2353 İnteraktif SMS Servisi

Televizyon ve Radyo Kanallarına Katılmanın En Kolay Yolu Burada!

Turkcell 2353 İnteraktif SMS Servisi

2353 İnteraktif SMS Servisi Nedir?

2353 İnteraktif SMS Servisi aracılığı ile Turkcell aboneleri, çeşitli televizyon ve radyo programlarına 2353 kısa numarasına SMS göndererek ulaşıp, anket ve oylamalara katılabilirler, altbantlara mesaj bırakabilirler.

Daha Fazla Bilgi

Televizyon kanallarında izleyici görüşleri ve mesajları alınmasına yönelik duyurular yapılmaktadır.
“Bu servisi wifi internet bağlantısı ile üyelik bilgilerinizi girerek de kullanabilirsiniz.”

Bu numara çeşitli medya kanallarında yayınlanan anket ve oylamalar için kullanılmakta olup, katılımla ilgili yönlendirmeler programa göre farklılık gösterir ve her programda nasıl katılınacağı hakkında bilgi verilir ve katılım sonuçları ilgili mecrada yayınlanır.
Çeşitli televizyon kanallarında izleyici görüşleri için oylamalar yapılabilir ya da izleyicilerden gelen mesajlar altbant olarak ekrana yansıtılır. İzleyiciler katılımda bulunmak için 2353 kısa numarasına mesajlarını gönderebilirler.
Aboneler sadece herhangi bir katılımda bulunduklarında servisi kullanmış olurlar, iptal etme ihtiyacı doğuracak bir süreklilik bulunmamaktadır.
Diğer
Televizyon kanallarında izleyici görüşleri ve mesajları alınmasına yönelik duyurular yapılmaktadır.
Katılım programa bağlı olarak 0,25- 9,8 TL arasında değişebilir. Ücretlendirme ile ilgili bilgi ilgili kanalda belirtilir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.