Daha Fazla Bilgi

  • Kampanya iletisimi abonelerin aynı TCKNye bağlı "aramaya ve aranmaya açık" durumdaki bireysel hatlarına yapılacaktır. Kampanya iletişiminde öncelik abonenin faturalı hattındadır. Abonenin "aramaya kapalı fakat gelen aramaya açık" faturasız hattının pasif kullanım dönemi boyunca, bu sıra ile "aramaya ve aranmaya açık" durumdaki bireysel hatlar ile kampanya iletişimine geçilir.
  • Bu aboneler kampanya iletişimini aldıktan sonra 5 gün içerisinde "aramaya kapalı fakat gelen aramaya açık" durumdaki faturasız hatlarına tek seferde 10 TL ve üzeri yükleme yapmaları veya hatlarının kullanım dönemini uzatacak bir paket yüklemeleri koşulunda, bu hatlarına 30 gün boyunca kullanabileceği yurtiçi her yöne 500 dk ve 1GB internet tanımlanacaktır.
  • Ayrıca aynı TCKNye bağlı "aramaya ve aranmaya açık" durumdaki, en günceliletişimde bulunulan hatta da 7 gün boyunca kullanabileceği yurtiçi her yöne 500 dakika ve 1 GB internet tanımlanacaktır. 7 günlük fayda süresi "aramaya kapalı fakat gelen aramaya açık" durumdaki faturasız hatta yükleme yapılan günden itibaren 7 gündür. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları üçüncü şahıslara transfer edilememektedir.
  • Kampanyaya katılım ücreti bulunmamaktadır.

Diğer
Yükleme yapması ile otomatik yükleniyor
  • Kampanyaya iletişim mesajı geldikten sonra 5 gün içerinde “aramaya kapalı fakat gelen aramaya açık” hattına 10 TL ve üzeri yükleme yapıldığında hediyeler hatta yüklenecektir

  • Aşağıda kriterleri belirtilen kitleler "Çifte Kazanç Kampanyasına" kayıt edilecek ve SMS ile bilgi verilecektir Kampanyaya kayıt tarihi itibarıyla, Turkcellde en az 1 adet "aramaya ve aranmaya açık" durumda bireysel hattı bulunan aboneler içerisinden, aynı zamanda en az 1 adet "aramaya kapalı fakat gelen aramaya açık" durumda faturasız bireysel hattı olan aboneler Kampanya iletişimini alacak hatlar "aramaya ve aranmaya açık" durumdaki bireysel hatlar olacaktır

  • Kampanyadan kazandığınız faydalar ve haklar hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirileceksiniz. SMS bilgilendirmesi sonrasında faydalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Kullanım süresi içinde kullanmadığınız faydalar bir sonraki aya devretmez.