Daha Fazla Bilgi

  • Lifecell Paketleri Kampanyası dahilinde sunulan Lifecell Hoş Geldin Mini, Lifecell Hoş Geldin 2GB, Lifecell Hoş Geldin 4GB, Lifecell Hoş Geldin 5 GB, Lifecell Hoş Geldin 7 GB, Lifecell Plus 2 GB, Lifecell Plus 4 GB, Lifecell Plus 6 GB, Lifecell Avantaj 5 GB, Lifecell Avantaj 6GB, Lifecell Ekstra 6 GB, Lifecell Ekstra 8 GB, Lifecell Özel 6 GB, Lifecell Mix, Lifecell Süper Mix veya Lifecell Mega Mix paketlerinden herhangi birini alan müşterilere 30 gün geçerli Turkcell TV Cep paketi servis üyeliği ve Turkcell TV'de geçerli 5 GB internet ücretsiz verilecektir. Turkcell TV+ 5 GB internet paketi bittikten sonra, başka bir internet paketi yoksa, mobil internet üzerinden yapılan Turkcell TV+kullanımlarında internet hızı 1 kbpsa düşer. Başka bir internet paketi varsa, Turkcell TV+ kullanımları hız kısıtı olmadan bu internet paketinden düşer. İnternet paketlerinde hız kısıtı olan abonelerin Turkcell TV+'a özel data paketleri var ise hız kısıtından etkilenmez ve Turkcell TV+ izlemeye devam edebilirler. Turkcell TV+ internet paketi dışında hız kısıtsız bir internet paketi varsa, paketlerin kotası bittikten sonra, Turkcell TV+ kullanımları da hız kısıtına girmeden devam eder.
  • Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilenaboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
  • Yabancı uyruklu müşterilerimize TV+ faydası tanımlanmaz.
  • Lifecell paketi arası geçişleri TV+ faydası iptal olmaz.
  • Lifecell paketlerinde kalındığı sürece fayda tekrarlı 30 günlük ücretsiz olarak verilecektir. Lifecell paketi iptal olunca TV+faydası da iptal olacaktır.
  • Lifecell paketi alındığında üzerinde aktif bir Lifecell TV+ paketi varsa paket ile birlikte yeni TV+ datası aktiflenmez.

Kapat
Yardım ister misiniz?