Daha Fazla Bilgi

 • Kampanya tarihleri arasında numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell’e gelen faturalı müşteriler, Turkcell’e geldikten sonraki ilk 30 gün içinde kontratlı bir teklife kayıt olduklarında kampanya avantajları otomatik başlayacak. Mevcut faturalı Turkcell müşterileri ise kampanyaya “ARTI 1GB BIP” yazıp, 2200’a SMS göndererek başvurabilirler. Başvuru esnasında kontratlı bir tarifede olan faturalı müşterilerin kampanya avantajı başlar. Kampanyadan yararlanmaya başlayan faturalı müşteriler kontratta kaldıkları sürece 12 ay boyunca aylık 1GB BiP avantajından yararlanabileceklerdir.
 • Kampanya tarihleri arasında numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell’e gelen ön ödemeli müşteriler, Turkcell’e geldikten sonraki ilk 30 gün içinde 20 TL ve üstü tutarda bir paket yüklemesi gerçekleştirdiklerinde, kampanya avantajları otomatik başlayacaktır. Mevcut ön ödemeli müşteriler de “ARTI 1GB BIP” yazıp, 2200’a SMS gönderdiklerinde, kampanya başvuruları alınmış olacak. Başvurudan sonra 30 gün içinde 20TL ve üstü tutarda bir paket yüklediklerinde de kampanya avantajları başlayacaktır. Kampanyaya katılan ön ödemeli müşteriler 12 ay boyunca 20 TL ve üstü tutarda bir paket yüklemesi yaptıkları ay, 1 GB BiP faydası hatlarına yüklenecektir.
 • Kampanya kapsamında verilen BiP avantajı, BiP’ten BiP’e konuşma ve görüntülü görüşmelerde geçerlidir. Kampanya dâhilinde verilen internet faydasının ücretlendirme periyodu 100 KB olacaktır, sonraki döneme devretmez ve 3. şahıslara transfer edilemez. BiP’in data tüketimi sesli görüşmelerde ortalama 400 KB/dk, görüntülü görüşmelerde ortalama 5MB/dk. Bu değerler kullanılan cihaz ve network koşullarına göre +/- %20 değişim gösterebilir.
 • BiP yönüne yapılan kullanımlarda müşterinin herhangi başka bir data paketi yok ise 1GB'lık hediye paketin bitiminde internet kullanımınız durdurulacaktır ve ek ücret yansıtılmayacaktır
 • Kampanya bireysel,ses hattı kullanıcıları için geçerlidir.
 • Hediye internet paketi sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Kampanyada verilen data paketinin, 3G şebekesinde üst hız limiti 63 Mbps, 4G Şebekesinde ise üst hız limiti 100 Mbps'dir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

SMS
 • ARTI 1GB BiP yaz 2200’a gönder
 • Diğer
  Kampanyadan kazanılan ek 1 GB BiP internet faydası, kampanya tarihleri arasında Turkcell'e gelen ve kriteri sağlayan abonelerimize otomatik yüklenecektir.Kampanyanın geçerli olduğu tarihlerden önce Turkcell'e gelen müşteriler, SMS ile kampanyaya katılabilirler.
  Kapat
  Yardım ister misiniz?