İşTurkcell Online

İşTurkcell Online ile tüm şirket hatlarınızın kontrolü cebinizde!

Ücretsiz
İncele
Turkcell İşTurkcell Online

İşTurkcell Online Nedir?

İşTurkcell Online ile tüm şirket hatlarınıza ait işlemleri her zaman her yerde kolayca yapabilirsiniz. Tüm hatlarınızın paket bilgilerini kontrol edebilir, paketi bitmek üzere olan hatlarınıza ek paket alabilirsiniz. Faturalarınız kesildiğinde beklemeden görüntüleyebilir tek tek ya da tüm faturalarınızı tek seferde ödeyebilirsiniz. Hatlarınızın yurt dışı, internet gibi ayarların değiştirebilir, şirket çalışanlarının turkcell uygulamasından gönderdikleri talepleri onaylayabilirsiniz. Şirket hatlarınızla ilgili daha birçok işlemi saniyeler içerisinde İşTurkcell Online'dan yapabilirsiniz.

Nasıl Kullanırım?

  • İşTurkcell Online'ı App Store, Google Play ve Huawei App Gallery’den ücretsiz indirebilir, şirketiniz özel şifre yetkilileri hızlı giriş özelliği ile kolayca giriş yapabilir.

  • İşTurkcell Online'ndan; şirket hatlarınızın kalan kullanımlarını görüntüleyebilir, güncel fatura bilgilerine ulaşabilirsiniz. size özel ilk login kampanyası ve dijitale özel avantajlı ek paket fiyatları İşTurkcell Onlinenda sizleri bekliyor.
  • İşTurkcell Online ana sayfasındaki kalan kullanımlar ekranından şirketinizdeki hatların kalan internet, dakika, sms bilgilerini görüntüleyebilir, size uygun ek paketleri görüntüleyip satın alabilirsiniz. faturalarım ekranından geçmiş ve güncel faturalarınızı ve fatura detaylarınızı inceleyebilir, hızlı ve güvenli bir şekilde fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • şirket çalışanlarınızın turkcell uygulaması üzerinden gönderdikleri “yurt dışında kullanıma açma”, “yurt dışını arama”, “gelen/giden iletişim kısıtlama”, “paket değişikliği”, “fatura detay görüntüleme” taleplerini İşTurkcell Online üzerinden onaylayabilirsiniz.
  • uygulama içinde yer alan bildirim alanı ile ödenmemiş faturalarınızı, kalan kullanımı bitmek üzere olan şirket hatlarınızı ve onay bekleyen işlemlerinizi kolayca görüntüleyebilirsiniz.
  • şirketiniz 250 adet altında hatta sahip ise şirketinizin tüm hatları ekranlarda listelenir. eğer 250 veya daha fazla hatta sahip iseniz, seçtiğiniz 250 hattı favori listenize ekleyebilirsiniz. favori listesine eklenen hatlar listelenirken, kalan diğer hatlar için gsm no aratarak işlem yapabilirsiniz.

İşTurkcell Online abonelik gerektirmediği için iptal edilen bir uygulama değildir. Telefonunuzdan uygulamayı silebilirsiniz.

Diğer
İşTurkcell Online'ı App Store, Google Play ve Huawei App Gallery’den ücretsiz indirebilirsiniz.

İşTurkcell Online'ı App Store, Google Play ve Huawei App Gallery’den ücretsiz indirebilirsiniz.