Katılım Kriterleri

 • Ön ödemeli, faturalı, bireysel ve kurumsal tüm Turkcell ve diğer operatör kullanıcıları bu kampanyadan yaralanabilir.
 • Kampanya 2 aylıktır. 5 Temmuz- 5 Eylül arası devam eder.
 • Dergilik uygulamasının 5.31 ve sonrası sürümünü  indirip uygulamaya giriş yapmış kullanıcılara Dergilik uygulaması üzerinden yapılan ekstra ücret ödeme gerektirmeyen her podcast dinleme işlemi için 1 çekiliş hakkı, her makale okuma işlemi için 1 çekiliş hakkı, her makale dinleme işlemi için 1 çekiliş hakkı verilecektir.  Kampanyaya katılım günlük podcast dinleme işlemi için 5,  makale okuma işlemi için 5, makale dinleme  işlemi için 5 çekiliş hakkı ile snırlı olup, günlük toplam çekiliş  15 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Kampanya boyunca toplam 945 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
 • Uygulama içi aksiyonlarınızı saydırmak istiyorsanız uygulamanın 5.31 sonrası sürümünü indirip uygulamaya giriş yapmanız gerekir.  Giriş yapmışsanız; en yukarda sağ üst köşede profil ikonunuzu ve üstüne tıklayınca da aktif kullanıcı telefon numaranızı görüntüleyebilirsiniz. Giriş yapmamışsanız bu alanda telefon numaranız gözükmez, hızlı giriş adımlarını takip ederek giriş yapmanız gerekir.

Diğer
Uygulama içinden makale okumak ve dinlemek veya podcast dinlemek yeterli.
 • Bu kampanyadan tüm Turkcell ve diğer operatör kullanıcıları yukardaki aksiyonlardan en az birini gerçekleştirme koşuluyla yararlanabilirler. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar, katılsalar dahi hediyeyi kazanamaz ve hak iddia edemezler. Yurtdışından kampanya katılımı gerçekleşmez.

  • Dergilik uygulamasında herhangi bir makaleyi dinleyerek gün içinde en az 1 en fazla 5 çekiliş hakkı kazanırsınız. Kampanya 5 Eylül’e kadar süreceğinden, kampanya boyunca her gün 5 makale dinleyerek cihaz kazanma şansınızı artırabilirsiniz. (Ana sayfa görselinde hoparlör olan herhangi bir makalenin üstüne tıklayıp ‘Makaleyi Dinle’ butonuna bastığınızda makale dinleyebilirsiniz.)
  • Dergilik uygulamasında herhangi bir makaleyi okuyarak gün içinde en az 1 en fazla 5 çekiliş hakkı kazanırsınız. Kampanya 5 Eylül’e kadar süreceğinden, kampanya boyunca her gün 5 makale okuyarak cihaz kazanma şansınızı artırabilirsiniz. (Ana sayfada herhangi bir makaleye tıkladığınızda makale okuyabilirsiniz.)
  • Dergilik uygulamasında herhangi bir podcast dinleyerek gün içinde en az 1 en fazla 5 çekiliş hakkı kazanırsınız.
  • Çekiliş haklarınızı kazanabilmeniz için uygulamaya giriş yapmanız ve uygulamanın 5.31 sonrası sürümünü kullanmanız gerekmektedir. Uygulamaya giriş yapmışsanız, uygulamadaki en alt sağda ‘Diğer’sekmesine tıkladığınızda yukarıdaki aktif kullanıcı alanında telefon numaranızı görürsünüz. Uygulamaya giriş yapmamışsanız bu alanda ‘Giriş Yap=Login’ ifadesini görürsünüz, buraya tıklayarak uygulamaya hızlı giriş yaptıktan sonra çekiliş haklarınız sayılır.
  • Ayrıca, uygulama içinde ‘Diğer’ sekmesinin altındaki Ayarlar bölümünün altından ‘Bilgilerimi Güncelle’ bölümünden hattın yasal sahibinin adı, soyadı ve adresi girilmelidir. Ancak ve ancak hattın yasal sahibi hediye kazanabilir.

 • Kazanılan çekiliş hakları bir hattan diğerine transfer olmaz.

 • Hayır, sınır yok.

 • Kampanyaya katılmak ücretsizdir, makale dinleyen/okuyan ya da podcast dinleyenlere otomatik olarak çekiliş şansı verilir.

 • Kampanya katılımı hangi hat üzerinden gerçekleştiyse o kadar çekiliş hakkı o hatla birlikte çekilişte yerini alır. Numara değişikliğinde, devirde, ödeme tipi değişikliğinde ve numara taşımada hangi hattan çekilişe katılındıysa çekiliş hakları o hat için saklıdır. Çekiliş döneminde hat aktifken çekiliş sonrasında hattın geçici olarak kapatılması veya iptal edilmesi çekiliş haklarını silmez.

 • Hayır, çekiliş hakları devredilmez.

 • Evet, kampanya süresi boyunca günlük 15, en fazla 945 kez çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

 • Evet, birden fazla hat ile de çekiliş kampanyasına katılabilirsiniz.

  • Bu kampanya Turktell Bilişim Servisleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 30.06.2021 tarih ve E-58259698-255.01.02-5403 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.
  • Bu kampanyada;  05.07.2021 SAAT: 00.01 – 05.09.2021, SAAT: 23.59 kampanya tarihleri arasında Turkcell Dergilik uygulamasının tanıtımını sağlamak amacıyla akıllı telefonları üzerinden Dergilik uygulamasını ücretsiz indirerek, ad, soyad, adres ve telefon bilgileri ile uygulamaya giriş yapan tüm operator kullanıcılarının,  Dergilik uygulaması üzerinden yapılan ekstra ücret ödeme gerektirmeyen her podcast dinleme işlemi için 1 çekiliş hakkı, her makale okuma işlemi için 1 çekiliş hakkı, her makale dinleme işlemi için 1 çekiliş hakkı verilecektir. ( Kampanyaya katılım günlük podcast dinleme işlemi için 5,  makale okuma işlemi için 5, makale dinleme  işlemi için 5 çekiliş hakkı ile snırlı olup, günlük toplam çekiliş  15 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Kampanya boyunca toplam 945 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.) Çekiliş 13.09.2021 SAAT: 11:00’ da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Atakent Mah. 221 Sk. Rota Office No:3A D: 16 Küçükçekmece/İstanbul adresinde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda; 15 kişiye 7.999,00 TL  değerinde Iphone 11 64GB “Hat ve Kart Hariçtir.”, 10 kişiye 5.499,00 TL değerinde Samsung Galaxy S20 FE 128 GB “Hat ve Kart Hariçtir.”, 15 kişiye 2.099,00 TL değerinde Samsung Galaxy A02 32 GB “Hat ve Kart Hariçtir.”,10 kişiye 549,00 TL değerinde ALCATEL 1T 16 GB  7"  - 4G Sim Kartlı    (1 GB Ram) ikramiyesi verilecektir. Kazanan talihliler 14.09.2021 tarihli Takvim Gazetesi duyurulacaktır. 29.09.2021 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 14.10.2021 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanya tüm operatör kullanıcılarına yöneliktir. Kampanya tarihleri arasında Turkcell Dergilik uygulamasını silen müşterilerin çekiliş hakları iptal edilecektir. Tüm katılımlarda Ad-Soyad ve telefon bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanyaya katılım günlük podcast dinleme işlemi için 5,   makale okuma işlemi için 5, makale dinleme  işlemi için 5 çekiliş hakkı ile snırlı olup, Günlük toplam çekiliş  15 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Kampanya boyunca toplam 945 çekiliş hakkı ile sınırlıdır Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Turktell Bilişim Servisleri A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
  • Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.
  • Çekiliş sonucunda cihaz kazanan talihliler hem telefon ile aranarak bilgilendirilir hem de mevcut adreslerine cihazları alabilmeleri için tamamlamaları gereken dökümanların/işlemlerin listesi gönderilir.  Bunları tamamlayıp eksiksiz Turktell'in yetkilendirdiği Mucize Tanıtım adresine gönderirler ise cihazları adreslerine teslim edilebilir ya da arzu edenler Mucize Tanıtım şirketinin adresinden kendileri de alabilirler.

 • Uygulama içindeki ‘Ayarlar’ bölümünün altında ‘Toplam Çekiliş Hakkı’ bölümünden kampanya dönemi boyunca kazandığınız toplam çekiliş hakkını görebiliriz.

 • Uygulama içindeki ‘ ‘Ayarlar’ bölümünün altındaki ‘Bilgilerimi Güncelle’ ye tıklayarak bilgilerimi güncelleyebilirim. Hattın yasal sahibinin adı, soyadı ve adresi girilmelidir. Ancak ve ancak hattın yasal sahibi hediye kazanabilir.

 • Hayır, çekiliş hakkı kazandıktan sonra makalenin nerde konumlandığından/hangi öncelikle gösterildiğinden bağımsız çekiliş hakkınız kaybolmaz.

 • Hayır, mükerrer makale okumalarında aynı makaleden çekiliş hakkı kazanılmaz ve mükerrer makale ve podcast dinlemelerinde aynı makaleden çekiliş hakkı kazanılmaz

 • Gün içinde okuduğunuz ilk makalede, dinlendiğiniz ilk makalede ve ilk podcastte tam ekran ilk çekiliş hakkı kazandığınıza dair bilgilendirme çıkar. Gün içinde kazandığınız diğer çekiliş hakları için hak kazandıkça ekran altında alt bant bilgilendirmeleri çıkar.

 • Çekiliş kampanyası Turkcell bünyesinde olup ilgili şirketlerle bir işbirliği kapsamında değildir.

 • Katılım adedi arttıkça kazanma şansı daha da yükselir fakat bu her çekiliş kampanyasında olduğu gibi kesin olarak telefon kazanma garantisi vermez. Umarız talihlilerden biri bu sefer siz olursunuz.

 • Evet, kampanya tüm operatör kullanıcılarının katılıma açık.

 • Kampanyaya katılım tamamen ücretsizdir. 

 • Çekiliş haklarınızı kazanabilmeniz için uygulamaya giriş yapmanız ve uygulamayı uygulama marketlerinden 5.31 sonrası sürümüyle güncellemeniz gerekmektedir. Uygulamaya giriş yapmışsanız, uygulamada en altta sağda ‘Diğer’sekmesine tıkladığınızda yukarıdaki aktif kullanıcı alanında telefon numaranızı görürsünüz. Uygulamaya giriş yapmamışsanız bu alanda ‘Giriş Yap=Login’ ifadesini görürsünüz, buraya tıklayarak uygulamaya hızlı giriş yaptıktan sonra çekiliş haklarınız sayılır.

  • Bu kampanya Turktell Bilişim Servisleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 30.06.2021 tarih ve E-58259698-255.01.02-5403 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.
  • Bu kampanyada;  05.07.2021 SAAT: 00.01 – 05.09.2021, SAAT: 23.59 kampanya tarihleri arasında Turkcell Dergilik uygulamasının tanıtımını sağlamak amacıyla akıllı telefonları üzerinden Dergilik uygulamasını ücretsiz indirerek, ad, soyad, adres ve telefon bilgileri ile uygulamaya giriş yapan tüm operator kullanıcılarının,  Dergilik uygulaması üzerinden yapılan ekstra ücret ödeme gerektirmeyen her podcast dinleme işlemi için 1 çekiliş hakkı, her makale okuma işlemi için 1 çekiliş hakkı, her makale dinleme işlemi için 1 çekiliş hakkı verilecektir. ( Kampanyaya katılım günlük podcast dinleme işlemi için 5,  makale okuma işlemi için 5, makale dinleme  işlemi için 5 çekiliş hakkı ile snırlı olup, günlük toplam çekiliş  15 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Kampanya boyunca toplam 945 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.) Çekiliş 13.09.2021 SAAT: 11:00’ da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Atakent Mah. 221 Sk. Rota Office No:3A D: 16 Küçükçekmece/İstanbul adresinde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda; 15 kişiye 7.999,00 TL  değerinde Iphone 11 64GB “Hat ve Kart Hariçtir.”, 10 kişiye 5.499,00 TL değerinde Samsung Galaxy S20 FE 128 GB “Hat ve Kart Hariçtir.”, 15 kişiye 2.099,00 TL değerinde Samsung Galaxy A02 32 GB “Hat ve Kart Hariçtir.”,10 kişiye 549,00 TL değerinde ALCATEL 1T 16 GB  7"  - 4G Sim Kartlı    (1 GB Ram) ikramiyesi verilecektir. Kazanan talihliler 14.09.2021 tarihli Takvim Gazetesi duyurulacaktır. 29.09.2021 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 14.10.2021 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanya tüm operatör kullanıcılarına yöneliktir. Kampanya tarihleri arasında Turkcell Dergilik uygulamasını silen müşterilerin çekiliş hakları iptal edilecektir. Tüm katılımlarda Ad-Soyad ve telefon bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanyaya katılım günlük podcast dinleme işlemi için 5,   makale okuma işlemi için 5, makale dinleme  işlemi için 5 çekiliş hakkı ile snırlı olup, Günlük toplam çekiliş  15 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Kampanya boyunca toplam 945 çekiliş hakkı ile sınırlıdır Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Turktell Bilişim Servisleri A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
  • Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.
Kapat
Yardım ister misiniz?