Türkiye tatillerinde bol bol internet kullan ve doya doya konuş.

Türkiye seyahatinde 12 ay boyunca geçerli 12GB interneti, Türkiye her yöne 500 dakikayı ve Avrupa yönü aramalar için ekstra 50 dakikayı dilediğin gibi kullan. Türkiye’ye geldiğinde Turkcell sim kartını telefonuna takman yeterli.

 

Turkcell Hattın Kapanmasın.

Dünyanın neresinde olursan ol hattın hep açık kalsın. Türkiye seyahatlerinde ve ülkene döndüğünde rahatça kullan diye Lifecell One ile Turkcell hattın 15 ay boyunca kapanmayacak. Üstelik 15 ay boyunca hattına yükleme yapman da gerekmiyor.

 

Yaşadığın ülkeden Türkiye’yi BiP ile doya doya ara ve sınırsız aran!

Turkcell sim kartın takılı olmasa da BİP’ten Türkiye aramaların için 12 ay geçerli her yöne 2000 dakika ile doya doya konuş. Bunun için kendi ülkende kullandığın numara üzerinden BiP’e kayıt ol, BiP’ten Profil>Ayarlar>Arama ayarları altındaki menüden İkinci numaramı BiP’te kullan seçeneğini açarak artık Turkcell numaranı BiP üstünden kullanmaya başlayabilirsin. Hem paketindeki Türkiye yönüne BiP dakikaları kullanıp hem de Türkiye’den Turkcell numarana gelen çağrıları BiP üzerinden cevaplayabilirsin.

 

Türkiye’de TV+’ta geçerli 5 GB internet ile istediğiniz kadar TV izleyin

 • Türkiye’de 1 ay geçerli TV+ aboneliği ile TV+’ta geçerli 5GB hediyenizi aktiflemek için ile “LIFECELLONETVPLUS” yazın 2200 yollayın.
 • IPTAL LIFECELL ONE TV yazarak TV paketini iptal edebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Fayda Yönüİçeriği
Türkiye’de Her YöneYıllık: 500dk
Türkiye’den Yurt Dışını Arama (Avrupa)Yıllık: 50dk
Bip’ten Türkiye yönüne Arama**Yıllık : 2000dk
Türkiye’de İnternet (4.5G)Yıllık: 12GB
Türkiye’de TV+1 ay geçerli TV+ ve TV+’ta geçerli 5GB internet
Türkiye’de geçerli faydaları kullanmak için Turkcell sim kartınızı telefonunuza takınız
**Kendi ülkenizde(yurt dışında) kullandığınız numara üzerinden BiP’e girin, Turkcell hattınızı 2.numara olarak tanımlatarak BiP dakikalarınızı kullanmaya başlayın.
 • Lifecell One Tanışma Seti alan müşterilerimize 30 gün geçerli 3GB internet hediye edilecektir. Detaylı bilgi için tıklayın.
 • Lifecell One tanışma Seti alarak Turkcell faturasıza gelen müşterilerimize, hat açılış anında açılış vergilerine ve simkart bedeline ek olarak bir defaya mahsus 111 TL‘lik Lifecell One Tanışma Seti Hizmet Bedeli kesilecektir. Bu hizmet bedelinin hediyesi olarak müşterilerimizin hatlarına açılış anında 12 ay boyunca kullanabilecekleri Lifecell One full plus Yeni Abone paketi hediyesi yüklenecektir.
 • Lifecell One paketi kapsamındaki kullanımlar 12 Ay boyunca geçerlidir. Bu paketi alan abonelerin hatları, 15 ay boyunca hatlarına TL yükleme yapmasalar da kapanmaz.
 • Türkiye’de geçerli faydaları kullanmak için Turkcell sim kartınızı telefonunuza takınız. Daha önceden yurt dışı numaranız üzerinden Turkcell numaranızı ikinci numaramı BiP'te kullan ayarı ile BiP üzerinden kullanıyorsanız, bu ayarı kapatınız.
 • Paketteki yurt dışını arama (Avrupa) dakikaları bu ülkeleri ararken geçerlidir; Almanya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çekya, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, Norveç, Macaristan, Polonya, Portekiz, Romanya, Ukrayna ve Yunanistan.
 • Paket kapsamında sunulan dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Abonenin lifecell one full plus yeni abone paketindeki dakika kullanım hakları bittiğinde ya da 12 aylık paket süresi dolduğunda, abone bağlı bulunduğu tarife üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paket dahilindeki Bip’te 2. Numara’da geçerli dakikalar ile arama yapılabilmesi için abonenin aktif bir internet bağlantısı bulunması gerekir. Bip’te 2. Numara üzerinden yapılan aramalarda tüketilen internet kullanımları pakete dahil olmayıp, abonenin yurt dışında kullandığı aktif internet bağlantısı (data paketi veya wifi) üzerinden tüketim yapılacaktır.
 • Paket içindeki internet kullanımının periyodu 100KB olacaktır. Abonenin Lifecell One Full Plus Yeni Abone Paketi’ndeki internet kullanım hakları bittiğinde ya da 12 aylık paket süresi dolduğunda, abone bağlı bulunduğu tarife üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paket kullanım periyodu 12 aylıktır ve paket bitim tarihinde otomatik yenilenmeyecektir.
 • Paket dahilindeki BiP dakikaları aslında data paketidir ve dakika karşılığı olarak vaat edilmektedir.
 • Kampanya kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez. Paket kapsamındaki ses ve internetin ticari amaçlı kötüye kullanımından şüphelenilmesi durumunda Turkcell ilgili numaraları paketten çıkarmak, paket hakkını kısıtlama hakkını saklı tutar.
 • 12 ay içinde kullanılmayan kampanya kapsamında sunulan faydalar bir sonraki döneme devretmez.
 • Paket kapsamındaki internet ve ses faydaları yurt dışında kullanılamaz. Sadece BiP’te 2. numara ile BiP’ten her yöne çağrılarda geçerli 2000 dk hakkı yurt dışında kullanılabilir.
 • Özel servis numaraları paket kapsamında aranamaz.
 • Fiyatlara KDV, ÖİV dâhildir.
 • Bu paketi kullanmaya başlayan müşterilerin 4.5G abonelikleri otomatik başlatılacaktır.
 • Lifecell One Full plus Paketi’ni alan Müşterilere, SMS ile aktifleyecekleri 1 ay Türkiye’de geçerli Turkcell TV+ servisi ve TV+ kullanımı için 5GB internet ücretsiz verilecektir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. Hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Data paketi internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • 118'li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanılan tarife üzerinden ücretlendirilir.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.
 • FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar. Paket dâhilinde sunulan faydalar 3. şahıslara transfer edilemez.

Kapat
Yardım ister misiniz?