Turkcell KimArıyor

KimArıyor Servisi'ni kullanın, siz meşgulken arayanlar cebinize SMS olarak gelsin!

9,90 TL / AY
Hemen Al
Turkcell Turkcell KimArıyor

Turkcell KimArıyor Nedir?

KimArıyor ile, meşgulken sizi arayanlar cebinize SMS ile gelir. Sizi meşgulken, kimin ne zaman aradığını kolayca takip edebilirsiniz, önemli aramaları kaçırmazsınız. Üstelik sizi arayan abone isim bilgisinin paylaşılmasına izin veriyorsa, arayan Turkcell hat sahibinin isim ve soyismi de KimArıyor mesajı ile gelir.

Nasıl Kullanırım?

KIMARIYOR yazıp 2200'a gönderebilirsiniz. Servisiniz aktiflendikten sonra meşgulken çağrı aldığınızda, cebinize KimArıyor mesajları gelmeye başlayacaktır.

Çağrı Bekletme özelliğini kullananlar KimArıyor Servisi'nden yararlanamaz.

KimArıyor Servisi'ne abone olduğunuzda Çağrı Bekletmeniz aktifse KimArıyor Servisi'nden yararlanabilmeniz için "çağrı bekletme" özelliğiniz kapatılır.

KimArıyor Servisi'ne aboneyken Çağrı Bekleme Servisi'ni aktiflerseniz, KimArıyor mesajları cebinize gelmez. Sadece gelen çağrıyı No'ya basıp reddederseniz KimArıyor mesajı alırsınız.

Yetersiz bakiyeniz olduğunda mevcut bakiyenizle kullanabileceğiniz gün kadar ücret ödeyerek servisten yararlanabilirsiniz.

IPTAL KIMARIYOR yazıp 2200'a gönderebilirsiniz.

SMS
  • KIMARIYOR yaz 2200’a gönder
  • 532 ya da 0532 532 0000

    KimArıyor Servisi bedeli aylık 9,90 TL'dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.