Katılım Kriterleri

Turkcell bireysel faturalı ve faturasız ses müşterileri GNÇ uygulaması üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilir.
Kampanya ile GNÇ uygulaması içinden GNÇ Galaksi’ye ulaşılabilir. Her gün gelip yıldız topladıktan sonra biriktirilen yıldızlarla , sınırlı adetlerde olan hediyeler alınabilir. 

 • GNÇ Galaksi hediye ve yıldız sayıları her ay değişebilir.  Aylara göre GNÇ Galaksi hediyeleri aşağıdaki gibidir.


  Haziran 2024


  3 Süper Yıldız

  Galaksi'de yeni ve süper bir özellik: Süper Yıldız! Artık topladığın yıldızlar boşa gitmiyor, Süper Yıldız'a dönüşüyor. Biriken Süper Yıldızlar ile Süper Yıldız Market'ten dilediğin ödülü alabilirsin. Üstelik topladığın Süper Yıldızlar sene sonuna kadar geçerli. 30 yıldız karşılığında 3 Süper Yıldız alabilirsin. Süper Yıldız için belirlenen yıldız karşılıkları değişiklik gösterebilir. Kampanya koşullarında değişiklik hakkı Turkcell'de saklıdır.


  2 Süper Yıldız
  Galaksi'de yeni ve süper bir özellik: Süper Yıldız! Artık topladığın yıldızlar boşa gitmiyor, Süper Yıldız'a dönüşüyor. Biriken Süper Yıldızlar ile Süper Yıldız Market'ten dilediğin ödülü alabilirsin. Üstelik topladığın Süper Yıldızlar sene sonuna kadar geçerli. 20 yıldız karşılığında 2 Süper Yıldız alabilirsin. Süper Yıldız için belirlenen yıldız karşılıkları değişiklik gösterebilir. Kampanya koşullarında değişiklik hakkı Turkcell'de saklıdır.


  Hepsiburada dan 200 TL Hediye Çeki
  Bu fırsat için 33 yıldız toplaman yeterli. Kampanyadan ayda 1 kez, yılda 3 kez stoklar dahilinde yararlanabilirsin. Hediye kodun yalnızca “Hepsiburada” satıcılı ürünlerde geçerlidir. Hediye kodun altın, ziynet ve dijital kodlarda geçerli değildir. Birden fazla çeki bir alışverişte birleştirilerek kullanılamazsın ancak parçalı kullanım yapabilirsin. Hediye çeki ile oluşturulan tüm siparişlerde mevcut indirimlerden (sepette  oluşan indirimler  hariç) yararlanabilirsin. Hediye çeki ile oluşturulan bir siparişte, ürünü iptal veya iade etmen durumunda, üründe kullanılan hediye çeki tutarı kadar iptal/iade hediye çeki otomatik olarak çeki  hesabına tanımlanır. Hediye kodun 31.12.2024 tarihine kadar geçerli. Kazanılan hediye kodları Haziran ayında tanımlanacaktır.


  Sürpriz Hediye
  Şansına güveniyor musun? O zaman Galaksi’den Sürpriz Hediye senin için geldi! Ocak ayının Sürpriz Hediyesi: Xiaomi Mi Band 7! Bu fırsatı yakalayarak bu ödüllerden birini kazanacaksın:  Getir 75 TL hediye çeki, Hepsiburada 100 TL hediye çeki, Getir 100 TL hediye çeki, D&R 50 TL hediye çeki, fizy 3 aylık Premium üyelik, 3 aylık Lifebox 250 GB. Bu fırsat için 24 yıldız toplaman yeterli. Kampanyadan ayda 1 kez, stoklar dahilinde yararlanabilirsin. Hediye kodlarının kampanya koşullarına ve geçerlilik sürelerine Galaksi’deki ödüllerin üzerine tıklayarak ulaşabilirsin. Kazandığın ödüle Alınan Hediyeler sayfasından ulaşabilirsin. Turkcell kampanya koşullarında değişiklik yapabilir. 


  Migros tan 200 TL Hediye Çeki
  Bu fırsat için 31 yıldız toplaman yeterli. Kampanyadan ayda 1 kez, yılda 3 kez stoklar dahilinde yararlanabilirsin. Hediye kodun tek kullanımlıktır ve parçalanarak kullanılamaz. Kodunu 31.12.2024 tarihine kadar kullanabilirsin. Dijital alışveriş kodlarını; Migros, 5M Migros, Macrocenter ve Migros Jet mağazalarında kasiyere beyan ederek ve Sanal Market, Migros Hemen alışverişlerinde sistem üzerinde hediye kodunu girerek kullanabilirsin. Dijital alışveriş kodunu Sanal Market’te kullanmayı tercih edersen dijital kodun %80 kadar olan tutarı hediye kodun ile ödeyebilirsin. Kalan %20’lik tutarı kartın ile ödemen gerek. Hediye kodun Altın, Kurban, Alkol ve Tütün ürünleri, Kontör ve toplu ürün alımlarında kullanılamaz. Migros Sanal Market alışverişinde bir alışverişte bir kod kullanabilirsin. Sanal Market alışverişini üye girişi yaparak veya uygulama üzerinden yapmanı tavsiye ederiz. İptal ya da iade edilen alışverişlerinde kod kullanılmış sayılır. 


  Migros tan 100 TL Hediye Çeki
  27 yıldız toplamalı ve ilk alan olmalısın. Kodlar stoklarla sınırlıdır, tek kullanımlıktır ve parçalanarak kullanılamaz. Bu hediyeden yılda 3 kez yararlanabilirsin. Kodlar 31.12.2024 tarihine kadar geçerlidir. Dijital Alışveriş Kodlarını; Migros, 5M Migros, Macrocenter ve Migros Jet mağazalarında kasiyere beyan ederek ve Sanal Market ve Migros Hemen alışverişlerinizde sistem üzerinden kullanabilirsiniz. Dijital alışveriş kodunuzu sanal markette kullanmayı tercih edersen, dijital kodun %80 kadar olan tutarı dijital kod ile ödeyebilirsiniz.Kalan %20 lik tutarı ise kartınız ile ödemeniz gerecektir.Mağaza alışverişlerinizde, bir alışverişte birden fazla Dijital Alışveriş Kodu'nu birleştirerek kullanabilirsiniz. Kodlar Altın,Kurban, Kontör ve Toplu ürün alımlarında kullanılamaz. Migros Sanal Market alışverişlerinizde alışveriş başına yalnızca bir adet Dijital Alışveriş Kodu kullanabilirsiniz.Dijital mağazalarımızdaki alışverişlerde ise bir alışverişde bir kod kullanılabilmektedir.  Sanal Market alışverişlerinizi üye girişi yaparak uygulama üzerinden yapmanızı tavsiye edilir. İptal ya da iade edilen siparişlerde kod kullanılmış sayılır. Turkcell Kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapabilir. 


  Getir den 100 TL Hediye Çeki
  Bu fırsat için 26 yıldız toplaman yeterli. Kampanyadan ayda 1 kez, stoklar dahilinde yararlanabilirsin. Hediye kodun Getir ve GetirBüyük servislerinde kullanılabilir. Getirme ücreti indirime dahil değildir ve minimum sepet tutarı uygulanır. Hediye kuponunun Getir ve GetirBüyük servisinde geçerli olması için minimum sepet tutarı + 100 TL değerinde sepet oluşturmalısın. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Getir ve Turkcell kampanya koşullarında değişiklik yapabilir. Kazandığın hediye kodun 30.06.2024 tarihine kadar geçerli olacaktır.


  Hepsiburada dan 100 TL Hediye Çeki
  Bu fırsat için 29 yıldız toplaman yeterli. Kampanyadan ayda 1 kez, yılda 3 kez stoklar dahilinde yararlanabilirsin. Hediye kodun yalnızca “Hepsiburada” satıcılı ürünlerde geçerlidir. Hediye kodun altın, ziynet ve dijital kodlarda geçerli değildir. Birden fazla çeki bir alışverişte birleştirilerek kullanılamazsın ancak parçalı kullanım yapabilirsin. Hediye çeki ile oluşturulan tüm siparişlerde mevcut indirimlerden (sepette  oluşan indirimler  hariç) yararlanabilirsin. Hediye çeki ile oluşturulan bir siparişte, ürünü iptal veya iade etmen durumunda, üründe kullanılan hediye çeki tutarı kadar iptal/iade hediye çeki otomatik olarak çeki  hesabına tanımlanır. Hediye kodun 31.12.2024 tarihine kadar geçerli. 

  D&R dan 100 TL Hediye  
  D&R hediyesi için 24 yıldız toplamalısın.Kodlar stoklarla sınırlıdır.Kazanılan indirim kodları 30.06.2024 tarihi gün sonuna kadar mağazalarımızda geçerlidir.Yalnızca D&R Kartlı alışverişler kampanyalardan faydalanabilir. Havaalanı Mağazaları ve dr.com.tr’de geçerli değildir.Yalnızca kitap kategorisinde geçerlidir. Başka kategorilerde kullanılamaz. Turkcell Kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapabilir..

  Caribou dan Hediye Kahve
  Kahve hediyen için 18 yıldız toplamalısın.Kahve hediyesi küçük boy için geçerlidir. Kodlar 30.06.2023 tarihine kadar geçerlidir. Kodlar stoklarla sınırlıdır. Kampanyadan 1 kez yararlanabilirsin. Hediye kahven Latte, Iced Latte, Cappuccino,Americano,Iced Mocha ve Cold Press ürünlerinden biri için kullanılabilir. Turkcell Kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapabilir.

  GNÇ Instagram Haftalık 1 GB
  GNÇ Instagram Haftalık 1 GB için 14 yıldız toplamalısın.Kampanya kapsamında GNÇ HAFTALIK INSTAGRAM 1 GB internet ayda 1 kere alınabilir.  Paket sadece Instagram yönüne geçerlidir.Paket aldığını görmek için gelecek SMS'i bekle. 5.000 adet ile sınırlıdır. Paket otomatik yenilenmez. 7 gün  süre ile geçerlidir. Bireysel , kurumsal, faturalı ve faturasız ses müşterilerileri yararlanabilir. Sadece yurtiçinde geçerlidir. Faydalar devretmez ve üçüncü kişiler tarafından kullanılamaz. Turkcell Kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapabilir.


  GNÇ Youtube Haftalık 1 GB

  GNÇ Youtube  Haftalık 1 GB internet için 12 yıldız toplamalısın.Kampanya kapsamında GNÇ HAFTALIK YOUTUBE 1 GB internet ayda 1 kere alınabilir.  Paket sadece Youtube yönüne geçerlidir.Paket aldığını görmek için gelecek SMS'i bekle. 5.000 adet ile sınırlıdır. Paket otomatik yenilenmez. 7 gün  süre ile geçerlidir. Bireysel , kurumsal, faturalı ve faturasız ses müşterilerileri yararlanabilir. Sadece yurtiçinde geçerlidir. Faydalar devretmez ve üçüncü kişiler tarafından kullanılamaz. Turkcell Kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapabilir.


  GNÇ Günlük 1 GB
  GNÇ Günlük 1 GB için 16  yıldız toplamalısın.Kampanya kapsamında GNÇ Gunluk 1 GB internet ayda 1 kere alınabilir.  Paket aldığını görmek için gelecek SMS'i bekle. 20.000 adet ile sınırlıdır. Paket otomatik yenilenmez. 24 saat süre ile geçerlidir. Bireysel. Turkcell Kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapabilir.

  Fizy 3 Aylık Premium
  Bu fırsat için 8 yıldız toplaman yeterli. https://fizy.com/promocode/ adresinden, fizy üyeliğini kullanmak istediğin cep telefonu bilgisini ve “fizy üyelik kodu” bölümüne kodunuzu giriş yaparak 3 ay Premium üyeliğini aktifleyebilirsin. Fizy’i indirmek için fizy.in/fizy hemen tıkla. fizy Premium üyesi olan müşteriler için bu kod geçerli değildir, 1 yakınınla paylaşabilirsin. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Her müşteri kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Hediye kodun 30.06.2022 tarihine kadar geçerlidir.

  Lifebox 3 Aylık Premium
  Bu fırsat için 6 yıldız toplaman yeterli. https://mylifebox.com/#!/welcome adresinden, lifebox üyeliğini kullanmak istediğin hesaba giriş yaparak paketlerim altındaki Paket Promosyon Kodu kısmından 3 ay geçerli 250 GB Premium üyeliğini aktifleyebilirsin. Promocode yalnızca web sayfası üzerinden aktiflenebilir. Kodun 30.06.2023 tarihine kadar geçerlidir. lifebox’ı indirmek için: bit.ly/3COYda5. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Her müşteri kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir.


  1 Aylık TV+ Hediye Üyelik
  Bu fırsatı 4 yıldız toplayarak yakalayabilirsin. ; 31 Aralık 2024 (saat 23:59)’a kadar http://www.tvplus.com/promo web sitesi üzerinden ‘TV+ Promosyon Üyeliğini Aktifle’’ bölümü üzerinden telefon numarası ve promosyon kodu alanlarına bilgileri girildikten sonra TV+’a giriş yaparak kodu aktifleştirebilirsin. Kampanya kapsamında kullanılacak promosyon kodu ile TV+ Premium Paketini 1 ay boyunca ücretsiz kullanabilecektir. 1 ay sonunda üyelik otomatik yenileme özelliğiyle güncel TV+ Premium Paketi aylık fiyatı üzerinden yenilenir. Promosyon kodları sadece Masterpass ödeme kanalında geçerlidir. Paket içeriğine Kirala/Satın Al İzle filmleri dahil değildir. Her Katılımcı, kampanyaya 1 kez katılabilir.


  Mayıs 2024


  Hepsiburada dan 200 TL Hediye Çeki
  Bu fırsat için 34 yıldız toplaman yeterli. Kampanyadan ayda 1 kez, stoklar dahilinde yararlanabilirsin. Hediye kodun yalnızca “Hepsiburada” satıcılı ürünlerde geçerlidir. Hediye kodun altın, ziynet ve dijital kodlarda geçerli değildir. Birden fazla çeki bir alışverişte birleştirilerek kullanılamazsın ancak parçalı kullanım yapabilirsin. Hediye çeki ile oluşturulan tüm siparişlerde mevcut indirimlerden (sepette  oluşan indirimler  hariç) yararlanabilirsin. Hediye çeki ile oluşturulan bir siparişte, ürünü iptal veya iade etmen durumunda, üründe kullanılan hediye çeki tutarı kadar iptal/iade hediye çeki otomatik olarak çeki  hesabına tanımlanır. Hediye kodun 31.12.2024 tarihine kadar geçerli. Kazanılan hediye kodları Haziran ayında tanımlanacaktır.

  Sürpriz Hediye
  Şansına güveniyor musun? O zaman Galaksi’den Sürpriz Hediye senin için geldi! Ocak ayının Sürpriz Hediyesi: Xiaomi Mi Band 7! Bu fırsatı yakalayarak bu ödüllerden birini kazanacaksın:  Getir 50TL hediye çeki, Getir 100 TL hediye çeki, D&R 50 TL hediye çeki, fizy 3 aylık Premium üyelik, 3 aylık Lifebox 250 GB. Bu fırsat için 23 yıldız toplaman yeterli. Kampanyadan ayda 1 kez, stoklar dahilinde yararlanabilirsin. Hediye kodlarının kampanya koşullarına ve geçerlilik sürelerine Galaksi’deki ödüllerin üzerine tıklayarak ulaşabilirsin. Kazandığın ödüle Alınan Hediyeler sayfasından ulaşabilirsin. Turkcell kampanya koşullarında değişiklik yapabilir. 

  Migros tan 200 TL Hediye Çeki
  Bu fırsat için 33 yıldız toplaman yeterli. Kampanyadan ayda 1 kez, stoklar dahilinde yararlanabilirsin. Hediye kodun tek kullanımlıktır ve parçalanarak kullanılamaz. Kodunu 31.12.2024 tarihine kadar kullanabilirsin. Dijital alışveriş kodlarını; Migros, 5M Migros, Macrocenter ve Migros Jet mağazalarında kasiyere beyan ederek ve Sanal Market, Migros Hemen alışverişlerinde sistem üzerinde hediye kodunu girerek kullanabilirsin. Dijital alışveriş kodunu Sanal Market’te kullanmayı tercih edersen dijital kodun %80 kadar olan tutarı hediye kodun ile ödeyebilirsin. Kalan %20’lik tutarı kartın ile ödemen gerek. Hediye kodun Altın, Kurban, Alkol ve Tütün ürünleri, Kontör ve toplu ürün alımlarında kullanılamaz. Migros Sanal Market alışverişinde bir alışverişte bir kod kullanabilirsin. Sanal Market alışverişini üye girişi yaparak veya uygulama üzerinden yapmanı tavsiye ederiz. İptal ya da iade edilen alışverişlerinde kod kullanılmış sayılır. 

  Migros tan 100 TL Hediye Çeki
  29 yıldız toplamalı ve ilk alan olmalısın. Kodlar stoklarla sınırlıdır, tek kullanımlıktır ve parçalanarak kullanılamaz. Kodlar 31.12.2024 tarihine kadar geçerlidir. Dijital Alışveriş Kodlarını; Migros, 5M Migros, Macrocenter ve Migros Jet mağazalarında kasiyere beyan ederek ve Sanal Market ve Migros Hemen alışverişlerinizde sistem üzerinden kullanabilirsiniz. Dijital alışveriş kodunuzu sanal markette kullanmayı tercih edersen, dijital kodun %80 kadar olan tutarı dijital kod ile ödeyebilirsiniz.Kalan %20 lik tutarı ise kartınız ile ödemeniz gerecektir.Mağaza alışverişlerinizde, bir alışverişte birden fazla Dijital Alışveriş Kodu'nu birleştirerek kullanabilirsiniz. Kodlar Altın,Kurban, Kontör ve Toplu ürün alımlarında kullanılamaz. Migros Sanal Market alışverişlerinizde alışveriş başına yalnızca bir adet Dijital Alışveriş Kodu kullanabilirsiniz.Dijital mağazalarımızdaki alışverişlerde ise bir alışverişde bir kod kullanılabilmektedir.  Sanal Market alışverişlerinizi üye girişi yaparak uygulama üzerinden yapmanızı tavsiye edilir. İptal ya da iade edilen siparişlerde kod kullanılmış sayılır. Turkcell Kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapabilir. 

  Getir den 100 TL Hediye Çeki
  Bu fırsat için 30 yıldız toplaman yeterli. Kampanyadan ayda 1 kez, stoklar dahilinde yararlanabilirsin. Hediye kodun Getir ve GetirBüyük servislerinde kullanılabilir. Getirme ücreti indirime dahil değildir ve minimum sepet tutarı uygulanır. Hediye kuponunun Getir ve GetirBüyük servisinde geçerli olması için minimum sepet tutarı + 100 TL değerinde sepet oluşturmalısın. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Getir ve Turkcell kampanya koşullarında değişiklik yapabilir. Kazandığın hediye kodun 31.05.2024 tarihine kadar geçerli olacaktır.

  Hepsiburada dan 100 TL Hediye Çeki
  Bu fırsat için 27 yıldız toplaman yeterli. Kampanyadan ayda 1 kez, stoklar dahilinde yararlanabilirsin. Hediye kodun yalnızca “Hepsiburada” satıcılı ürünlerde geçerlidir. Hediye kodun altın, ziynet ve dijital kodlarda geçerli değildir. Birden fazla çeki bir alışverişte birleştirilerek kullanılamazsın ancak parçalı kullanım yapabilirsin. Hediye çeki ile oluşturulan tüm siparişlerde mevcut indirimlerden (sepette  oluşan indirimler  hariç) yararlanabilirsin. Hediye çeki ile oluşturulan bir siparişte, ürünü iptal veya iade etmen durumunda, üründe kullanılan hediye çeki tutarı kadar iptal/iade hediye çeki otomatik olarak çeki  hesabına tanımlanır. Hediye kodun 31.12.2024 tarihine kadar geçerli. Kazanılan hediye kodları Haziran ayında tanımlanacaktır.


  D&R dan 100 TL Hediye  
  D&R hediyesi için 26 yıldız toplamalısın.Kodlar stoklarla sınırlıdır.Kazanılan indirim kodları 31.05.2024 tarihi gün sonuna kadar mağazalarımızda geçerlidir.Yalnızca D&R Kartlı alışverişler kampanyalardan faydalanabilir. Havaalanı Mağazaları ve dr.com.tr’de geçerli değildir.Yalnızca kitap kategorisinde geçerlidir. Başka kategorilerde kullanılamaz. Turkcell Kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapabilir.


  Getir den 50 TL Hediye Çeki
  Bu fırsat için 1 yıldız toplaman yeterli. Kampanyadan ayda 1 kez, stoklar dahilinde yararlanabilirsin. Hediye kodun Getir ve GetirBüyük servislerinde kullanılabilir. Getirme ücreti indirime dahil değildir ve minimum sepet tutarı uygulanır. Hediye kuponunun Getir ve GetirBüyük servisinde geçerli olması için minimum sepet tutarı + 50TL değerinde sepet oluşturmalısın. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Getir ve Turkcell kampanya koşullarında değişiklik yapabilir. Kazandığın hediye kodun 31.05.2024 tarihine kadar geçerli olacaktır.


  Caribou dan Hediye Kahve
  Kahve hediyen için 14 yıldız toplamalısın.Kahve hediyesi küçük boy için geçerlidir. Kodlar 31.05.2023 tarihine kadar geçerlidir. Kodlar stoklarla sınırlıdır. Kampanyadan 1 kez yararlanabilirsin. Hediye kahven Latte, Iced Latte, Cappuccino,Americano,Iced Mocha ve Cold Press ürünlerinden biri için kullanılabilir. Turkcell Kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapabilir.


  GNÇ Instagram Haftalık 1 GB
  GNÇ Instagram Haftalık 1 GB için 1 yıldız toplamalısın.Kampanya kapsamında GNÇ HAFTALIK INSTAGRAM 1 GB internet ayda 1 kere alınabilir.  Paket sadece Instagram yönüne geçerlidir.Paket aldığını görmek için gelecek SMS'i bekle. 5.000 adet ile sınırlıdır. Paket otomatik yenilenmez. 7 gün  süre ile geçerlidir. Bireysel , kurumsal, faturalı ve faturasız ses müşterilerileri yararlanabilir. Sadece yurtiçinde geçerlidir. Faydalar devretmez ve üçüncü kişiler tarafından kullanılamaz. Turkcell Kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapabilir.

  GNÇ Youtube Haftalık 1 GB
  GNÇ Youtube  Haftalık 1 GB internet için 1 yıldız toplamalısın.Kampanya kapsamında GNÇ HAFTALIK YOUTUBE 1 GB internet ayda 1 kere alınabilir.  Paket sadece Youtube yönüne geçerlidir.Paket aldığını görmek için gelecek SMS'i bekle. 5.000 adet ile sınırlıdır. Paket otomatik yenilenmez. 7 gün  süre ile geçerlidir. Bireysel , kurumsal, faturalı ve faturasız ses müşterilerileri yararlanabilir. Sadece yurtiçinde geçerlidir. Faydalar devretmez ve üçüncü kişiler tarafından kullanılamaz. Turkcell Kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapabilir.

  GNÇ Günlük 1 GB
  GNÇ Günlük 1 GB için 1  yıldız toplamalısın.Kampanya kapsamında GNÇ Gunluk 1 GB internet ayda 1 kere alınabilir.  Paket aldığını görmek için gelecek SMS'i bekle. 20.000 adet ile sınırlıdır. Paket otomatik yenilenmez. 24 saat süre ile geçerlidir. Bireysel. Turkcell Kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapabilir.


  Fizy 3 Aylık Premium
  Bu fırsat için 1 yıldız toplaman yeterli. https://fizy.com/promocode/ adresinden, fizy üyeliğini kullanmak istediğin cep telefonu bilgisini ve “fizy üyelik kodu” bölümüne kodunuzu giriş yaparak 3 ay Premium üyeliğini aktifleyebilirsin. Fizy’i indirmek için fizy.in/fizy hemen tıkla. fizy Premium üyesi olan müşteriler için bu kod geçerli değildir, 1 yakınınla paylaşabilirsin. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Her müşteri kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Hediye kodun 31.05.2022 tarihine kadar geçerlidir.


  Lifebox 3 Aylık Premium
  Bu fırsat için 1 yıldız toplaman yeterli. https://mylifebox.com/#!/welcome adresinden, lifebox üyeliğini kullanmak istediğin hesaba giriş yaparak paketlerim altındaki Paket Promosyon Kodu kısmından 3 ay geçerli 250 GB Premium üyeliğini aktifleyebilirsin. Promocode yalnızca web sayfası üzerinden aktiflenebilir. Kodun 31.05.2023 tarihine kadar geçerlidir. lifebox’ı indirmek için: bit.ly/3COYda5. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Her müşteri kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir.

  1 Aylık TV+ Hediye Üyelik
  Bu fırsatı 1 yıldız toplayarak yakalayabilirsin. ; 31 Aralık 2024 (saat 23:59)’a kadar http://www.tvplus.com/promo web sitesi üzerinden ‘TV+ Promosyon Üyeliğini Aktifle’’ bölümü üzerinden telefon numarası ve promosyon kodu alanlarına bilgileri girildikten sonra TV+’a giriş yaparak kodu aktifleştirebilirsin. Kampanya kapsamında kullanılacak promosyon kodu ile TV+ Premium Paketini 1 ay boyunca ücretsiz kullanabilecektir. 1 ay sonunda üyelik otomatik yenileme özelliğiyle güncel TV+ Premium Paketi aylık fiyatı üzerinden yenilenir. Promosyon kodları sadece Masterpass ödeme kanalında geçerlidir. Paket içeriğine Kirala/Satın Al İzle filmleri dahil değildir. Her Katılımcı, kampanyaya 1 kez katılabilir.

  Mart 2024

  Getir den 200 TL Hediye Çeki
  Bu fırsat için 32 yıldız toplaman yeterli. Kampanyadan ayda 1 kez, stoklar dahilinde yararlanabilirsin. Hediye kodun Getir ve GetirBüyük servislerinde kullanılabilir. Getirme ücreti indirime dahil değildir ve minimum sepet tutarı uygulanır. Hediye kuponunun Getir ve GetirBüyük servisinde geçerli olması için minimum sepet tutarı +200 TL değerinde sepet oluşturmalısın. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Getir ve Turkcell kampanya koşullarında değişiklik yapabilir. Kazandığın hediye kodun 31.03.2024 tarihine kadar geçerli olacaktır.

  Hepsiburada dan 200 TL Hediye Çeki
  Bu fırsat için 34 yıldız toplaman yeterli. Kampanyadan ayda 1 kez, stoklar dahilinde yararlanabilirsin. Hediye kodun yalnızca “Hepsiburada” satıcılı ürünlerde geçerlidir. Hediye kodun altın, ziynet ve dijital kodlarda geçerli değildir. Birden fazla çeki bir alışverişte birleştirilerek kullanılamazsın ancak parçalı kullanım yapabilirsin. Hediye çeki ile oluşturulan tüm siparişlerde mevcut indirimlerden (sepette  oluşan indirimler  hariç) yararlanabilirsin. Hediye çeki ile oluşturulan bir siparişte, ürünü iptal veya iade etmen durumunda, üründe kullanılan hediye çeki tutarı kadar iptal/iade hediye çeki otomatik olarak çeki  hesabına tanımlanır. Hediye kodun 31.12.2024 tarihine kadar geçerli. Kazanılan hediye kodları Nisan ayında tanımlanacaktır.


  Sürpriz Hediye
  Şansına güveniyor musun? O zaman Galaksi’den Sürpriz Hediye senin için geldi! Ocak ayının Sürpriz Hediyesi: JBL Go 3 hoparlör! Bu fırsatı yakalayarak bu ödüllerden birini kazanacaksın:  Getir 50TL hediye çeki, Hepsiburada 100 TL hediye çeki, D&R 50 TL hediye çeki, fizy 3 aylık Premium üyelik, 3 aylık Lifebox 250 GB. Bu fırsat için 23 yıldız toplaman yeterli. Kampanyadan ayda 1 kez, stoklar dahilinde yararlanabilirsin. Hediye kodlarının kampanya koşullarına ve geçerlilik sürelerine Galaksi’deki ödüllerin üzerine tıklayarak ulaşabilirsin. Kazandığın ödüle Alınan Hediyeler sayfasından ulaşabilirsin. Turkcell kampanya koşullarında değişiklik yapabilir. 


  Migros tan 200 TL Hediye Çeki
  Bu fırsat için 33 yıldız toplaman yeterli. Kampanyadan ayda 1 kez, stoklar dahilinde yararlanabilirsin. Hediye kodun tek kullanımlıktır ve parçalanarak kullanılamaz. Kodunu 31.12.2024 tarihine kadar kullanabilirsin. Dijital alışveriş kodlarını; Migros, 5M Migros, Macrocenter ve Migros Jet mağazalarında kasiyere beyan ederek ve Sanal Market, Migros Hemen alışverişlerinde sistem üzerinde hediye kodunu girerek kullanabilirsin. Dijital alışveriş kodunu Sanal Market’te kullanmayı tercih edersen dijital kodun %80 kadar olan tutarı hediye kodun ile ödeyebilirsin. Kalan %20’lik tutarı kartın ile ödemen gerek. Hediye kodun Altın, Kurban, Alkol ve Tütün ürünleri, Kontör ve toplu ürün alımlarında kullanılamaz. Migros Sanal Market alışverişinde bir alışverişte bir kod kullanabilirsin. Sanal Market alışverişini üye girişi yaparak veya uygulama üzerinden yapmanı tavsiye ederiz. İptal ya da iade edilen alışverişlerinde kod kullanılmış sayılır. Kazanılan hediye kodları Nisan ayında tanımlanacaktır.


  Migros tan 100 TL Hediye Çeki
  29 yıldız toplamalı ve ilk alan olmalısın. Kodlar stoklarla sınırlıdır, tek kullanımlıktır ve parçalanarak kullanılamaz. Kodlar 31.03.2024 tarihine kadar geçerlidir. Dijital Alışveriş Kodlarını; Migros, 5M Migros, Macrocenter ve Migros Jet mağazalarında kasiyere beyan ederek ve Sanal Market ve Migros Hemen alışverişlerinizde sistem üzerinden kullanabilirsiniz. Dijital alışveriş kodunuzu sanal markette kullanmayı tercih edersen, dijital kodun %80 kadar olan tutarı dijital kod ile ödeyebilirsiniz.Kalan %20 lik tutarı ise kartınız ile ödemeniz gerecektir.Mağaza alışverişlerinizde, bir alışverişte birden fazla Dijital Alışveriş Kodu'nu birleştirerek kullanabilirsiniz. Kodlar Altın,Kurban, Kontör ve Toplu ürün alımlarında kullanılamaz. Migros Sanal Market alışverişlerinizde alışveriş başına yalnızca bir adet Dijital Alışveriş Kodu kullanabilirsiniz.Dijital mağazalarımızdaki alışverişlerde ise bir alışverişde bir kod kullanılabilmektedir.  Sanal Market alışverişlerinizi üye girişi yaparak uygulama üzerinden yapmanızı tavsiye edilir. İptal ya da iade edilen siparişlerde kod kullanılmış sayılır. Turkcell Kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapabilir. Kazanılan hediye kodları Nisan ayında tanımlanacaktır.


  Getir den 100 TL Hediye Çeki
  Bu fırsat için 30 yıldız toplaman yeterli. Kampanyadan ayda 1 kez, stoklar dahilinde yararlanabilirsin. Hediye kodun Getir ve GetirBüyük servislerinde kullanılabilir. Getirme ücreti indirime dahil değildir ve minimum sepet tutarı uygulanır. Hediye kuponunun Getir ve GetirBüyük servisinde geçerli olması için minimum sepet tutarı + 100 TL değerinde sepet oluşturmalısın. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Getir ve Turkcell kampanya koşullarında değişiklik yapabilir. Kazandığın hediye kodun 31.03.2024 tarihine kadar geçerli olacaktır.


  Hepsiburada dan 100 TL Hediye Çeki
  Bu fırsat için 27 yıldız toplaman yeterli. Kampanyadan ayda 1 kez, stoklar dahilinde yararlanabilirsin. Hediye kodun yalnızca “Hepsiburada” satıcılı ürünlerde geçerlidir. Hediye kodun altın, ziynet ve dijital kodlarda geçerli değildir. Birden fazla çeki bir alışverişte birleştirilerek kullanılamazsın ancak parçalı kullanım yapabilirsin. Hediye çeki ile oluşturulan tüm siparişlerde mevcut indirimlerden (sepette  oluşan indirimler  hariç) yararlanabilirsin. Hediye çeki ile oluşturulan bir siparişte, ürünü iptal veya iade etmen durumunda, üründe kullanılan hediye çeki tutarı kadar iptal/iade hediye çeki otomatik olarak çeki  hesabına tanımlanır. Hediye kodun 31.12.2024 tarihine kadar geçerli. Kazanılan hediye kodları Nisan ayında tanımlanacaktır.

  D&R dan 100 TL Hediye  
  D&R hediyesi için 26 yıldız toplamalısın.Kodlar stoklarla sınırlıdır.Kazanılan indirim kodları 31.03.2024 tarihi gün sonuna kadar mağazalarımızda geçerlidir.Yalnızca D&R Kartlı alışverişler kampanyalardan faydalanabilir. Havaalanı Mağazaları ve dr.com.tr’de geçerli değildir.Yalnızca kitap kategorisinde geçerlidir. Başka kategorilerde kullanılamaz. Turkcell Kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapabilir.

  Caribou dan Hediye Kahve
  Kahve hediyen için 14 yıldız toplamalısın.Kahve hediyesi küçük boy için geçerlidir. Kodlar 31.03.2023 tarihine kadar geçerlidir. Kodlar stoklarla sınırlıdır. Kampanyadan 1 kez yararlanabilirsin. Hediye kahven Latte, Iced Latte, Cappuccino,Americano,Iced Mocha ve Cold Press ürünlerinden biri için kullanılabilir. Turkcell Kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapabilir.

  GNÇ Instagram Haftalık 1 GB
  GNÇ Instagram Haftalık 1 GB için 19 yıldız toplamalısın.Kampanya kapsamında GNÇ HAFTALIK INSTAGRAM 1 GB internet ayda 1 kere alınabilir.  Paket sadece Instagram yönüne geçerlidir.Paket aldığını görmek için gelecek SMS'i bekle. 5.000 adet ile sınırlıdır. Paket otomatik yenilenmez. 7 gün  süre ile geçerlidir. Bireysel , kurumsal, faturalı ve faturasız ses müşterilerileri yararlanabilir. Sadece yurtiçinde geçerlidir. Faydalar devretmez ve üçüncü kişiler tarafından kullanılamaz. Turkcell Kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapabilir.


  GNÇ Youtube Haftalık 1 GB
  GNÇ Youtube  Haftalık 1 GB internet için 19 yıldız toplamalısın.Kampanya kapsamında GNÇ HAFTALIK YOUTUBE 1 GB internet ayda 1 kere alınabilir.  Paket sadece Youtube yönüne geçerlidir.Paket aldığını görmek için gelecek SMS'i bekle. 5.000 adet ile sınırlıdır. Paket otomatik yenilenmez. 7 gün  süre ile geçerlidir. Bireysel , kurumsal, faturalı ve faturasız ses müşterilerileri yararlanabilir. Sadece yurtiçinde geçerlidir. Faydalar devretmez ve üçüncü kişiler tarafından kullanılamaz. Turkcell Kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapabilir.


  GNÇ Günlük 1 GB
  GNÇ Günlük 1 GB için 16  yıldız toplamalısın.Kampanya kapsamında GNÇ Gunluk 1 GB internet ayda 1 kere alınabilir.  Paket aldığını görmek için gelecek SMS'i bekle. 20.000 adet ile sınırlıdır. Paket otomatik yenilenmez. 24 saat süre ile geçerlidir. Bireysel. Turkcell Kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapabilir.

  Fizy 3 Aylık Premium
  Bu fırsat için 8 yıldız toplaman yeterli. https://fizy.com/promocode/ adresinden, fizy üyeliğini kullanmak istediğin cep telefonu bilgisini ve “fizy üyelik kodu” bölümüne kodunuzu giriş yaparak 3 ay Premium üyeliğini aktifleyebilirsin. Fizy’i indirmek için fizy.in/fizy hemen tıkla. fizy Premium üyesi olan müşteriler için bu kod geçerli değildir, 1 yakınınla paylaşabilirsin. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Her müşteri kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Hediye kodun 31.03.2022 tarihine kadar geçerlidir.

  Lifebox 3 Aylık Premium
  Bu fırsat için 6 yıldız toplaman yeterli. https://mylifebox.com/#!/welcome adresinden, lifebox üyeliğini kullanmak istediğin hesaba giriş yaparak paketlerim altındaki Paket Promosyon Kodu kısmından 3 ay geçerli 250 GB Premium üyeliğini aktifleyebilirsin. Promocode yalnızca web sayfası üzerinden aktiflenebilir. Kodun 31.03.2023 tarihine kadar geçerlidir. lifebox’ı indirmek için: bit.ly/3COYda5. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Her müşteri kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir.


  1 Aylık TV+ Hediye Üyelik
  Bu fırsatı 4 yıldız toplayarak yakalayabilirsin. ; 31 Aralık 2024 (saat 23:59)’a kadar http://www.tvplus.com/promo web sitesi üzerinden ‘TV+ Promosyon Üyeliğini Aktifle’’ bölümü üzerinden telefon numarası ve promosyon kodu alanlarına bilgileri girildikten sonra TV+’a giriş yaparak kodu aktifleştirebilirsin. Kampanya kapsamında kullanılacak promosyon kodu ile TV+ Premium Paketini 1 ay boyunca ücretsiz kullanabilecektir. 1 ay sonunda üyelik otomatik yenileme özelliğiyle güncel TV+ Premium Paketi aylık fiyatı üzerinden yenilenir. Promosyon kodları sadece Masterpass ödeme kanalında geçerlidir. Paket içeriğine Kirala/Satın Al İzle filmleri dahil değildir. Her Katılımcı, kampanyaya 1 kez katılabilir.

  Şubat 2024


  Getir den 200 TL Hediye Çeki
  Bu fırsat için 32 yıldız toplaman yeterli. Kampanyadan ayda 1 kez, stoklar dahilinde yararlanabilirsin. Hediye kodun Getir ve GetirBüyük servislerinde kullanılabilir. Getirme ücreti indirime dahil değildir ve minimum sepet tutarı uygulanır. Hediye kuponunun Getir ve GetirBüyük servisinde geçerli olması için minimum sepet tutarı +200 TL değerinde sepet oluşturmalısın. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Getir ve Turkcell kampanya koşullarında değişiklik yapabilir. Kazandığın hediye kodun 29.02.2024 tarihine kadar geçerli olacaktır.


  Hepsiburada dan 200 TL Hediye Çeki
  Bu fırsat için 34 yıldız toplaman yeterli. Kampanyadan ayda 1 kez, stoklar dahilinde yararlanabilirsin. Hediye kodun yalnızca “Hepsiburada” satıcılı ürünlerde geçerlidir. Hediye kodun altın, ziynet ve dijital kodlarda geçerli değildir. Birden fazla çeki bir alışverişte birleştirilerek kullanılamazsın ancak parçalı kullanım yapabilirsin. Hediye çeki ile oluşturulan tüm siparişlerde mevcut indirimlerden (sepette  oluşan indirimler  hariç) yararlanabilirsin. Hediye çeki ile oluşturulan bir siparişte, ürünü iptal veya iade etmen durumunda, üründe kullanılan hediye çeki tutarı kadar iptal/iade hediye çeki otomatik olarak çeki  hesabına tanımlanır. Hediye kodun 31.03.2024 tarihine kadar geçerli.

  Sürpriz Hediye
  Şansına güveniyor musun? O zaman Galaksi’den Sürpriz Hediye senin için geldi! Ocak ayının Sürpriz Hediyesi: JBL Go 3 hoparlör! Bu fırsatı yakalayarak bu ödüllerden birini kazanacaksın:  Getir 50TL hediye çeki, Hepsiburada 100 TL hediye çeki, Migros 50 TL hediye çeki, D&R 50 TL hediye çeki, fizy 3 aylık Premium üyelik, 3 aylık Lifebox 250 GB. Bu fırsat için 23 yıldız toplaman yeterli. Kampanyadan ayda 1 kez, stoklar dahilinde yararlanabilirsin. Hediye kodlarının kampanya koşullarına ve geçerlilik sürelerine Galaksi’deki ödüllerin üzerine tıklayarak ulaşabilirsin. Kazandığın ödüle Alınan Hediyeler sayfasından ulaşabilirsin. Turkcell kampanya koşullarında değişiklik yapabilir. 

  Migros tan 200 TL Hediye Çeki
  Bu fırsat için 33 yıldız toplaman yeterli. Kampanyadan ayda 1 kez, stoklar dahilinde yararlanabilirsin. Hediye kodun tek kullanımlıktır ve parçalanarak kullanılamaz. Kodunu 29.02.2024 tarihine kadar kullanabilirsin. Dijital alışveriş kodlarını; Migros, 5M Migros, Macrocenter ve Migros Jet mağazalarında kasiyere beyan ederek ve Sanal Market, Migros Hemen alışverişlerinde sistem üzerinde hediye kodunu girerek kullanabilirsin. Dijital alışveriş kodunu Sanal Market’te kullanmayı tercih edersen dijital kodun %80 kadar olan tutarı hediye kodun ile ödeyebilirsin. Kalan %20’lik tutarı kartın ile ödemen gerek. Hediye kodun Altın, Kurban, Alkol ve Tütün ürünleri, Kontör ve toplu ürün alımlarında kullanılamaz. Migros Sanal Market alışverişinde bir alışverişte bir kod kullanabilirsin. Sanal Market alışverişini üye girişi yaparak veya uygulama üzerinden yapmanı tavsiye ederiz. İptal ya da iade edilen alışverişlerinde kod kullanılmış sayılır. 

  Migros tan 100 TL Hediye Çeki
  29 yıldız toplamalı ve ilk alan olmalısın. Kodlar stoklarla sınırlıdır, tek kullanımlıktır ve parçalanarak kullanılamaz. Kodlar 29.02.2024 tarihine kadar geçerlidir. Dijital Alışveriş Kodlarını; Migros, 5M Migros, Macrocenter ve Migros Jet mağazalarında kasiyere beyan ederek ve Sanal Market ve Migros Hemen alışverişlerinizde sistem üzerinden kullanabilirsiniz. Dijital alışveriş kodunuzu sanal markette kullanmayı tercih edersen, dijital kodun %80 kadar olan tutarı dijital kod ile ödeyebilirsiniz.Kalan %20 lik tutarı ise kartınız ile ödemeniz gerecektir.Mağaza alışverişlerinizde, bir alışverişte birden fazla Dijital Alışveriş Kodu'nu birleştirerek kullanabilirsiniz. Kodlar Altın,Kurban, Kontör ve Toplu ürün alımlarında kullanılamaz. Migros Sanal Market alışverişlerinizde alışveriş başına yalnızca bir adet Dijital Alışveriş Kodu kullanabilirsiniz.Dijital mağazalarımızdaki alışverişlerde ise bir alışverişde bir kod kullanılabilmektedir.  Sanal Market alışverişlerinizi üye girişi yaparak uygulama üzerinden yapmanızı tavsiye edilir. İptal ya da iade edilen siparişlerde kod kullanılmış sayılır. Turkcell Kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapabilir.

  Getir den 100 TL Hediye Çeki
  Bu fırsat için 30 yıldız toplaman yeterli. Kampanyadan ayda 1 kez, stoklar dahilinde yararlanabilirsin. Hediye kodun Getir ve GetirBüyük servislerinde kullanılabilir. Getirme ücreti indirime dahil değildir ve minimum sepet tutarı uygulanır. Hediye kuponunun Getir ve GetirBüyük servisinde geçerli olması için minimum sepet tutarı + 100 TL değerinde sepet oluşturmalısın. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Getir ve Turkcell kampanya koşullarında değişiklik yapabilir. Kazandığın hediye kodun 29.02.2024 tarihine kadar geçerli olacaktır.

  Hepsiburada dan 100 TL Hediye Çeki
  Bu fırsat için 27 yıldız toplaman yeterli. Kampanyadan ayda 1 kez, stoklar dahilinde yararlanabilirsin. Hediye kodun yalnızca “Hepsiburada” satıcılı ürünlerde geçerlidir. Hediye kodun altın, ziynet ve dijital kodlarda geçerli değildir. Birden fazla çeki bir alışverişte birleştirilerek kullanılamazsın ancak parçalı kullanım yapabilirsin. Hediye çeki ile oluşturulan tüm siparişlerde mevcut indirimlerden (sepette  oluşan indirimler  hariç) yararlanabilirsin. Hediye çeki ile oluşturulan bir siparişte, ürünü iptal veya iade etmen durumunda, üründe kullanılan hediye çeki tutarı kadar iptal/iade hediye çeki otomatik olarak çeki  hesabına tanımlanır. Hediye kodun 31.03.2024 tarihine kadar geçerli.


  D&R dan 100 TL Hediye  
  D&R hediyesi için 25 yıldız toplamalısın.Kodlar stoklarla sınırlıdır.Kazanılan indirim kodları 31.01.2024 tarihi gün sonuna kadar mağazalarımızda geçerlidir.Yalnızca D&R Kartlı alışverişler kampanyalardan faydalanabilir. Havaalanı Mağazaları ve dr.com.tr’de geçerli değildir.Yalnızca kitap kategorisinde geçerlidir. Başka kategorilerde kullanılamaz. Turkcell Kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapabilir.


  Caribou dan Hediye Kahve
  Kahve hediyen için 14 yıldız toplamalısın.Kahve hediyesi küçük boy için geçerlidir. Kodlar 29.02.2023 tarihine kadar geçerlidir. Kodlar stoklarla sınırlıdır. Kampanyadan 1 kez yararlanabilirsin. Hediye kahven Latte, Iced Latte, Cappuccino,Americano,Iced Mocha ve Cold Press ürünlerinden biri için kullanılabilir. Turkcell Kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapabilir.


  GNÇ Instagram Haftalık 1 GB
  GNÇ Instagram Haftalık 1 GB için 19 yıldız toplamalısın.Kampanya kapsamında GNÇ HAFTALIK INSTAGRAM 1 GB internet ayda 1 kere alınabilir.  Paket sadece Instagram yönüne geçerlidir.Paket aldığını görmek için gelecek SMS'i bekle. 5.000 adet ile sınırlıdır. Paket otomatik yenilenmez. 7 gün  süre ile geçerlidir. Bireysel , kurumsal, faturalı ve faturasız ses müşterilerileri yararlanabilir. Sadece yurtiçinde geçerlidir. Faydalar devretmez ve üçüncü kişiler tarafından kullanılamaz. Turkcell Kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapabilir.

  GNÇ Youtube Haftalık 1 GB
  GNÇ Youtube  Haftalık 1 GB internet için 19 yıldız toplamalısın.Kampanya kapsamında GNÇ HAFTALIK YOUTUBE 1 GB internet ayda 1 kere alınabilir.  Paket sadece Youtube yönüne geçerlidir.Paket aldığını görmek için gelecek SMS'i bekle. 5.000 adet ile sınırlıdır. Paket otomatik yenilenmez. 7 gün  süre ile geçerlidir. Bireysel , kurumsal, faturalı ve faturasız ses müşterilerileri yararlanabilir. Sadece yurtiçinde geçerlidir. Faydalar devretmez ve üçüncü kişiler tarafından kullanılamaz. Turkcell Kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapabilir.

  GNÇ Günlük 1 GB
  GNÇ Günlük 1 GB için 16  yıldız toplamalısın.Kampanya kapsamında GNÇ Gunluk 1 GB internet ayda 1 kere alınabilir.  Paket aldığını görmek için gelecek SMS'i bekle. 20.000 adet ile sınırlıdır. Paket otomatik yenilenmez. 24 saat süre ile geçerlidir. Bireysel. Turkcell Kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapabilir.


  Fizy 3 Aylık Premium
  Bu fırsat için 8 yıldız toplaman yeterli. https://fizy.com/promocode/ adresinden, fizy üyeliğini kullanmak istediğin cep telefonu bilgisini ve “fizy üyelik kodu” bölümüne kodunuzu giriş yaparak 3 ay Premium üyeliğini aktifleyebilirsin. Fizy’i indirmek için fizy.in/fizy hemen tıkla. fizy Premium üyesi olan müşteriler için bu kod geçerli değildir, 1 yakınınla paylaşabilirsin. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Her müşteri kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Hediye kodun 29.02.2022 tarihine kadar geçerlidir.


  Lifebox 3 Aylık Premium
  Bu fırsat için 6 yıldız toplaman yeterli. https://mylifebox.com/#!/welcome adresinden, lifebox üyeliğini kullanmak istediğin hesaba giriş yaparak paketlerim altındaki Paket Promosyon Kodu kısmından 3 ay geçerli 250 GB Premium üyeliğini aktifleyebilirsin. Promocode yalnızca web sayfası üzerinden aktiflenebilir. Kodun 29.02.2023 tarihine kadar geçerlidir. lifebox’ı indirmek için: bit.ly/3COYda5. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Her müşteri kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir.

  1 Aylık TV+ Hediye Üyelik
  Bu fırsatı 4 yıldız toplayarak yakalayabilirsin. ; 31 Aralık 2024 (saat 23:59)’a kadar http://www.tvplus.com/promo web sitesi üzerinden ‘TV+ Promosyon Üyeliğini Aktifle’’ bölümü üzerinden telefon numarası ve promosyon kodu alanlarına bilgileri girildikten sonra TV+’a giriş yaparak kodu aktifleştirebilirsin. Kampanya kapsamında kullanılacak promosyon kodu ile TV+ Premium Paketini 1 ay boyunca ücretsiz kullanabilecektir. 1 ay sonunda üyelik otomatik yenileme özelliğiyle güncel TV+ Premium Paketi aylık fiyatı üzerinden yenilenir. Promosyon kodları sadece Masterpass ödeme kanalında geçerlidir. Paket içeriğine Kirala/Satın Al İzle filmleri dahil değildir. Her Katılımcı, kampanyaya 1 kez katılabilir.


 • GNÇ uygulaması üzerinden kolayca ulaşabileceğin GNÇ Galaksi, her gün yıldız toplayarak biriktirebildiğin ve sonra karşılığında yıldız sayısına denk gelen hediyeleri alabileceğin bir platformdur.  Sınırlı sayıda hediyeleri , ilk senin de alman önemlidir.

 • GNÇ uygulaması olan Turkcell’li bireysel faturalı ve faturasız ses müşterileri gelebilir.

 • GNÇ Galaksi’de günlük 1 yıldız alabilirsin. Fakat bazı sürpriz günlerde 1’den fazla yıldız da kazanabilirsin

 • Yıldızlar her gün alınabilir, gece 12.00’den sonra sıfırlanır ve bir sonraki yıldızını toplama hakkı kazanabilirsin.

 • Yıldızlar bir sonraki aya aktarılmaz, bu yüzden her ay şansın herkesle aynı olacaktır. Biriktirmeye devam edebilirsin.

 • Hediyeler sınırlı sayıdadır ve her bir hediyeden ayda 1 kere olmak üzere yararlanabilirsin.

 • Hediyeler bulunulan ay içerisinde farklılık gösterebilir. Yıldız sayıları , hediye sayıları ve limitleri değişebilir, yeni hediyeler eklenebilir. Sürprizlerle dolu GNÇ Galaksi ile her gün gelip hediyeleri görebilir, dilediğin gibi yıldızlarını harcayabilirsin.

 • Evet vardır. GNÇ Galaksi’de her hediye limitlidir bu yüzden sadece yıldız toplamak değil, topladıktan sonra da hızlıca hediyeni almak gerekir.

 • Galaksi 31.12.2024 tarihine kadar geçerlidir ve bu tarihte değişiklikler olabilir. 

 • Galaksi Haftanın Sorusu, her hafta Cuma günü GNÇ Instagram hesabı üzerinden paylaşılan sorudur. Sorunun cevabı GNÇ Galaksi sayfasındaki ilgili alana girilerek ekstra 1 yıldız kazanılabilir. Sorular her hafta güncellenir. Turkcell kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.