Daha Fazla Bilgi

  • Kampanya tarihleri arasında numarasını taşıyarak veya yeni hat alarak Turkcell’e gelen bireysel faturasız ses hatları, Turkcell’e geldikten sonra 30 gün içinde 20 TL ve üzeri bir paket satın almaları durumunda,  kampanya avantajından yararlanmaya başlayacaklardır.
  • Kampanya faturalı bireysel ses hatlarında Turbo Yeni 2GB paketi, GNÇ paketler ve Şanlıurfa’da bulunan Turkcell noktalarından yapılan bireysel ses yeni tesis ve numara taşımayı kapsar. 
  • Kampanya kapsamında, kriterleri sağlayan müşterilere 12 ay boyunca 20 TL ve üzeri tutardaki paketlerden birini her satın aldıklarında, paketlerine ek olarak 30 gün boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1 GB hediye internet faydası hatlarına otomatik olarak yüklenecektir.
  • Kampanyadan ayrıca yine kampanya tarihleri arasında ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalı hat kullanmaya başlayan bireysel, ses hattı Turkcell müşterileri de 20 TL ve üstü bir paket satın almaları durumunda 12 ay boyunca yararlanabileceklerdir.
  • 07.03.2018 tarihi itibarıyla kampanya kriterlerini sağlayıp Turkcell faturalıya GNÇ 4GB, GNÇ 8GB, GNÇ 12GB, GNÇ 16GB, GNÇ 20GB paketleriyle gelen müşteriler ek olarak 30 gün boyunca yurtiçinde 22.00-06.00 saatleri arasında kullanabilecekleri Haydi Gel GNÇ Gece 1 GB hediye internet faydasından yararlanmaya başlayacaklardır, internet faydası otomatik olarak yüklenecektir. Kampanya kapsamında 12 ay boyunca belirtilen GNÇ paketlerden biri her satınalındığında gece internet faydası otomatik olarak yüklenecektir. Haydi Gel  GNC Gece 1GB internet faydası hız kısıtlı internet paketleriyle birlikte kullanılamamaktadır. Hız kısıtlı paket iptal edilerek HAYDIGELGNCGECE1GB yazılıp 2200'a göndererek gece paketini kullanmaya başlanabilir.
  • Kampanya kapsamında sunulan internet hakkı yurt içinde geçerlidir.
  • Kampanya dâhilinde verilen internet faydasının ücretlendirme periyodu 100 KB olacaktır.
  • Fayda bitiminde faturasız müşterinin ek bir paketi yoksa internet kullanımları 2kr/100KB olarak ücretlendirilir, faturalı müşteriler internet kullanımlarına kendi tarifelerinden devam eder. Fayda sonraki döneme devretmez, 3. kişilere devredilemez.

Diğer
Haydi Gel Kampanyası ile kazanılan ek 1 GB internet faydası, kriteri sağlayan abonelerimize otomatik yüklenecektir.
Sayfayı kaydırın