Daha Fazla Bilgi

 • Bu kampanya Turktell Bilişim Servisleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 09.12.2020 tarih ve 58259698-255.01.02-E.9369 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.
 • Bu kampanyada;  12.12.2020 SAAT: 00.01-31.01.2021 SAAT: 23.59 Kampanya tarihleri arasında Turkcell Dergilik uygulamasının tanıtımını sağlamak amacıyla akıllı telefonları üzerinden Dergilik uygulamasını ücretsiz indirerek, ad, soyad, adres ve telefon bilgileri ile uygulamaya  giriş yapan tüm operator kullanıcılarının,  Dergilik uygulaması üzerinden yapılan ekstra ücret ödeme gerektirmeyen her makale okuma işlemi için 1 çekiliş hakkı, her makale dinleme işlemi  için  1 çekiliş hakkı, çoktan seçmeli yanıtı bulunan 10 adet genel kültür sorularından oluşan soru setlerini yanıtlamak üzere (her bir soru setinden en az bir soruyu yanıtlamış olmak yeterlidir.) tıklama için 1 çekiliş hakkı verilecektir.   Her gün toplam makale okuma işlemi kazanılan çekiliş hakkı 5,  makale dinlemelerden kazanılan çekiliş hakkı 5, 5 farklı soru setinden soru tıklama işlemi için kazanılan çekiliş hakkı 5 ile sınırlı olup günlük çekiliş hakkı toplamda 15 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Kampanya boyunca toplam 765 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Çekiliş 16.02.2021 tarihinde saat 11:00’ da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Atakent Mah. 221 Sk. Rota Office No:3A D: 16 Küçükçekmece/İstanbul adresinde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda; 5 kişiye 8.299,00 TL değerinde Samsung Galaxy S20 128 GB “Hat ve Kart Hariçtir.”, 5 kişiye 7.999,00 TL değerinde Iphone 11 64GB “Hat ve Kart Hariçtir.”, 25 kişiye 2.699,00 TL değerinde Samsung Galaxy A11 32 GB “Hat ve Kart Hariçtir.”, 15 kişiye 1.099,00 TL değerinde Alcatel 3T 8” LTE Tablet 16 GB android, 50 kişiye 599,00 TL değerinde Alcatel 1T 7 WİFİ Tablet Siyah 16 GB ikramiyesi verilecektir. Kazanan talihliler 18.02.2021 tarihli Takvim Gazetesi duyurulacaktır. 05.03.2021 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 26.03.2021 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanya tüm operatör kullanıcılarına yöneliktir. Kampanya tarihlerinde Turkcell Dergilik uygulamasını silen müşterilerin çekiliş hakları iptal edilecektir. Tüm katılımlarda Ad-Soyad ve telefon bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanyaya katılım her gün 15 çekiliş hakkı ile sınırlı olup toplam 765 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Turktell Bilişim Servisleri A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.  İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır. Dergilik çekiliş kampanyasına Apple, Samsung ya da Alcatel sponsor değildir.
Diğer
Dergilik Uygulaması
 • ‘Dergilik’te Hediye Yağmuru - 100 Akıllı Telefon ve Tablet’’ çekiliş kampanyası ile 12 ARALIK – 31 OCAK tarihleri arasında devam eder. Katılımcılar, Dergilik uygulamasını ücretsiz indirerek, uygulama üzerinden ekstra ücret ödeme gerektirmeyen her makale okuma işlemi için 1 çekiliş hakkı, her makale dinleme işlemi için 1 çekiliş hakkı, çoktan seçmeli yanıtı bulunan 10 adet genel kültür sorularından oluşan soru setlerinin yanıtı için (her bir soru setinden en az bir soruyu yanıtlamış olmak yeterlidir) 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. Her gün toplam makale okumalarından kazanılan çekiliş hakkı 5, makale dinlemelerinden kazanılan çekiliş hakkı 5, 5 farklı soru setinden soru cevaplama işlemi için kazanılan çekiliş hakkı 5 ile sınırlı olup bir günde en fazla kazanılan çekiliş hakkı 15 ile sınırlıdır. Çekiliş kampanyası sonunda 100 talihli hediye kazanacaktır.

 • Bu kampanyadan tüm Turkcell ve diğer operatör kullanıcıları yukardaki aksiyonlardan en az birini gerçekleştirme koşuluyla yararlanabilirler. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar, katılsalar dahi hediyeyi kazanamaz ve hak iddia edemezler. Yurtdışından kampanya katılımı gerçekleşmez.

  • Dergilik uygulamasında herhangi bir makaleyi dinleyerek gün içinde en az 1 en fazla 5 çekiliş hakkı kazanırsınız. Kampanya 1 Kasım'a kadar süreceğinden, kampanya boyunca her gün 5 makale dinleyerek cihaz kazanma şansınızı artırabilirsiniz. (Ana sayfa görselinde hoparlör olan herhangi bir makalenin üstüne tıklayıp ‘Makaleyi Dinle’ butonuna bastığınızda makale dinleyebilirsiniz.)
  • Dergilik uygulamasında herhangi bir makaleyi okuyarak gün içinde en az 1 en fazla 5 çekiliş hakkı kazanırsınız. Kampanya 1 Kasım'a kadar süreceğinden, kampanya boyunca her gün 5 makale okuyarak cihaz kazanma şansınızı artırabilirsiniz. (Ana sayfada herhangi bir makaleye tıkladığınızda makale okuyabilirsiniz.)
  • Dergilik uygulamasında bilgi yarışmasına katılarak çekiliş hakkı kazanırsınız. Bilgi yarışmasına ana sayfadaki banner’a tıklayarak ya da alt sağ köşedeki ‘Diğer’ sekmesinin altındaki ‘Bilgi Yarışması’ bölümünden erişebilirsiniz. Bilgi yarışması her biri 10 sorudan oluşan oyunlardan oluşur. ‘Oyuna Başla’ ve ‘Yeni Oyun’ butonuna tıklayarak oyuna katılabilir en az 1 en fazla 5 farklı oyundan günde 5 çekiliş hakkı kazanırsınız. Kampanya 1 Kasım'a kadar süreceğinden, kampanya boyunca her gün 5 farklı oyuna katılarak cihaz kazanma şansınızı artırabilirsiniz. (Oyundaki soruları doğru veya zamanında cevaplamanızdan bağımsız oyun katılımına çekiliş hakkı her koşulda verilir.) 
  • Çekiliş haklarınızı kazanabilmeniz için uygulamaya giriş yapmanız ve uygulamanın en güncel sürümünü kullanmanız gerekmektedir. Uygulamaya giriş yapmışsanız, uygulamadaki en alt sağda ‘Diğer’sekmesine tıkladığınızda yukarıdaki aktif kullanıcı alanında telefon numaranızı görürsünüz. Uygulamaya giriş yapmamışsanız bu alanda ‘Giriş Yap=Login’ ifadesini görürsünüz, buraya tıklayarak uygulamaya hızlı giriş yaptıktan sonra çekiliş haklarınız sayılır.
  • Ayrıca, uygulama içinde ‘Diğer’ sekmesinin altındaki Ayarlar bölümünün altından ‘Bilgilerimi Güncelle’ bölümünden hattın yasal sahibinin adı, soyadı ve adresi girilmelidir. Ancak ve ancak hattın yasal sahibi hediye kazanabilir.
 • Kazanılan çekiliş hakları bir hattan diğerine transfer olmaz.

 • Hayır, sınır yok.

 • Kampanyaya katılmak ücretsizdir, makale dinleyen/okuyan ya da bilgi yarışmasındaki oyunlara katılanlara otomatik olarak çekiliş şansı verilir.

 • Kampanya katılımı hangi hat üzerinden gerçekleştiyse o kadar çekiliş hakkı o hatla birlikte çekilişte yerini alır. Numara değişikliğinde, devirde, ödeme tipi değişikliğinde ve numara taşımada hangi hattan çekilişe katılındıysa çekiliş hakları o hat için saklıdır. Çekiliş döneminde hat aktifken çekiliş sonrasında hattın geçici olarak kapatılması veya iptal edilmesi çekiliş haklarını silmez.

 • Hayır, çekiliş hakları devredilmez.

 • Evet, kampanya süresi boyunca günlük 15, en fazla 765 kez çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

 • Evet, birden fazla hat ile de çekiliş kampanyasına katılabilirsiniz.

 • Çekiliş 16.02.2021 tarihinde saat 11:00’ da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Atakent Mah. 221 Sk. Rota Office No:3A D: 16 Küçükçekmece/İstanbul adresinde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda; 5 kişiye 8.299,00 TL değerinde Samsung Galaxy S20 128 GB “Hat ve Kart Hariçtir.”, 5 kişiye 7.999,00 TL değerinde Iphone 11 64GB “Hat ve Kart Hariçtir.”, 25 kişiye 2.699,00 TL değerinde Samsung Galaxy A11 32 GB “Hat ve Kart Hariçtir.”, 15 kişiye 1.099,00 TL değerinde Alcatel 3T 8” LTE Tablet 16 GB android, 50 kişiye 599,00 TL değerinde Alcatel 1T 7 WİFİ Tablet Siyah 16 GB ikramiyesi verilecektir. Kazanan talihliler 18.02.2021 tarihli Takvim Gazetesi duyurulacaktır. 05.03.2021 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 26.03.2021 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanya tüm operatör kullanıcılarına yöneliktir. Kampanya tarihlerinde Turkcell Dergilik uygulamasını silen müşterilerin çekiliş hakları iptal edilecektir. Tüm katılımlarda Ad-Soyad ve telefon bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanyaya katılım her gün 15 çekiliş hakkı ile sınırlı olup toplam 765 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Turktell Bilişim Servisleri A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.  İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.  

 • Uygulama içindeki ‘Diğer’ sekmesinin içindeki ‘Toplam Çekiliş Hakkı’ bölümünden kampanya dönemi boyunca kazandığınız toplam çekiliş hakkını görebiliriz.

 • Uygulama içindeki ‘Diğer’ sekmesinin içindeki ‘Ayarlar’ bölümünün altındaki ‘Bilgilerimi Güncelle’ ye tıklayarak bilgilerimi güncelleyebilirim. Hattın yasal sahibinin adı, soyadı ve adresi girilmelidir. Ancak ve ancak hattın yasal sahibi hediye kazanabilir.

 • Hayır, çekiliş hakkı kazandıktan sonra makalenin nerde konumlandığından/hangi öncelikle gösterildiğinden bağımsız çekiliş hakkınız kaybolmaz.

 • Hayır, mükerrer makale okumalarında aynı makaleden çekiliş hakkı kazanılmaz ve mükerrer makale dinlemelerinde aynı makaleden çekiliş hakkı kazanılmaz

 • Gün içinde okuduğunuz ilk makalede, dinlendiğiniz ilk makalede ve bilgi yarışmasında katıldığınız ilk oyunda tam ekran ilk çekiliş hakkı kazandığınıza dair bilgilendirme çıkar. Gün içinde kazandığınız diğer çekiliş hakları için hak kazandıkça ekran altında alt bant bilgilendirmeleri çıkar.

 • Çekiliş kampanyası Turkcell bünyesinde olup ilgili şirketlerle bir işbirliği kapsamında değildir.

 • Katılım adedi arttıkça kazanma şansı daha da yükselir fakat bu her çekiliş kampanyasında olduğu gibi kesin olarak telefon kazanma garantisi vermez. Umarız talihlilerden biri bu sefer siz olursunuz.

 • Evet, kampanya tüm operatör kullanıcılarının katılıma açık.

 • Kampanyaya katılım tamamen ücretsizdir. 

 • Çekiliş haklarınızı kazanabilmeniz için uygulamaya giriş yapmanız ve uygulamayı uygulama marketlerinden yeni sürümüyle güncellemeniz gerekmektedir. Uygulamaya giriş yapmışsanız, uygulamada en altta sağda ‘Diğer’sekmesine tıkladığınızda yukarıdaki aktif kullanıcı alanında telefon numaranızı görürsünüz. Uygulamaya giriş yapmamışsanız bu alanda ‘Giriş Yap=Login’ ifadesini görürsünüz, buraya tıklayarak uygulamaya hızlı giriş yaptıktan sonra çekiliş haklarınız sayılır.

  • Bu kampanya Turktell Bilişim Servisleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 09.12.2020 tarih ve 58259698-255.01.02-E.9369 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.
  • Bu kampanyada;  12.12.2020 SAAT: 00.01-31.01.2021 SAAT: 23.59 Kampanya tarihleri arasında Turkcell Dergilik uygulamasının tanıtımını sağlamak amacıyla akıllı telefonları üzerinden Dergilik uygulamasını ücretsiz indirerek, ad, soyad, adres ve telefon bilgileri ile uygulamaya  giriş yapan tüm operator kullanıcılarının,  Dergilik uygulaması üzerinden yapılan ekstra ücret ödeme gerektirmeyen her makale okuma işlemi için 1 çekiliş hakkı, her makale dinleme işlemi  için  1 çekiliş hakkı, çoktan seçmeli yanıtı bulunan 10 adet genel kültür sorularından oluşan soru setlerini yanıtlamak üzere (her bir soru setinden en az bir soruyu yanıtlamış olmak yeterlidir.) tıklama için 1 çekiliş hakkı verilecektir.   Her gün toplam makale okuma işlemi kazanılan çekiliş hakkı 5,  makale dinlemelerden kazanılan çekiliş hakkı 5, 5 farklı soru setinden soru tıklama işlemi için kazanılan çekiliş hakkı 5 ile sınırlı olup günlük çekiliş hakkı toplamda 15 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Kampanya boyunca toplam 765 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Çekiliş 16.02.2021 tarihinde saat 11:00’ da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Atakent Mah. 221 Sk. Rota Office No:3A D: 16 Küçükçekmece/İstanbul adresinde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda; 5 kişiye 8.299,00 TL değerinde Samsung Galaxy S20 128 GB “Hat ve Kart Hariçtir.”, 5 kişiye 7.999,00 TL değerinde Iphone 11 64GB “Hat ve Kart Hariçtir.”, 25 kişiye 2.699,00 TL değerinde Samsung Galaxy A11 32 GB “Hat ve Kart Hariçtir.”, 15 kişiye 1.099,00 TL değerinde Alcatel 3T 8” LTE Tablet 16 GB android, 50 kişiye 599,00 TL değerinde Alcatel 1T 7 WİFİ Tablet Siyah 16 GB ikramiyesi verilecektir. Kazanan talihliler 18.02.2021 tarihli Takvim Gazetesi duyurulacaktır. 05.03.2021 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 26.03.2021 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanya tüm operatör kullanıcılarına yöneliktir. Kampanya tarihlerinde Turkcell Dergilik uygulamasını silen müşterilerin çekiliş hakları iptal edilecektir. Tüm katılımlarda Ad-Soyad ve telefon bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanyaya katılım her gün 15 çekiliş hakkı ile sınırlı olup toplam 765 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Turktell Bilişim Servisleri A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.  İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır. 
  • Dergilik çekiliş kampanyasına Apple, Samsung ya da Alcatel sponsor değildir.
Kapat
Yardım ister misiniz?
YENİ
Birbirinden harika cihazlara en uygun şekilde sahip olun!