Daha Fazla Bilgi

 

  • 6 Mayıs- 9 Temmuz 2019 tarihleri arasında numarasını taşıyarak veya yeni hat alarak Turkcell'e gelen bireysel faturasız ses hatları, Hoşgeldin 1GB paketini aldıklarında, Bereketli 1GB kampanyası ile paketlerine ek 1GB internet faydası hediye edilecektir. Müşteriler ilk katılımdan itibaren 12 ay boyunca Hoş Geldin 1GB paketini her satın aldıklarında kampanyadan faydalanmaya devam edebileceklerdir.
  • Hoş Geldin 1GB paketi için tıklayınız. 
  • Kampanya kapsamında müşterinin hattına yüklenen 1GB internet hediyesi 30 günlüktür, yurt içindeki kullanımlarda geçerlidir.
  • Fayda sonraki döneme devretmez, 3. kişilere devredilemez.
  • Kampanya dâhilinde verilen internet faydasının ücretlendirme periyodu 100 kb olacaktır.Fayda bitiminde müşterinin ek bir paketi yoksa internet kullanımları 2 kr/100 kb olarak ücretlendirilir.
  • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Paket sadece internet erişim noktası ve Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir.

 

Diğer
Bereketli 1GB Kampanyası ile kazanılan internet faydası, kriteri sağlayan abonelerimize otomatik yüklenecektir.
Kapat
Yardım ister misiniz?