KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
4000 DK TURKCELL'LiLERLE
4000 DK HER YÖNE
60 DK YURT DIŞINDA KONUŞMA
60 DK YURT DIŞINI ARAMA
4 GB İNTERNET
4000 SMS/MMS HER YÖNE
149 TL /AY YILLIK ABONELİK

Daha Fazla Bilgi

PaketFiyatKatılmak İçin
Platinum Prestige Paket149 TL /ayINDIRIM PRESTIGE >> 2222

 • Platinum Prestige Paketinize yıllık abonelik yaptırarak 12 fatura dönemi boyunca, sabit fiyat garantisi ile paketinizi ayda 169 TL yerine 149 TL'ye kullanabilirsiniz. (15 Temmuz 2013'te abone alımına açılmıştır).
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Erken iptal bedeli: Yıllık abonelik yaptırdığınızda paketinizin ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit kalacak ve fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca seçtiğiniz paketin yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. 12 fatura dönemi içinde dakika paketinizi veya yıllık abonelik kampanyanızı iptal ettirdiğiniz durumda faturanıza erken iptal bedeli yansıtılır. Erken iptal bedeli ile ilgili detaylı bilgi sıkça sorulan sorular bölümünde yer almaktadır.
 • 31.05.2016 itibarıyla, yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Dakika kullanımlarınız için yurt içi tarifenizin içeriğindeki yurt dışında geçerli 60 dakikanız bittikten sonra devreye girer. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Yurt içi tarifenizdeki mevcut yurt dışı haklarınız (dakika kullanımları için yurt dışında geçerli 60 dakika) bittikten sonraki yurt dışı kullanımlarınız için hattınıza otomatik olarak tanımlanan bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılacaktır. Bu durum sabit fiyat garantisi kapsamı dışındadır.
 • Paket aşımında dakika ücreti 43,89 Kr, SMS ücreti 33,25 Kr/adet olarak ücretlendirilir. İnternet için paket aşım ücreti 0,05 TL/MB (0,000049TL/KB)'dir
 • Platinum Paket'e yıllık abonelik ile Yurt Dışında Ek Dakika Kampanyası'nda 12 fatura dönemi içinde dakika paketinizi veya yıllık abonelik kampanyanızı iptal ettirdiğiniz durumda, paketinizde faydalandığınız ay başına ek yurt dışı dakikalarının bedeli olarak belirlenen 30 TL ilk faturanıza yansıtılır.
 • Paketinizden kalan kullanımlarınızı Dijital Operatör Uygulaması'ndan, KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj göndererek veya telefonunuzdan *159#'yi tuşlayarak öğrenebilirsiniz.
SMS
 • INDIRIM PRESTIGE yaz 2222’ye gönder
 • 0532 757 22 22
  • Kampanya süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.)bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil 20 TL'dir.
   İptal tarihine kadar tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.)bedelleri toplamı veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.

  • 12 ay boyunca indirimli ve sabit fiyat garantisi ile
   Hepsi 300 Paketi'nden yararlanmak için INDIRIM 300,
   Full Paket'ten yararlanmak için INDIRIM FULL,
   Full plus paket'ten yararlanmak için KAMPANYA FULLPLUS,
   Gold Plus Paketi'nden yararlanmak için INDIRIM PLUS,
   Platinum Paketi'nden yararlanmak için INDIRIM PLATINUM,
   Platinum Ek Yurt Dışı Dakikalı Abonelik Kampanyası'ndan yararlanmak için ABONE PLATINUM,

   yazıp 2222'ye ücretsiz mesaj göndermeniz yeterli.
  • Yıllık abonelik kampanyanızı Turkcell iletişim noktalarından veya çağrı merkezini arayarak iptal edebilirsiniz.

  • Kampanyadan tüm Bireysel Faturalı Turkcell’liler yaralanabilir. Mevcut durumda kontratlı bir kampanyadan yararlanan abonelerimiz bu kampanyadan hangi şartlarda yararlanabileceğini 532 yi arayarak öğrenebilir.

   20.11.2013 tarihi itibarıyla kampanya sadece mevcut müşterilere açık olacak olup,son 90 gün içinde yeni tesis, numara taşıma veya ödeme tipi değişikliği yapan müşteriler bu kampanyadan yararlanamayacaktır.

   23.06.2014 tarihi itibarıyla diğer tarifelerde taahhütlü kampanyalardan faydalanan aboneler, Yıllık Abonelik Kampanyası - Hepsi Paketi kampanyasına geçiş anında cayma bedeli ödemeden bu kampanyadan 12 fatura dönemi faydalanacak şekilde geçiş yapabilirler. Bu yeni kampanyadan 12 fatura dönemi dolmadan ayrılan abonelerin son faturasına kampanya iptal bedeli yansıtılacaktır. İptal bedeli Yıllık Abonelik Kampanyası - Hepsi Paketi Kampanyasından sağlanan indirim ve faydalar karşılığı aylık 14 TL ve tarife değişikliği öncesi taahhütlü kampanyasından birikmiş ancak kampanya iptalinde tahsil edilmeyen tutarın toplamından oluşmaktadır. (Tarife değişikliği öncesi taahhütlü kampanyasından birikmiş cayma bedeki aynı kontratının 12 aylık taahhüt süresinin dolmasını takiben aboneden tahsil edilmeyecektir.) Cayma bedeli, abonenin taahhütten vazgeçtiği ay kalan ya da kullanmış olduğu tutarlardan abone lehine olan tutar kadar tahsil edilir.

   19.01.2015 tarihi itibarıyla diğer tarifelerde taahhütlü kampanyalardan faydalanan müşterilerimiz, Hepsi 300 Yıllık Abonelik Kampanyası'na geçiş anında cayma bedeli ödemeden bu kampanyadan 12 fatura dönemi faydalanacak şekilde geçiş yapabilirler. İptal bedeli bu kampanya ile sağlanan indirim ve faydalar karşılığı ve tarife değişikliği öncesi taahhütlü kampanyasından birikmiş ancak kampanya iptalinde tahsil edilmeyen tutarın toplamından oluşmaktadır. Tarife değişikliği öncesi taahhütlü kampanyasından birikmiş cayma bedeli aynı kampanyanın 12 aylık taahhüt süresinin dolmasını takiben müşterilerimizden tahsil edilmeyecektir. Cayma bedeli, müşterilerimizin taahhütten vazgeçtiği ay kalan ya da kullanmış olduğu tutarlardan abone lehine olan tutar kadar tahsil edilir.


  • Kullanmakta olduğunuz paketiniz için kontrat talep ettiğinizde, indiriminiz kampanya katılımınızdan sonraki ilk faturanızda gözükür. Kullandığınız paket dışında bir kontrat talep ettiğinizde ise, paketiniz ilk fatura kesim tarihinde aktif olur ve kampanya indirimi, paketinizi kullanmaya başladıktan sonraki ilk faturanıza uygulanır.

   Platinum Yurt Dışı Dakika Hediyeli Yıllık Abonelik Kampanyası'nda:

   Mevcutta Platinum Paket kullanıyorsanız ve bu paket için kontrat talep ettiğinizde, kampanya çevrimiçi (online) aktif edilir, sonrasında 12 fatura dönemi doluncaya kadar her fatura döneminizde hediye dakikalarınız otomatik olarak hattınıza tanımlanmaya devam eder.


   Mevcutta Platinum Paket dışında başka bir paketteyseniz ve Platinum paket yıllık aboneliğine başvurduğunuzda yurt dışında geçerli ek 60 dakikanız çevrim içi (online) aktif edilir, paketiniz ise ilk fatura kesiminde aktif edilir; size bilgilendirme mesajı gönderilir.
   Sonrasında 12 fatura dönemi doluncaya kadar her fatura döneminizde hediye dakikalarınız otomatik olarak hattınıza tanımlanmaya devam eder.

  • Hepsi birarada paketlerinden birine yıllık abonelik kampanyası ile katıldığınızda;
   • paketinizin aylık ücretini kampanya boyunca indirimli öder ve sabit fiyat garantisi ile paket ücretlerinde meydana gelebilecek değişikliklerden etkilenmezsiniz.
   • Bir hat ile aynı anda yalnızca bir tekliften faydalanabilirsiniz ama dilerseniz birden fazla hattınızla kampanyadan faydalanabilirsiniz.
   • Paket ücretinin aylık bedelini 12 ay boyunca indirimli, üstelik sabit fiyat garantisi ile kullanabilirsiniz. 12 fatura dönemi sonrasında kampanyanız otomatik olarak biter. Kampanyada verilen paketlerin ücretlendirme periyodu ve içeriği mevcut paketler ile aynı olur.
  • Taahhüt süresi boyunca

   Hepsi 300 Paketi'ni 42 TL yerine 32 TL'ye
   Full Paketi 74 TL yerine 55 TL'ye
   Full Plus Paketi 92 TL yerine 79 TL'ye
   Gold Plus Paketi 125 TL yerine 95 TL'ye
   Platinum Paketi 169 TL yerine 149 TL ye kullanabilirsiniz.
   Platinum Yurt Dışı Dakika Hediyeli Paketi 169 TL'ye, her ay yurt dışında geçerli ek 60 dakika ile kullanabilirsiniz.

   Paket ücretiniz kampanya boyunca indirimli olur ve sabit kalır. 12 ayın sonunda paketinizin aylık bedeli faturanıza indirimsiz olarak uygulanır.

   • Platinum Ek Yurt Dışı Dakikalı Yıllık Abonelik Kampanyası 31.12.2012 tarihine kadar geçerlidir.
   • Full Plus Yıllık Abonelik Kampanyası 30 Haziran 2013'e kadar geçerlidir.
   • Gold Plus ve Platinum (4000) Yıllık Abonelik kampanyaları 24 Mayıs 2013'te yeni müşteri alımına kapatılmıştır.
   • Full Plus Yıllık Abonelik kampanyası 30 Haziran 2013'te yeni müşteri alımına kapatılmıştır.
   • Full Paket Yıllık Abonelik kampanyasına 31 Mayıs 2013'ten önce katılan müşterilerimiz için yıllık abonelik ücreti 59TL/ay'dır.
   • 11 Ocak -20 Ocak tarihleri arasında tarifenize tanımlanan yeni özellikle yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
   • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Hayır, sadece ana tarifenizdeki paketler geçerlidir.

  • Yurt içi tarifenizi yurt dışında geçerli ülkelerde kullanabilme özelliği kapsamında bu özelliğin aşım ücretlendirmesi devreye girer. Detaylı bilgi için tıklayınız.

  • Hepsi 300 Paket ve Hepsi Paket'inde; 06.07.2015 tarihi itibarıyla paket aşım çözümümüz ile paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dakikası 5 TL (KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 5 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir.

   • Fiyat değişikliği bu paketlerin taahhütlü kampanyalarından mevcutta faydalanmayan müşterilerimiz için geçerlidir.
   • Bu paketlerin taahhütlü kampanyalarında bulunan müşterilerimiz taahhüt sürelerinin sona ermesini takiben ilgili fiyat değişikliği geçerli olacaktır.
   • Bu paketlere yeni tesis, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ile yeni gelen müşterilerin paket aşım ücretleri yeni fiyatlar üzerinden hesaplanacaktır.
   • Bu paketlere tarife değişikliği ile yeni bir 12 ay taahhütlü kampanyalara gelen mevcut müşterilerin paket aşım ücretleri yeni fiyatlar üzerinden hesaplanacaktır.
   • Müşterilerim, tarife paketleri içeriğinde kullanımı sınırlı hizmet olarak konuşma dakikası olan paketlerde paket bitimini takip eden ilk kullanımda 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) olarak ücretlendirilecektir. Devam eden kullanımlarda 900 sn sonuna kadar ek bir ücretlendirme olmayacaktır. Bu kullanımın ardından takip eden ilk kullanımda yeni bir ek 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ücretlendirilecektir. Takip eden kullanımlarda 1800sn’lik (30dk’lık) kullanımın sonuna dek ek bir ücretlendirme olmayacaktır. İlk 30dk'nin bitmesini takiben abonenin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30dk'lık kullanım hakkı devreye alınacak ve müşterilerimiz 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir. Kullanım devamını takiben müşterilerimiz her yurt içi her yöne 30dk için 5 TL (KDV, ÖİV Dahil)ödemeye devam edecektir.
   • Müşterilerimizin,tarife paketleri içeriğinde kullanımı sınırlı hizmet olarak sms olan paketlerde paket bitimini takiben ücretlendirme periyodunun ilk sms kullanımında 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ile ücretlendirilecektir. Takip eden 14 sms müşterilerimize ücretsiz sağlanacaktır. 16. Sms’de ek 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ile ücretlendirilecektir.Takip eden yeni bir 14 sms aboneye ücretsiz sağlanacaktır. İlk 30sms'in bitmesini takiben müşterilerimizin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30sms'lık kullanım hakkı devreye alınacak ve müşterilerimiz 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir. Kullanım devamını takiben müşterilerimiz her yurt içi her yöne 30sms için 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir.
   06.07.2015 tarihi öncesinde bu paketin taahhütlü kampanyasından faydalanan müşterilerimiz için taahhüt sürelerinin sona erene kadar paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 3 TL (KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 3TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Müşterilerimiz, ses paket aşımında ücretlendirme periyodu (6 sn) değişmeyecek şekilde ilk yurt içi her yöne 408 saniyelik (6,8 DK) kullanımlarına kadar 43,89 KR /DK (KDV,ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Müşterilerimizin kullanımlarına devam etmelerini takiben ilk yurt içi her yöne 30 dk'dan kalan yurt içi heryöne 1392 saniyelik (23,2 DK) kullanım hakkı müşteriye toplamı 3 TL'ye sağlanır. Bu 30 dakikanın bitmesini takiben müşterinin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30 dakikalık kullanım hakkı devreye alınır ve müşteriler 3 TL (KDV, ÖİV dahil) ödemeye devam ederler. Kullanım devamını takiben müşteriler her yurt içi her yöne 30 dakika için 3 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam ederler. Müşterilerimiz, sms paket aşımında ücretlendirme periyodu değişmeyecek şekilde ilk yurt içi her yöne 9 adet sms kullanımlarında 33,25 KR/adet (KDV, ÖİV dahil) ücretlendirilir. Kullanıma devam etmelerini takiben ilk yurt içi her yöne 30 sms'den kalan yurt içi her yöne 21 adet sms kullanım hakkı müşteriye 3 TL'ye sağlanır. Bu 30 sms'in bitmesini takiben müşterinin yaptığı ilk kullanımda ikinci yurt içi her yöne 30 sms'lik kullanım hakkı devreye alınır ve müşteriler 3 TL ödemeye devam ederler. Kullanım devamını takiben müşteriler her yurt içi her yöne 30 sms için 3 TL (KDV, ÖİV dahil) ödemeye devam ederler.


   01.06.2016 tarihi itibarıyla paketsiz dakika kullanımı ve aşım çözümünün son tekrarı sonrası dakika aşım ücreti 60 kr/dakika (%18 KDV, %25 ÖİV dahil), paketsiz SMS kullanımı ve SMS aşım çözümünün son tekrarı sonrası paket aşım ücreti 50 kr/adet (%18 KDV, %25 ÖİV dahil) olarak ücretlendirilecektir.
  • Hepsi Bir Arada Tarifesi'ne bağlı paketlerden birini kullanıyorsanuz, yıllık abonelik kampanyasına katılmanız durumunda indiriminiz hemen başlar ve çıkacak olan ilk faturanıza uygulanır.

   Platinum Yurt Dışı Dakika Hediyeli Abonelik Kampanyası için:

   Mevcutta Platinum Paket kullanıyorsanız ve bu paket için kontrat talep ettiğinizde, kampanya çevrimiçi (online) aktif edilir, sonrasında 12 fatura dönemi doluncaya kadar her fatura döneminizde hediye dakikalarınız otomatik olarak hattınıza tanımlanmaya devam eder.

   Mevcutta Platinum Paket dışında başka bir paketteyseniz ve Platinum Paket Yıllık Abonelik'e başvurduğunuzda yurt dışında geçerli ek 60 dakikanız çevrim içi (online) aktif edilir, paketiniz ise ilk fatura kesiminde aktif edilir; size bilgilendirme mesajı gönderilir.
   Sonrasında 12 fatura dönemi doluncaya kadar her fatura döneminizde hediye dakikalarınız otomatik olarak hattınıza tanımlanmaya devam eder.

  • Hepsi Bir Arada Paketlerin indirimli yıllık abonelik kampanyasına katılan aboneler, aynı kampanya içindeki paketler arasında geçiş yapabilirler.

   Platinum Yurt Dışı Dakika Hediyeli Yıllık Abonelik Kampanyası'na katılan müşteriler paketler arasında geçiş yapamazlar.

  • Kampanya süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil Hepsi 300 paketi için 10TL, Hepsi Paket için 14TL, Full Paket için 19 TL ve Platinum Prestige Paket için 20TL'dir.

   Hepsi 300 paketi için faydalandığınız fatura dönemi başına 10 TL veya daha lehinize olduğu durumlarda iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.

   Hepsi Paket için faydalandığınız fatura dönemi başına 14 TL veya daha lehinize olduğu durumlarda iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.

   Full Paket için faydalandığınız fatura dönemi başına 19 TL veya daha lehinize olduğu durumlarda iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.

   Platinum Prestige Paket için için faydalandığınız fatura dönemi başına 20 TL veya daha lehinize olduğu durumlarda iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.

  • Yıllık abonelik kapsamında verilen bütün ek paketler kontrat süresince aktif olup kontrat bitimiyle birlikte sona erer.

  • Tüm tekliflerde 12 aylık kampanya süresi dolmadan, müşterimizin isteği ile teklife özel erken iptal ücreti uygulanarak kampanya iptali yapılabilir.
  • 12 aylık kampanya süresi dolmadan, kullanılan hattın iptal edilmesi, abone isteği ile hattın kapatılması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, Faturalı hattan Hazır Kart’a geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda kampanyanız iptal olur ve Turkcell Hizmetleri kapsamında size sağlanan indirimlerin bedelleri ilk faturanıza uygulanır.
  • Katılım süresi devam ettiği sürece kampanyaya tekrar katılabilirsiniz.
  • 21.10.2016 tarihinden itibaren paketin yıllık aboneliğinde bulunan aboneler taahhütleri bitiminden itibaren veya sözleşme iptal durumunda, yurt içi 1000 Dk, 1000 SMS ve 3GB sunan Avantajlı Maxi Paketi'nden faydalanacaklar
  • Hayır, sadece ana tarifenizdeki paketler geçerlidir.

  • Yurt içi tarifenizi yurt dışında geçerli ülkelerde kullanabilme özelliği kapsamında bu özelliğin aşım ücretlendirmesi devreye girer. Detaylı bilgi için tıklayınız.

  Kapat
  Yardım ister misiniz?