Daha Fazla Bilgi

 

Paket İsmiİçerikYeni Müşteri
Lifecell Fırsat Bilgisayardan İnternet8 GB44,9 TL
Lifecell Süper Bilgisayardan İnternet12 GB59,9TL
Lifecell Ekstra Bilgisayardan İnternet20 GB79,9 TL
Lifecell Maksi Bilgisayardan İnternet50 GB159,9 TL
Lifecell Ultra Bilgisayardan İnternet75 GB199,9 TL

 

 • Kampanyadan son 90 gün içinde yeni bir faturalı data hattı alan, numarasını Turkcell'e taşıyan veya ödeme tipi değişikliği yapan müşteriler yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında tüm ücretler vergiler hariçtir. 18% KDV, 5% ÖİV uygulanır.
 • Data hattıyla beraber Statik IP hizmeti de almak isteyen müşterilerimiz hat açılış/kampanyaya katılma anında veya daha sonra Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak talepte bulunabilir, ayda yalnızca 9 TL karşılığında Statik IP hizmetinden faydalanabilirler.
 • 15.01.2020 tarihi itibariyle kampanyaya katılan müşterilerimize Lifecell Fırsat ve Lifecell Süper paketlerinde ilk ay ek 10 GB, Lifecell Ekstra paketinde ilk ay ek 20 GB , Lifecell Ultra ve Lifecell Maksi paketlerinde ilk ay ek 30 GB faydası tanımlanacaktır. Müşterilerimize tanımlanan ilk ay Ek 10 GB ve 20 GB internet faydası pakete(Lifecell Fırsat, Lifecell Süper, Lifecell Ekstra) yeni sahip olan müşterilerimiz için geçerlidir, ilk ay 30 GB Ek internet faydası bu pakete (Lifecell Ultra ve Lifecell Maksi ) yeni gelen veya paket değişikliği ile gelen müşterilerimiz için geçerlidir.
 • Taahhüt süresinden önce kontrattan ayrılmak isterseniz, Turkcell Hizmetleri kapsamında iptal tarihine kadar faydalanılan indirim bedelleri toplamı veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık indirimli paket ücretleri toplamı ile birlikte iptal bedeline ek olarak, Lifecell Ek 10 GB paketi için 90 TL iptal bedeli, Lifecell Ek 20 GB paketi için 130 TL iptal bedeli, Lifecell Ek 30 GB paketi için 155 TL iptal bedeli de faturaya yansıtılır. 
 • 15 Ocak 2020 itibariyle; sadece Lifecell Ultra ve Lifecell Maksi tekliflerine geçişte ilk ay kuralları kapsamında ek fayda aktiflenir.
 • Seçtiğiniz kotanın tamamının kullanılması durumunda 8GB, 12GB, 20GB paketlerde ek bir bilgisayardan internet paketiniz yoksa kullanımlarınız (1 GB/10 TL) olarak en fazla 3 defa ücretlendirilir. Sonrasında hız 5 kbps’a düşerek durur.
 • Kampanya kapsamındaki paketlerin üst hız limiti 375 Mbps’tır.
 • Kampanya kapsamında kullanmakta olduğunuz paketten kalan kullanılmayan haklar sonraki aya devretmez.
 • Kampanya kapsamında kazanılan haklar yalnızca yurt içinde geçerlidir, yurt dışında kullanılamaz.
 • Kampanyaya katılım tarihinden fatura kesim tarihine kadar geçen süreye göre ücretlendirme yapılır. İlk fatura kesim tarihinden itibaren, paket fatura kesim tarihlerinde yenilenir ve paket ücreti tam ücret olarak yansıtılır. Paket iptal edildiği durumda, paket ücreti tam ücret olarak yansıtılır.
 • 22.11.2018 öncesi 50GB paketlerde kontratı biten müşterilerimiz 50GB Lifecell Maksi Bilgisayardan İnternet teklifi üzerinden faydalanmaya devam eder. Lifecell Maksi Bilgisayardan İnternet paket kontratsız fiyatı 185 TL'dir. İnternet için paket aşımında her 3 GB kullanım 15 TL olarak ücretlendirilir. Bu ücretlendirme, bir fatura döneminde en fazla 10 kere tekrarlanır. 10. fayda kullanıldıktan sonra internet kullanımı durdurulur ve ek ücret yansıtılmaz.
 • 22.11.2018 öncesi 75GB paketlerde kontratı biten müşterilerimiz 75GB Lifecell Ultra Bilgisayardan İnternet teklifi üzerinden faydalanmaya devam eder. Lifecell Ultra Bilgisayardan İnternet paket kontratsız fiyatı 220 TL'dir. İnternet için paket aşımında her 5 GB kullanım 15 TL olarak ücretlendirilir. Bu ücretlendirme, bir fatura döneminde en fazla 10 kere tekrarlanır. 10. fayda kullanıldıktan sonra internet kullanımı durdurulur ve ek ücret yansıtılmaz.
 • 50GB Paketi seçildiğinde Lifecell Maksi Bilgisayardan İnternet Paketi kapsamında internet için paket aşımında her 3 GB kullanım 15 TL olarak ücretlendirilir. Bu ücretlendirme, bir fatura döneminde en fazla 10 kere tekrarlanır. 10. fayda kullanıldıktan sonra internet kullanımı durdurulur ve ek ücret yansıtılmaz.
 • 75GB Paketi seçildiğinde Lifecell Ultra Bilgisayardan İnternet Paketi Kapsamında internet için paket aşımında her 5 GB kullanım 15 TL olarak ücretlendirilir. Bu ücretlendirme, bir fatura döneminde en fazla 10 kere tekrarlanır. 10. fayda kullanıldıktan sonra internet kullanımı durdurulur ve ek ücret yansıtılmaz.
 • Aynı taahhüt süresi içinde 2 defa üst paketlere 1 defa alt paketlere geçiş yapılabilir.
 • Seçilen teklifin ücretine ek olarak 65 TL yeni tesis hat ücreti (aylık 5,41 TL) , 27,86 TL TGM ruhsat vergisi (aylık 2,32 TL) 12 eşit taksit halinde, 2,32 TL TGM kullanım vergisi ise her ay olmak üzere faturaya eklenir.
 • Fatura dönemi ile hat açılış tarihi aynı aya denk gelmediği durumlarda, gönderilecek ilk faturada 1,64 TL’lik TGM ruhsat ve 1,64 TL’lik TGM kullanım vergileri 2 kez uygulanabilir. Bu durumda ilk faturaya 3,28 TL’lik ek bir tutar ilave edilecektir.
 • Kampanyaya katılım Turkcell İletişim Merkezlerinden ve Satış Noktalarından, 2222'ye SMS yoluyla ve Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak yapılabilir.

Diğer
Size en yakın Turkcell Mağazası'na gelerek, 2222'ye SMS atarak veya Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak Kontratlı Bilgisayardan İnternet Paketleri Yeni Müşteri Kampanyası'na katılabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?