Daha Fazla Bilgi

 • Kampanya 22 Kasım 00:00 tarihinde başlayacak olup 31 Aralık 23:59’da sona erecektir.
 • Kampanya kapsamında; 22 Kasım – 31 Aralık arasında en çok şarkı dinleyen 10 premium kulanıcıya birer adet olmak üzere toplamda 10 adet iPhone11 Pro 64GB Space Grey hediye edilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için fizy içerisinde bulunan kampanya katılım formunun eksiksiz ve doğru olarak doldurulması gerekmektedir. Katılım formu eksik olan veya olmayan kullanıcıların kampanya katılımları geçersiz sayılacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için fizy premium ücretli üyeliklerinden herhangi birisinin kullanılıyor olması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında sadece premium üyeliklere ait dinlemeler sayılacağı için kampanya tarihleri arasında premium üyelik satın alan kullanıcılar, satın aldıkları tarihten itibaren kampanya kapsamında yarışmaya dahil olacaklardır.
 • Kampanyaya tüm fizy premium kullanıcıları katılabilir, henüz fizy premium üyeliği olmayan kullanıcılar ise en uygun fizy premium üyeliğini www.fizy.com sayfası üzerinden satın alabilirler.
 • Kampanya detay koşulları ve S.S.S’lerinin dikkatle okunması gerekmektedir.

  • 18 yaşından büyük olanlar bu yarışmaya katılabilir. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi hediyeleri kendilerine verilemez. Turkcell, 18 yaşından küçüklerin yarışmaya velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan katılmalarından veya yarışmaya bilgi sunmalarından sorumlu tutulamaz.
  • Kampanya katılım için kullanıcıların ücretli fizy premium üyeliklerinden birini kullanıyor olması gerekmektedir.

  • Kampanya tarihleri arasında fizy premium üyeliği satın alan kullanıcılar aldıkları gün itibarıyla dinledikleri şarkılar üzerinden kampanyaya katılabilirler.
  • Kampanyadan hak kazanması için kullanıcıların kampanya sonuçlarının açıklanacağı güne kadar fizy premium üyeliğini kullanmaya devam ediyor olması gerekmektedir.

 • Kampanyaya katılım ücretsizdir, kullanıcıların kampanyaya katılması için fizy uygulamasında bulunan kampanyaya katıl butonuna tıklayarak kampanyaya katılması ve ilgili bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurması gerekmektedir. Bilgilerde sonradan değişiklik yapılamaz.

 • Yarışma 22.11.2019 Cuma günü saat 00.00’da başlayacak ve 31.12.2019 tarihinde saat 23.59’da son bulacaktır. 

  • Kampanya kapsamında 22.11.2019 – 31.12.2019 tarihleri arasında fizy premium kullanıcıları arasında fizy.com ve fizy uygulaması üzerinden en çok şarkı dinlemesi yapan 10 kullanıcı iPhone11 Pro 64GB ödülüne hak kazanacaklardır. Bir kişi yalnızca bir defa ödül kazanabilecektir.
  • Bir kişi yalnızca bir defa ödül kazanabilecektir.

 • Katılımcılar yalnızca kendi adlarına katılabilirler, başkasının adına katılım yapamazlar. Kazanan katılımcıların hesapları, gerçek kişi hesapları olmak zorundadır. Aksi takdirde kazanılan ödül yedek listesindeki kazananlara sırayla geçer. 

 • Hayır, yalnızca şarkı ve video dinlemeleri sayılmaktadır.

 • Hayır, yalnızca Premium kullanıcı olarak dinlediğin sınırsız içerikler geçerlidir.

 • Evet, çevrimdışına aldığınız şarkılar sayılmaktadır. İndirme paketi ile indirilip dinlenen içerikler ise sayılmamaktadır.

 • Evet sayılmaktadır, farklı şarkılar dinleme zorunluluğu bulunmamaktadır. Aynı anda bir cihazdan yapılan dinlemeler sayılacaktır. Dinlemenin sayılabilmesi için şakının minimum 30 saniyesi dinlenmelidir.

 • fizy uygulaması içerisinden kampanyaya tıklayarak, “dinlemelerimi gör” butonundan görebilirsin.

 • Kazananlar 10.01.2020 Cuma günü belirlenecektir. Kazananlarla Turkcell İletişim Hizmetleri telefon ile iletişime geçecektir. Toplamda 10 asil, 10 yedek belirlenecektir. Asil talihlilerin 15.01.2020 günü saat 18.00’e kadar iletişim bilgileriyle geri dönüş yapmaları gerekmektedir. Aksi takdirde kazanılan ödül yedek listesindeki kazanana geçecektir.

 • fizy mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek yarışma, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş (Turkcell) tarafından düzenlenmektedir. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kazanılan ödül başkasına devredilemez, paraya çevrilemez. Ödülleri kullanım koşullarına uygun olarak kullanmak katılımcının sorumluluğundadır. Kullanım koşullarına aykırı hareket etmek nedeniyle ortaya çıkacak sorunlardan Turkcell sorumlu değildir. Turkcell kampanya boyunca kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek bilgisayar teknolojileri kullanan, hile yapan veya haksız yollardan kayıt oluşturduğunu tespit etmesi durumunda ilgili katılımcıyı / finalisti kampanyadan çıkarma hakkına sahiptir. Turkcell kazananlara karşı hiçbir yükümlüğü ve gerekçe bildirme yükümlülüğü olmaksızın kampanya ve ödülü iptal etme hakkına sahiptir. Kazananlar bu durumda Turkcell’den hiçbir hak ve talepte bulunmayacaklarına ve her türlü dava ve talep hakkından şimdiden feragat ettiklerini kabul beyanı ve taahhüt eder. Katılımcılar kendi kusurlarından kaynaklanan veya kaynaklanmasının işbu kampanya koşullarını ihlal etmeleri halinde Turkcell’in verilecek ödülü tek taraflı olarak ihlal etme hakkına sahip olduğunu ve bu durumda Turkcell aleyhine herhangi bir hak, zarar veya ziyan talebinde bulunmayacaklarını Turkcell’e her türlü sorumluluktan fikri mülkiyet taleplerinden 3. kişi ve idari mercilerin talep veya cezalarından ari kılacaklarını ve ihlalden kaynaklanan her türlü sorumluluğun kendilerine ait olduğunu kabul, taahhüt ve beyan ederler. Kullanıcı işbu kampanya koşullarından doğabilecek ihtilaflarda Turkcell’in kendi veri tabanında ve sunucularında tuttuğu elektronik ve sistem kayıtlarının, ticari kayıtlarının, defter kayıtlarının, mikrofilm, mokrofiş ve bilgisayar kayıtlarının muteber, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini Turkcell’i yemin teklifinden ber’i kıldığını ve bu maddenin IHMIÇ 193 madde anlamında delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. Uygulanacak hukuk ve yetki işbu kampanya koşulları uygulamasında ve yorumlanmasında Türk kanunları uygulayacaktır. İşbu kampanya koşullarından dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın halinde İstanbul (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. Turkcell gerekli gördüğü zaman katılım koşullarında ve yarışma tarihinde değişiklik yapma hakkını kendinde saklı tutar. Yarışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen katılım şartlarını kabul etmiş sayılır.

Kapat
Yardım ister misiniz?