroletExpress:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ChevroletHHR:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ChevroletKalos:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ChevroletLacetti:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ChevroletLumina:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ChevroletOrlando:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ChevroletRezzo:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ChevroletSpark:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ChevroletSuburban:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ChevroletTahoe:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ChevroletTrailblazer:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ChevroletTrax:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Chrysler300:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Chrysler300C:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ChryslerCrossfire:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ChryslerGrand Voyager:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ChryslerPT:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ChryslerPacificia:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ChryslerSebring:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ChryslerVoyager:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  CitroenBerlingo:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  CitroenC-Elysee:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  CitroenC1:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  CitroenC2:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  CitroenC3:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  CitroenC4:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  CitroenC5:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  CitroenC6:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  CitroenC8:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  CitroenDS3:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  CitroenDS4:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  CitroenDS5:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  CitroenGrand C4 Picasso:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  CitroenGrand Picasso:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  CitroenJumpy:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  CitroenNemo:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  CitroenXsara:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  DaciaDokker:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  DaciaDuster:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  DaciaLodgy:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  DaciaLogan:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  DaciaSandero:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  DaciaSolenzo:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  DaihatsuCopen:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  DaihatsuCuore:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  DaihatsuMateria:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  DaihatsuSirion:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  DaihatsuTerios:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  DaihatsuYrv:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  DodgeAvenger:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  DodgeCaliber:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  DodgeChallenger:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  DodgeCharger:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  DodgeGrand Caravan:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  DodgeJourney:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  DodgeMagnum:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  DodgeNitro:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  DodgeRam:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  DodgeViper:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Ferrari360 Challenge Stralade:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Ferrari360 Spider:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Ferrari458 Italia:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Ferrari458 Speciale:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Ferrari458 Spider:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Ferrari575 Maranello:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Ferrari599:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Ferrari612 Scaglietti:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FerrariCalifornia:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FerrariF 430:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FerrariF12 Berlinatta:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FerrariFF:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Fiat500:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Fiat500C:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Fiat500L:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Fiat500X:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FiatAlbea:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FiatBravo:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FiatDoblo:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FiatEgea:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FiatFiorino:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FiatFreemont:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FiatGrande Punto:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FiatIdea:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FiatLinea:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FiatMarea:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FiatPalio:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumlu Değildir.
  FiatPanda:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FiatPunto:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FiatScudo:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FiatSedici:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FiatStilo:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FiatStrada:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FordB-Max:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FordC Max:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FordC-Max:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FordFiesta:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FordFocus:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FordFusion:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FordGalaxy:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FordGrand:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FordKa:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FordKuga:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FordMondeo:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FordMustang:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FordS-Max:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FordStreetka:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FordT.Connect:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FordTourneo:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  FordTransit:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  GeelyCK:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  GeelyEmgrand:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  GeelyFC:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  GeelyMK:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  HondaAccord:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  HondaAcura:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  HondaCR-V:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  HondaCity:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  HondaCivic:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  HondaCr-Z:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  HondaHr-V:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  HondaJazz:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  HondaLegend:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  HondaOdyssey:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  HondaS2000:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  HondaStream:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  HondaType-R:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  HummerH2:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  HummerH3:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  HyundaiAccent:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  HyundaiAtos:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  HyundaiCoupe:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  HyundaiElantra:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  HyundaiGenesis:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  HyundaiGetz:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  HyundaiGrandeur:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  HyundaiMatrix:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  HyundaiSanta:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  HyundaiSanta Fe:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  HyundaiSonata:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  HyundaiStarex:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  HyundaiStrex:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  HyundaiTucson:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  HyundaiVeracruz:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Hyundaii10:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Hyundaii20:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Hyundaii30:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Hyundaii40:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Hyundaiix20:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Hyundaiix35:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Hyundaiix55:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  IkcoPars:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  IkcoSamand:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  IkcoSoren:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  InfinitiEX 30d:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  InfinitiEX 37:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  InfinitiEX 37d:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  InfinitiFX 30d:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  InfinitiFX 37:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  InfinitiFX37:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  InfinitiFX50:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  InfinitiG37:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  InfinitiGS 37:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  InfinitiM 30D:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  InfinitiM 37:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  InfinitiM30d:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  InfinitiM37D:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  InfinitiQ50:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  InfinitiQX70:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  JaguarF:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  JaguarF-Type:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  JaguarJaguar:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  JaguarS-Type:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  JaguarX-Type:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  JaguarXE:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  JaguarXF:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  JaguarXJ:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  JaguarXJ6:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  JaguarXJ8:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  JaguarXK8:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  JaguarXKR:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  JeepCherokee:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  JeepCommander:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  JeepCompass:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  JeepGrand Cherokee:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  JeepLiberty:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  JeepPatriot:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  JeepRenegade:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  JeepWrangler:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  KiaCarens:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  KiaCarnival:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  KiaCeed:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  KiaCerato:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  KiaMagentis:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  KiaOpirus:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  KiaOptima:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  KiaPicanto:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  KiaPregio:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  KiaPro Ceed:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  KiaRio:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  KiaSorento:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumlu Değildir.
  KiaSoul:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  KiaSportage:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumlu Değildir.
  KiaVenga:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  KoenigseggCC-X:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  KtmX-Box:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Lada2116 Vega:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Lada2117 Vega:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Lada2118 Vega:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Lada2119 Vega:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Lada2121 Vega:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Lada2122 Vega:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  LadaKalina:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  LadaLada:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  LadaNiva:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  LadaPriora:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  LadaVega:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Lamborghini140:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  LamborghiniAventador:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  LamborghiniGallardo:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  LamborghiniHuracan:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  LamborghiniMurcielago:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  LanciaDelta:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  LanciaThema:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  LanciaThesis:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  LanciaVoyager:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  LanciaYpsilon:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Land RoverDiscovery:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Land RoverFreelander:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  LexusGS:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  LexusGS200t:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  LexusIS200t:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  LexusLS600hL:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  LexusNX:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  LexusNX200t:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  LexusRC200t:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  LexusRX200t:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  LexusRX450h:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  LincolnAviator:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  LincolnMark:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  LincolnMks:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  LincolnNavigator:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  LincolnTown:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MaseratiCoupe:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MaseratiGhibli:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MaseratiGran:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MaseratiQuattroporte:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MaseratiSpyder:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Maybach62:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Mazda5:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Mazda6:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MazdaB-2500:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MazdaBT-50:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MazdaCX-3:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MazdaCX-5:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MazdaCX-9:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MazdaMX5:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MazdaRX-8:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MazdaRX8:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesA150:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumlu Değildir.
  MercedesA160:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumlu Değildir.
  MercedesA180:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumlu Değildir.
  MercedesA200:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumlu Değildir.
  MercedesA250:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumlu Değildir.
  MercedesA45:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumlu Değildir.
  MercedesAMG:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesB150:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesB160:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesB170:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesB180:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesB200:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesB250:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesC180:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesC180K:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesC200:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesC200K:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesC220:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesC230:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesC230K:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesC240:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesC250:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesC270:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesC280:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesC30:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesC300:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesC320:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesC350:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesC55:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesC63:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesCL500:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesCL55:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesCL600:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesCL63:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesCL65:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesCLA180:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesCLA200:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesCLA220:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesCLA45:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesCLC160:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesCLC180:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesCLC200:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesCLK200:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesCLK220:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesCLK240:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesCLK270:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesCLK280:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesCLK320:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesCLK350:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesCLK500:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesCLK55:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesCLK63:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesCLS220:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesCLS250:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesCLS320:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesCLS350:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesCLS500:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesCLS55:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesCLS63:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesE180:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesE200:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesE220:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesE240:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesE250:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesE270:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesE280:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesE300:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesE320:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesE350:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesE400:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesE420:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesE500:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesE55:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesE63:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesG270:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesG320:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesG350:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesG400:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesG500:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesG55:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesG63:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesG65:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesGL300:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesGL320:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesGL350:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesGL420:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesGL450:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesGL500:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesGLA180:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesGLA200:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesGLA45:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesGLC220:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesGLC250:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesGLE350:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesGLK220:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesGLK250:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesGLK320:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesGLK350:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesGLS350:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesML250:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesML270:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesML280:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesML300:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesML320:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesML350:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesML400:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesML420:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesML500:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesML55:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesML63:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesR320:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesR350:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesR500:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesS300:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesS320:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesS350:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesS400:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesS420:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesS430:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesS450:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesS500:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesS55:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesS550:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesS600:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesS63:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesS65:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesSL280:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesSL300:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesSL350:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesSL400:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesSL500:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesSL55:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesSL600:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesSL63:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesSL65:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesSLK200:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesSLK250:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesSLK280:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesSLK300:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesSLK350:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesSLK55:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesSLS:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesVaneo:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesVario:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesViano:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercedesVito:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumlu Değildir.
  MercuryMariner:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercuryMilan:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercuryMountainer:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MercurySable:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MiniCooper:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MiniMini:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MitsubishiAsx:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MitsubishiAttrage:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MitsubishiCarisma:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MitsubishiColt:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MitsubishiGrandis:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MitsubishiLancer:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MitsubishiOutlander:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MitsubishiPajero:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  MitsubishiSpacestar:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Nissan350:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  NissanAlmera:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  NissanCabstar:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  NissanFrontier:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  NissanGt-R:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  NissanInfiniti:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  NissanJuke:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  NissanMicra:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  NissanMurano:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  NissanNP300:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  NissanNavara:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  NissanNote:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  NissanPathfinder:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  NissanPatrol:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  NissanPrimastar:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  NissanPrimera:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  NissanQashqai:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  NissanTerrano:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  NissanVersa:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  NissanX-Trail:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  OpelAdam:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  OpelAmpera:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  OpelAntara:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  OpelAstra:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  OpelCascada:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  OpelCombo:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  OpelCorsa:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  OpelGT:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  OpelInsignia:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  OpelMeriva:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  OpelMokka:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  OpelMovano:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  OpelSignum:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  OpelTigra:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  OpelVectra:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  OpelZafira:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Peugeot107:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Peugeot2008:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Peugeot206:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Peugeot206+:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Peugeot207:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Peugeot208:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Peugeot3008:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Peugeot301:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Peugeot307:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Peugeot308:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Peugeot4007:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Peugeot406:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Peugeot407:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Peugeot5008:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Peugeot508:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Peugeot607:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  PeugeotBipper:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  PeugeotBoxer:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  PeugeotExpert:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  PeugeotPartner:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  PeugeotRCZ:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Porsche911 Carrera:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Porsche911 GT3:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Porsche911 Targa:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Porsche911 Turbo:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Porsche912 Carrera:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Porsche912 Targa:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Porsche912 Turbo:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Porsche913 Carrera:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Porsche913 Targa:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Porsche913 Turbo:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Porsche914 Carrera:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Porsche914 Targa:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Porsche914 Turbo:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Porsche915 Carrera:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Porsche915 Turbo:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Porsche916 Carrera:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Porsche917 Carrera:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Porsche918 Carrera:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Porsche919 Carrera:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Porsche920 Carrera:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Porsche921 Carrera:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Porsche922 Carrera:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Porsche923 Carrera:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Porsche924 Carrera:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  PorscheBoxster:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  PorscheCarrera:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  PorscheCayenne:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  PorscheCayman:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  PorscheMacan:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  PorschePanamera:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  PorschePanemera:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ProtonGen2:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ProtonSaga:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ProtonSavvy:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ProtonSavy:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ProtonWaja:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ProtonWira:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Range Rover3.0:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Range Rover3.6:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Range Rover4.2:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Range Rover4.4:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Range Rover5.0:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Range RoverEvoque:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Range RoverSport:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Renault45:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Renault75:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  RenaultC.Symbol:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  RenaultCaptur:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  RenaultClio:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  RenaultEspace:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  RenaultFluence:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  RenaultGhost:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  RenaultGrand Escape:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  RenaultGrand Modus:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  RenaultGrand Scenic:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  RenaultKadjar:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  RenaultKangoo:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  RenaultKoleos:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  RenaultLaguna:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  RenaultLatitude:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  RenaultLatitute:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  RenaultMegane:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  RenaultModus:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  RenaultPhantom:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  RenaultScenic:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  RenaultSymbol:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  RenaultTalisman:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  RenaultTrafic:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Saab9-3:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Saab9-5:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SeatAlhambra:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SeatAltea:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SeatCordoba:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SeatExeo:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SeatIbiza:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SeatLeon:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SeatToledo:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SkodaCitigo:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SkodaFabia:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SkodaOctavia:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SkodaRapid:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SkodaRoomster:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SkodaSuperb:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SkodaYeti:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SmartForfour:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SmartFortwo:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SmartRoadstar:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SsangyongActyon:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SsangyongKorando:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SsangyongKyron:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SsangyongRexton:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SsangyongRodius:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SsangyongTivoli:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SubaruB9:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SubaruBRZ:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SubaruForester:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SubaruImpreza:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SubaruLegacy:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SubaruLevorg:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SubaruOutback:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SubaruTribeca:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SubaruXV:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SuzukiAlto:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SuzukiCarry:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SuzukiGrand Vitara:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SuzukiJimny:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SuzukiLiana:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SuzukiSplash:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SuzukiSwift:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SuzukiSx4:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SuzukiVitara:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  SuzukiXl-7:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  TataIndica:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  TataIndigo:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  TataIsoto:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  TataKamyon:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  TataKamyonet:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  TataManza:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  TataMarina:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  TataSafari:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  TataTata:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  TataVista:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  TeslaModel:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  TeslaRoadster:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ToyotaAuris:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ToyotaAvensis:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ToyotaCamry:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ToyotaC-HR:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ToyotaCorolla:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ToyotaFJ Cruiser:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ToyotaFortuner:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ToyotaGt86:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ToyotaHiace:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ToyotaHighlinder:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ToyotaLand Cruiser:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ToyotaLexus:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ToyotaPrevia:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ToyotaPrius:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ToyotaRav4:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ToyotaScion:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ToyotaSequoia:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ToyotaSienna:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ToyotaTacoma:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ToyotaUrban:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ToyotaVerso:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  ToyotaYaris:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  VolkswagenAmarok:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  VolkswagenBeetle:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  VolkswagenBora:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumlu Değildir.
  VolkswagenCC:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  VolkswagenCaddy:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  VolkswagenCaravelle:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  VolkswagenCrafter:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  VolkswagenCross:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  VolkswagenEos:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  VolkswagenGolf:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  VolkswagenJetta:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  VolkswagenMultivan:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  VolkswagenNew Beetle:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  VolkswagenPassat:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  VolkswagenPhaeton:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  VolkswagenPolo:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  VolkswagenScirocco:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  VolkswagenSharan:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  VolkswagenTiguan:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  VolkswagenTouraeg:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  VolkswagenTouran:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  VolkswagenTransporter:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  Volkswagenthe Beetle:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  VolvoC30:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  VolvoC70:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  VolvoS40:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  VolvoS60:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  VolvoS80:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  VolvoV40:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  VolvoV50:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  VolvoV60:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  VolvoV70:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  VolvoXC:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  VolvoXC60:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  VolvoXC70:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur.
  VolvoXC90:Aracınız Turkcell Kopilot Servisiyle Uyumludur. • Araç konumu harita üzerinden görülebilir.
  Araçla ilgili belirli arızalar (motor arızaları, akü sorunu vs.) bildirim olarak iletilir
  Yapılan seyahatler harita üzerinde, mesafe, ortalama hız, süre, zaman, yakıt tüketimi detayında görülebilir, geçmişe dönük günlük/haftalık/aylık/yıllık detayda raporlara ulaşılabilir.
  Aracın kaza yapması durumunda önceden belirlenen kişilere otomatik bilgilendirme yapılır.
  Güvenli mod özelliğiyle araç başında olunmadığı durumlarda, aracın konumu değiştiğinde, araçta sarsıntı oluştuğunda veya motor çalıştığında bildirim ve arama ile kullanıcı bilgilendirilir.
  Aracın başkasına bırakıldığı durumlarda, belirlenen mesafe ve hız limitlerinin dışına çıkılması durumunda bildirim ve arama ile kullanıcı bilgilendirilir.
  Anlaşmalı kurumlarda araçla ilgili periyodik bakım, lastik satın alma, özel şoför gibi hizmetlerde kampanyalardan faydalanılabilir. 
  Sürüşle ilgili sert fren, ani hızlanma, sert dönüş, hız aşımı gibi durumlar tespit edilerek, harita üzerinde görüntülenir, her seyahat için sürüş skoru hesaplanarak sürüş deneyimini iyileştirmek teşvik edilir.
  Birden fazla servis aboneliği gerçekleştirilerek birden fazla araç için servis özelliklerinden faydalanılabilir, tüm araçlar tek bir mobil uygulamadan takip edilebilir.

 • Aracı Turkcell Kopilot servisiyle uyumlu olan tüm bireysel müşteriler yararlanabilir. Turkcell Kopilot servisine abone olmak için halihazırda Turkcell müşterisi olma zorunluluğu yoktur.

 • Evet, Turkcell Kopilot tarifesi iptal edilmediği sürece aylık otomatik olarak yenilenir ve servisten faydalanmaya devam edersiniz.

 • Turkcell Kopilot uygulamasını, uygulama mağazalarından ücretsiz olarak indirebilir ve giriş yapabilirsiniz. Turkcell Kopilot servisine abone olmayanlar uygulamaya giriş yaptıklarında kısıtlı içerik ve özelliklerden faydalanabilirler. 

  Turkcell Kopilot mobil uygulaması internet bağlantısı gerektiren ve kullanımı sırasında data akışı gerçekleşen bir uygulama olduğundan, uygulamayı kullanırken internet tüketimi gerçekleşir. Uygulamayı kullanırken gerçekleşen internet tüketimi, internet servisi hizmeti aldığınız GSM operatörünüzün veya internet servis sağlayıcınızın tarifesi üzerinden ücretlenir veya internet paketinizden düşülür.

 • Turkcell Kopilot tarifesi yurt dışında geçerli değildir. Turkcell Kopilot servisinin yurt dışında kullanılması durumunda Turkcell M2M Akıllı Yurt Dışı Dünyası Tarifesi'ne göre ücretlendirme yapılır ve faturanıza ayrıca yansıtılır.

 • Turkcell Mağazalarından veya Turkcell Çağrı Merkezinden Turkcell Kopilot tarifesi aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

 • iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlar için App Store’dan, Android telefonlar için Google Play’den indirebilirsiniz. Uygulamanın desteklediği işletim sistemi bilgileri, uygulama mağazalarından öğrenilebilir.

 • Turkcell Kopilot servisini kullanabilmeniz için aracınıza taktığınız cihaz içerisindeki hattın Turkcell Kopilot tarifesine aboneliğinin olması ve hattın aktif olması gerekmektedir. Numara değişikliği, devir, faturasız hatta geçiş, tarife değişikliği durumlarında Turkcell Kopilot aboneliğiniz sona erer ve kampanyadan faydalanıyorsanız ilgili cayma bedeli faturanıza yansıtılır. Hattın kapanması durumunda servis kullanımınız durdurulur, hattınızın tekrar açılmaıs ile servisi kullanmaya devam edebilirsiniz. Fatura dönem değişikliğinde aboneliğiniz etkilenmez ve servisi kullanmaya devam edebilirsiniz.
 • İptal işlemi yapıldığında, hattınız kapatılma süresi sonuna kadar servisi kullanmaya devam edebilirsiniz.

 • Evet, Turkcell Kopilot servisini kullanabilmek için ihtiyacınız olan, aracınızın servis bağlantı girişine (OBD port) takacağınız Turkcell Kopilot cihazını Turkcell Mağazaları'ndan peşin veya 12, 24, 36 ay taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Cihaz fiyatıyla ilgili Turkcell Mağazaları'ndan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 • Turkcell Kopilot mobil uygulamasındaki yönlendirmeler yardımıyla cihazınızı aracınıza nasıl takmanız ve mobil uygulamayla eşleştirmeniz gerektiğiyle ilgili bilgiye ulaşabilirsiniz.

 • Cihazınızı aracınıza taktıktan sonra açık alanda yaklaşık 2 saatlik bir yolculuk yaptığınızda güncelleştirmeler tamamlanacaktır. Sonrasında herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız Turkcell Müşteri hizmetlerinden veya uygulama üzerinden destek alabilirsiniz.

 • Cihaz çalışması için gerekli olan enerjiyi aracınızdan almaktadır. Ayrıca şarj edilmemektedir.

 • Cihazınızı aracınızdan sökerek başka bir araca takabilirsiniz. Bunun için önceki cihazın ilişkisini kesmeniz ve cihazınızla yeni aracınızı eşleştirme işlemini tekrar yapmanız gerekmektedir. 

 • Güç ışığı cihazda güç olduğunu ve çalıştığını göstermektedir. Sinyal ışığının üç saniyede birer kez yanması cihazın sağlıklı çalıştığını göstermektedir. Bu konudaki detaylı açıklamaya kullanım kılavuzundan ulaşabilirsiniz.

 • Cihaz aracınızdan takılı olduğu süre boyunca veri toplar. Ancak bu verileri sadece siz veya yetkilendirdiğiniz kişiler görebilir.

 • Kopilot’nin topladığı veriler şifrelenerek korunmaktadır. Sadece siz ve yetkilendirdiğiniz kişi veya kişiler erişebilir.
  Detaylı bilgiler Kopilot mobil uygulamasındaki Son Kullanıcı Sözleşmesinde belirtilmiştir.

 • Başka bir telefonda Kopilot uygulamasına kendi hesabınızla bağlanarak kullanabilirsiniz.

 • Evet, birden çok Turkcell Kopilot cihazı satın alarak ve Turkcell Kopilt servis aboneliği gerçekleştirerek Kopilot uygulaması üzerinden tüm araçlarınızı takip edebilirsiniz. Birden fazla araç eşleştirebilirsiniz.

 • Garanti süresi 2 yıldır.

 • Turkcell Çağrı Merkezi'nden veya mobil uygulama üzerindeki “Bize Ulaşın” bölümünden öneril ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

 • Cihaz aracınıza takılı olduğu süre boyunca veri toplamaktadır.

 • Cihaz aracınızdan sadece gerekli verileri toplamaktadır. Güvenlik sebebiyle aracınıza kilit açmak, motor çalıştırmak vb. komutlar göndermemektedir.

 • Turkcell Çağrı Merkezini arayarak destek alabilirsiniz veya Kopilot mobil uygulaması üzerindeki Bize Ulaşın bölümünden sorununuzu iletebilirsiniz.

 • Kopilot uygulamasını kullanmak için iOS veya Android işletim sistemine sahip akıllı telefonunuz olması gereklidir.

 • Uygulamayı yeniden başlatmayı deneyin. Aracınızın motoru dururken cihazı çıkarın, yan tarafında bulunan reset (tekrar başlatma) tuşuna basıp tekrar takın ve sinyal ışığı üç saniyede bir yanana kadar bekleyin. Bu adımları denediğinizde çalışmıyorsa uygulama üzerinden veya Turkcell Çağrı Merkezinden destek alabilirsiniz.

 • Kopilot uygulamasının bulut ortamında sakladığı veriler uçtan uca şifrelenmekte ve 6698 sayılı “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu”na uygun şekilde saklanmaktadır. Siz izin vermedikçe verilerinize erişilemez.

 • Sürüş karakteristiğinize bağlı, aşırı hız, ani hızlanma, sert frenleme ve dönüşler için güvenlik puanlaması yapılmaktadır. Sürüş güvenliği puanınızın yüksek olması kaza riskinizin düşük olduğunu işaret eder.

 • Cihazınızdaki Turkcell hattınızla aylık 500 MB internet paketi tanımlıdır ve cihazınızdaki veri aktarımı için yeterlidir. 

 • Yaptığınız yolculuklara seyahat günlüğü ekranından ulaşabilirsiniz.

 • Geçmişe dönük olarak; kullanım süresi, mesafe, yakıt ve skor grafiklerinize kullanım detayları ekranından ulaşabilirsiniz.

 • Aracınız için içine girildiğinde veya dışına çıkıldığında bildirimler alacağınız güvenli bölge alanı tanımlayabilirsiniz.

 • Menüden profil adımına giderek profil ayarlarınızı yapabilirsiniz.

 • Bir limit hız değeri belirleyerek, bu hız aşıldığında bildirimler alabilirsiniz.

 • Aracınızı bir başkasının kullanması durumunda hız limiti tanımlayarak bildirimler alabilirsiniz.

 • Başka bir kişiye verdiğinizde aracınız için bir uzaklık limiti belirleyerek bu limit aşıldığında bildirimler alabilirsiniz.

 • Dijital anahtar açıldığında, vale modu, ebeveyn modu, güvenli mod uyarı ve aramalarını ilk seyahatiniz süresince sessize almak için kullanılmaktadır. Açılan dijital anahtar, seyahat sonlandığında otomatik olarak devre dışı kalmaktadır.

 • Hız ve bölge limit aşımı durumlarında ve motor arızaları için bildirimler alabilirsiniz.

 • Cihazınızı gerektiğinde hesabınızdan ayırabilirsiniz. Bu durumda kayıtlı verileriniz ulaşılamaz duruma gelecektir.

 • Menüden “Yeni Cihaz Ekle” adımını seçerek yeni bir cihaz ekleyebilirsiniz.

 • Uygulamayı kaldırıp tekrar kurduğunuzda sürüş geçmişinize ait veriler korunmaktadır. Turkcell şifrenizle giriş yaparak kullanabilirsiniz.

 • Turkcell Kopilot aboneleri için çeşitli firmaların hizmetlerine ait indirim ve avantajların sunulduğu bölümdür.

 • Cihaz yüksek kalite standartlarında ve CE sertifikalı Avrupa normlarına uygun olarak üretilmiştir. E-Mark belgesine sahiptir, araç bileşenleriyle elektromanyetik uyumluluğu test edilerek onaylanmıştır.

Sayfayı kaydırın