Daha Fazla Bilgi

  • TL Hediyeli Tanışma Seti kampanyasından yararlanan müşterilerimizin hatları, içinde 3 5TL + 3 GB hediyesi ile açılacak. Hediye 35 TL; konuşma, SMS, internet ve katma değerli mobil servis kullanımlarında geçerlidir. 3 GB internet hediyesi, 1 ay boyunca yurt içindeki kullanımlarda geçerlidir.
  • Üstelik kampanyadan yararlanan müşterilerimiz, hat açılışını takip eden 6 ay içinde, aylık tek seferde 20 TL ve üstü miktarda yükleme yaptıklarında veya Bayi POS kanalından 20 TL ve üstü tutarda bir paket satın aldıklarında hatlarına ilgili işlem için 1 GB daha hediye edilecek. Askercell servisi abonelerine 1 GB yerine yurt içinde her yöne 30 gün boyunca geçerli 100 Dk hediye edilecek.
  • 1 GB hediye ve Askercell için 100 dk faydasından hat açılışını takiben, her ay bir kere olmak üzere 6 ay boyunca 6 kez faydalanılabilir.
  • Hediye 35 TL, mobil ödeme, telsiz kullanım vergisi ve bağış servislerine yapılan ödemelerde kullanılamayacaktır.Kampanyadan yararlanan müşterilerin, hat açılışından sonra konuşma, SMS, internet ve katma değerli mobil servisler için yaptıkları toplam harcama tutarı 35 TL’ye ulaşıncaya kadar, hatlarından Telsiz Kullanım vergisi çekilmeyecek, hatları ile mobil ödeme ve bağış servisi kullanımı yapamayacaklar. Kampanyaya katılan müşterilerin hatları ile yaptıkları ses, SMS, internet ve katma değerli servis harcamaları 35 TL’ye ulaştığında, hatlarından mobil ödeme ve bağış servislerini kullanabilecekler.
  • Kampanya dahilindeki hediye internet faydaları yurt içinde, 30 gün boyunca geçerlidir ve ücretlendirme periyodu 100 KB şeklindedir. Hediye internet paketlerinin bitiminde, müşteriler, internet için 2 kr/100 KB şeklinde ücretlendirilir. Askercell için 100 dk faydasının ücretlendirme periyodu 60 sn'dir. Paket bitiminde müşteri ek paketi yoksa kendi tarifesinden ücretlendirilir.
  • Bu kampanya kapsamında kazanılan TL'lerle yapılacak TL transferlerinde, TL transfer servisinin şartları geçerlidir.
  • Kampanya dahilinde yüklemeye bağlı aylık 1 GB internet faydasından 27.04.2016 ve sonrasında Hazır Kart almış müşteriler yararlanabilecektir. 27.04.2016 öncesi kampanyaya katılmış müşteriler, hat açılışını takip eden 6 ay içinde, aylık tek seferde 20 TL ve üstü miktarda yükleme yaptıklarında veya Bayi POS kanalından 20 TL ve üstü tutarda bir paket satın aldıklarında ilgili işlem için hatlarına 5 TL hediye yüklenmeye devam edecektir. 5 TL hediye faydası,  hat açılışını takiben, her ay bir kere olmak üzere 6 ay boyunca 6 kez kazanılabilir.
  • 01.06.2016 itibarıyla hat açılışını takip eden 6 ay boyunca yüklemeye veya paket satın almaya bağlı kazanılan fayda, Askercell servisi aboneleri için değiştirilmiştir. Askercell servisi abonelerine 1 GB internet yerine yurt içinde her yöne 30 gün boyunca geçerli 100 dakika hediye edilecektir. 26.04.2016 – 01.06.2016 tarihi arasında TL Hediyeli Tanışma Seti kampanyası ile yeni bir Turkcell Hazır Kart alarak Turkcell’e gelen müşteriler de eğer aylık tek seferde 20 TL ve üstü TL yükleme veya bayi POS kanalından 20 TL ve üstü tutarda paket satın alınma anında Askercell servisi abonesi iseler 01.06.2016 tarihinden itibaren 1GB yerine 100 Dk kazanacaklardır.  Müşteriler, yüklemeye bağlı kampanya faydasından, 6 ay boyunca her ay 1 kere olmak üzere 6 ay boyunca maksimum 6 kere faydalanabilmektedir.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Sayfayı kaydırın