Daha Fazla Bilgi

 

  • Kampanya tarihleri arasında numarasını taşıyarak veya yeni hat alarak Turkcell bireysel faturasız ses hatları, Turkcell’e geldikten sonra 30 gün içinde 20 TL ve üzeri bir GNÇ faturasız paket satın aldıklarında,  kampanya avantajından yararlanmaya başlayacaklardır. (01.08.2018 itibarıyla GNÇ paketler hariç diğer faturasız paketler için kampanya sonlanmıştır.)
  • Kampanya 01.08.2018 itibarıyla faturasızdan faturalıya geçişte Lifecell Plus 3GB, Lifecell Plus 5GB, Lifecell Plus 3GB İlk Fatura Bizden Kampanyası, Lifecell Plus 5GB İlk Fatura Bizden Kampanyası ve Turbo Yeni 2GB paketlerinde geçerli olacak olup, faturasızdan faturalıya geçişte geçerli olan diğer paketlerde abone sonlandırılacaktır. Kampanya 04.09.2018 itibariyle faturasızdan faturalıya geçişte GNÇ 4GB, GNÇ 8GB, GNÇ 12GB, GNÇ 16GB, GNÇ 20GB paketlerinde geçerli olacaktır. 
  • Kampanya kapsamında, kriterleri sağlayan müşterilere 12 ay boyunca 20 TL ve üzeri tutardaki paketlerden birini her satın aldıklarında, paketlerine ek olarak 30 gün boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1 GB hediye internet faydası hatlarına otomatik olarak yüklenecektir.
  • Kampanyadan ayrıca yine kampanya tarihleri arasında ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalı hat kullanmaya başlayan bireysel, ses hattı Turkcell müşterileri de 20 TL ve üstü bir paket satın almaları durumunda 12 ay boyunca yararlanabileceklerdir.
  • Kampanya kapsamında sunulan internet hakkı yurt içinde geçerlidir.
  • Kampanya dâhilinde verilen internet faydasının ücretlendirme periyodu 100 KB olacaktır.
  • Fayda bitiminde faturasız müşterinin ek bir paketi yoksa internet kullanımları 2kr/100KB olarak ücretlendirilir, faturalı müşteriler internet kullanımlarına kendi tarifelerinden devam eder. Fayda sonraki döneme devretmez, 3. kişilere devredilemez.
  • Faturasız müşterilerin kampanyadan aynı ay içinde yararlanabilme sayısı 5 ile kısıtlıdır.

 

Diğer
Haydi Gel Kampanyası ile kazanılan ek 1 GB internet faydası, kriteri sağlayan abonelerimize otomatik yüklenecektir.
Sayfayı kaydırın