Rahat Avantaj 3GB Paketi - Tekrarsız - TURKCELL

Rahat Avantaj 3GB Paketi - Tekrarsız

Faturasız gibi ihtiyacınız olduğu zaman kullanın, fatura ile ay sonunda ödeyin ! Üstelik taahhüt yok!

37,68 TL / AY
Hemen Al
Rahat Avantaj 3GB Paketi - Tekrarsız

Paket Kapsamı

BiP BiP
Fizy Fizy
lifebox lifebox
Dergilik Dergilik

Rahat Avantaj 3GB ile uygulamalarda geçerli 20 GB internet

 • BiP’ten BiP’e istediğiniz kadar arayın, mesajlaşın, paylaşın
 • Fizy’de geçerli 5 GB internet ile istediğiniz kadar müzik
 • Lifebox'a özel 5 GB internet ile istediğiniz kadar depolayın
 • Dergilik’te geçerli 5 GB internet ile istediğiniz kadar dergi ve gazete
 • Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB internet ile istediğiniz kadar sosyal medya
 • Yaani'de geçerli 3 GB internet ile istediğiniz kadar arama yapın

BiP'ten Her Yöne 1000 Dakika

 • BiP aramayla her yöne 1000 dk. (İster ev, ister iş, ister cep). Aradığın kişinin BiP'i olmasa bile BiP'ten her yöne 1000 dk ile dilediğini arayabilirsin. 
 • BiP'ten BiP'e sınırsız konuş.

Daha Fazla Bilgi

 • 16.05.2019 tarihi itibariyle Turkcell Rahat Tarifesi altında yurtiçi her yöne 500dk, yurtiçi her yöne 100 SMS ve 3GB internet, 30GB BIP’ten BIP’e görüşmede geçerli internet, BIP’ten her yöne çağrılarda geçerli 1000dk, Facebook ve Twitter’da geçerli 2GB, lifebox’a bağlanmak için geçerli 5GB ve lifebox’ta 25GB saklama alanı, Dergilik’te geçerli 5GB internet, Fizy’de geçerli 5GB ve Yaani’de aramalar için geçerli 3GB internet içeren “Rahat Avantaj 3GB Paketi” sunulacaktır.
 • Paket ücreti KDV, ÖİV dahil 37,68 TL olacaktır.
 • Paketten lansman tarihi itibariyle yalnızca son 90 günde faturalı diğer tarifelerden Turkcell Rahat Tarifesine geçen bireysel müşteriler yararlanabilecektir. Turkcell Rahat Tarifesinden yararlanmak için talepte bulunan müşterilere koşulları sağlaması durumunda ilk ay paket otomatik olarak tanımlanacaktır. Sonraki aylarda müşteriler paketlerini her ay otomatik olarak yenilenecek şekilde ya da diledikleri zamanda aylık olarak satın alabilir. Paketi her ay otomatik olarak yenilenecek şekilde alan müşteriler tekrarlı paket alımını SMS ile iptal edebilecektir.
 • Tekrarsız paket alan müşteriler SMS, Turkcell bayileri, Müşteri Hizmetleri kanallarından diledikleri zaman yeniden paket alabileceklerdir. Online kanallardan paket alımı ise 23.05.2019 tarihi itibari ile yapılabilecektir.
 • Turkcell Rahat Tarifesine diğer faturalı tarifelerden geçiş yoluyla gelen müşteriler geçiş tarihi itibariyle 12 ay boyunca diledikleri zaman paketi alabilirler.
 • Turkcell Rahat Tarifesine gelen müşterilerin Paketi alabilmesi için son ödeme tarihi geçmiş faturası ve aynı TCKN altında borç nedeniyle kapalı başka Turkcell hattı olmamalıdır.
 • Paket süresi içerisinde müşteriler ön ödemeli Rahat Ek Paketleri satın alabilirler. Paket süresi içerisinde Paket faydaları bittiğinde müşteriler ön ödemeli alabildikleri Rahat Ek Paketleri satın alarak kullanımlarına devam edebilirler.
 • Paket süresi aylıktır ve aynı fatura dönemi içerisinde 1 defa alınabilir.
 • Paket içerisinde verilen internet faydasının 4.5G şebekesinde üst hız limiti 100mbps, 3G şebekesinde üst hız limiti 63.2mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P)programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Paket dahilinde verilen ve kullanılmayan faydalar bir sonraki fatura dönemine devretmemektedir. 755'li numaralar, 444'lü numaralar, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar paket kapsamındadır.  Bu numaralar dışındaki 118'li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralarına doğru yapılan arama ücretleri paket kapsamına dahil değildir.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar. Paket dahilinde sunulan faydalar 3.şahıslara transfer edilemez.
 • Bu tarife paketine geçiş yapan müşterilerimiz yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır.
 • Rahat Avantaj 3GB paketini alan müşterilerimiz Rahat Avantaj 3GB Paket sonlanma tarihine göre en yakın Turkcell faturalama döneminde faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Rahat Tarife ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın

SMS
 • Tekrarsız paket için (RAHATAV3GB yaz 2200’a gönder)
 • 532 ya da 0532 532 0000
  • Tarife/Paket kapsamında verilen faydaların limit bilgileri nelerdir? Tarife/Paket hangi yönlere geçerlidir?

   16.05.2019 tarihi itibarıyla Turkcell Rahat Tarifesi altında yurtiçi her yöne 500dk, yurtiçi her yöne 100 SMS ve 3GB internet, 30GB BiP’ten BiP’e görüşmede geçerli internet, BiP’ten her yöne çağrılarda geçerli 1000dk, Facebook ve Twitter’da geçerli 2GB, lifebox’a bağlanmak için geçerli 5GB ve lifebox’ta 25GB saklama alanı, Dergilik’te geçerli 5GB internet, Fizy’de geçerli 5GB ve Yaani’de aramalar için geçerli 3GB internet içeren “Rahat Avantaj 3GB Paketi” sunulacaktır.

   Tarife/paket değişikliğim ne zaman devreye girer? Devreye girdiğinde bilgilendirme SMS’i gelir mi?

   Faturalı diğer tarifelerden Turkcell Rahat Tarife’ye geçen müşterilerimiz, tarifelerini bu teklif ile başlattıklarında faydalanmaya başlar. Dakikalarınız, SMS ve internet paketleriniz iptal etmediğiniz sürece her ay yenilenir. Devreye girdiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir.

   Tarife/Paket her ay yenilenir mi? Yenilendiğinde bilgilenme SMS’i gelir mi?

   Müşteri isteğine bağlı olarak tekrarlı veya tekrarsız şekilde paket alınır. Müşterilerimiz tekrarlı paket alırsa, her ay paket yenilenir. Tekrarsız paket alan müşteriler diledikleri zaman paketlerini yenileyebilirler.

  • 16.05.2019 tarihi itibariyle Turkcell Rahat Tarifesi altında yurtiçi her yöne 500dk, yurtiçi her yöne 100 SMS ve 3GB internet, 30GB BIP’ten BIP’e görüşmede geçerli internet, BIP’ten her yöne çağrılarda geçerli 1000dk, Facebook ve Twitter’da geçerli 2GB, lifebox’a bağlanmak için geçerli 5GB ve lifebox’ta 25GB saklama alanı, Dergilik’te geçerli 5GB internet, Fizy’de geçerli 5GB ve Yaani’de aramalar için geçerli 3GB internet içeren “Rahat Avantaj 3GB Paketi” sunulacaktır. 

  • Paketten lansman tarihi itibariyle yalnızca son 90 günde faturalı diğer tarifelerden Turkcell Rahat Tarifesine geçen bireysel müşteriler yararlanabilecektir. Turkcell Rahat Tarifesinden yararlanmak için talepte bulunan müşterilere koşulları sağlaması durumunda ilk ay paket otomatik olarak tanımlanacaktır. Sonraki aylarda müşteriler paketlerini her ay otomatik olarak yenilenecek şekilde ya da diledikleri zamanda aylık olarak satın alabilir. Paketi her ay otomatik olarak yenilenecek şekilde alan müşteriler tekrarlı paket alımını SMS ile iptal edebilecektir. Turkcell Rahat Tarifesine faturalı diğer tarifelerden geçiş yoluyla gelen müşteriler geçiş tarihi itibariyle 12 ay boyunca diledikleri zaman paketi alabilirler. Turkcell Rahat Tarifesine gelen müşterilerin Paketi alabilmesi için son ödeme tarihi geçmiş faturası ve aynı TCKN altında borç nedeniyle kapalı başka Turkcell hattı olmamalıdır.

   • Faturalı diğer tarifelerden Turkcell Rahat Tarife’ye geçiş işlemi Turkcell mağazalarından yapılabilmektedir.
   • Tekrarsız veya tekrarlı paket alımları lansman tarihi itibarıyla Turkcell mağazaları, müşteri hizmetleri, SMS veya 23.05.2019 tarihi itibarıyla Dijital Operatör uygulamamızdan da yapılabilir. 

  • Koşullarını sağladığınız durumda diğer Rahat paketlerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca; Turkcell’in diğer faturalı/faturasız tarifelerinden yararlanabilmek için en yakın Turkcell bayimize başvuru yapabilirsiniz. 

   • 16.05.2019 tarihi itibarıyla Turkcell Rahat Tarifesi altında yurtiçi her yöne 500dk, yurtiçi her yöne 100 SMS ve 3GB internet, 30GB BIP’ten BIP’e görüşmede geçerli internet, BIP’ten her yöne çağrılarda geçerli 1000dk, Facebook ve Twitter’da geçerli 2GB, lifebox’a bağlanmak için geçerli 5GB ve lifebox’ta 25GB saklama alanı, Dergilik’te geçerli 5GB internet, Fizy’de geçerli 5GB ve Yaani’de aramalar için geçerli 3GB internet içeren “Rahat Avantaj 3GB Paketi” sunulacaktır.
   • Paketten lansman tarihi itibarıyla yalnızca son 90 günde faturalı diğer tarifelerden Turkcell Rahat Tarifesine geçen bireysel müşteriler yararlanabilecektir. Turkcell Rahat Tarifesinden yararlanmak için talepte bulunan müşterilere koşulları sağlaması durumunda ilk ay paket otomatik olarak tanımlanacaktır. Sonraki aylarda müşteriler paketlerini her ay otomatik olarak yenilenecek şekilde ya da diledikleri zamanda aylık olarak satın alabilir. Paketi her ay otomatik olarak yenilenecek şekilde alan müşteriler tekrarlı paket alımını SMS ile iptal edebilecektir. Turkcell Rahat Tarifesine faturalı diğer tarifelerden geçiş yoluyla gelen müşteriler geçiş tarihi itibarıyla 12 ay boyunca diledikleri zaman paketi alabilirler. Turkcell Rahat Tarifesine gelen müşterilerin Paketi alabilmesi için son ödeme tarihi geçmiş faturası ve aynı TCKN altında borç nedeniyle kapalı başka Turkcell hattı olmamalıdır.

  • Hayır, sınır bulunmamaktadır. 

  • Hayır, aynı fatura dönemi içerisinde bir defa alabilirsiniz. Dilerseniz Rahat Ek Paketler’i kredi kartı veya peşin ödeme yoluyla alabilirsiniz. 

  • Paket tek başına kullanılabilir. Turkcell’in diğer faturalı veya faturasız paketleri ile birlikte kullanılamaz.

  • Hayır, geçerli olmayacaktır. Hattınızı başka bir numaraya yönlendirmeniz durumunda yapacağınız görüşmelerinizde paket dakikalarınız geçerli olmaz. 

  • Hayır, devretmez.

  • Yurt içi tarifenizdeki her yöne dakika, SMS ve internetinizin tamamını yurt dışında geçerli ülkelerde çeşitli gün seçenekleri ile ek ücret karşılığında aynen kullanabilirsiniz.

  • Hayır, geçerli değildir. Yurt içi tarifenizdeki her yöne dakika, SMS ve internetinizin tamamını yurt dışında geçerli ülkelerde çeşitli gün seçenekleri ile ek ücret karşılığında aynen kullanabilirsiniz. 

  • En yakın Turkcell Mağazası’na giderek iptal ettirebilirsiniz.

  •  İptal başvurunuz gerçekleşene kadar kullanabilirsiniz.

  • Evet, kullanım haklarınızın %80 ve %100’üne ulaştığınızda SMS ile bilgilendirme yapılır. 

  • KALAN yazıp 2200'a kısa mesaj göndererek ücretsiz olarak fatura kesim tarihinize kadar paketinizden kalan dakika/ internet bilgilerini öğrenebilirsiniz. 

  • Hayır, edilemez. 

  • Devir, ödeme tipi değişikliği, numara taşıma, borç nedeniyle veya müşteri isteğiyle hattın kapanması durumlarında paket faydalarınız sonlanır. Numara değişikliği, sim kart değişikliği durumlarında paket faydalarınız devam eder. Rahat Paket alan müşterilermiz fatura dönem değişikliği yapamaz, fatura dönemleri paket alım tarihine göre değişir.  

  • Evet, kullanım haklarınızın %80 ve %100’üne ulaştığınızda SMS ile bilgilendirme yapılır.

  • 755'li numaralar, 444'lü numaralar, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar paket kapsamındadır.  Bu numaralar dışındaki 118'li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralarına doğru yapılan arama ücretleri paket kapsamına dahil değildir. Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

  • Hayır, kullanılamaz. Bireysel Turkcell Rahat tarifesine gelen müşterilerimiz için geçerlidir.

  • İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. 4.5G Hızını Deneme Kampanyası kapsamında 4.5G şebekesinde 600 Mbps üst hız limiti sunulur.

  • Hayır uzamaz. Aynı fatura dönemi içerisinde 1 kez alınabilir.

  • Evet kalkar. 

  • Kriterleri sağlamanız durumunda tekrar yararlanabilirsiniz.

  • Her bir hattın kriterleri sağlaması durumunda, her bir hat için ayrı ayrı işlem yapılarak yararlanabilirsiniz.

  • 16.05.2019 tarihi itibariyle Turkcell Rahat Tarifesi altında yurtiçi her yöne 500dk, yurtiçi her yöne 100 SMS ve 3GB internet, 30GB BIP’ten BIP’e görüşmede geçerli internet, BIP’ten her yöne çağrılarda geçerli 1000dk, Facebook ve Twitter’da geçerli 2GB, lifebox’a bağlanmak için geçerli 5GB ve lifebox’ta 25GB saklama alanı, Dergilik’te geçerli 5GB internet, Fizy’de geçerli 5GB ve Yaani’de aramalar için geçerli 3GB internet içeren “Rahat Avantaj 3GB Paketi” sunulacaktır. 

  • Hayır. 

  • Evet. 

  • Devir, ödeme tipi değişikliği, numara taşıma, borç nedeniyle veya müşteri isteğiyle hattın kapanması durumlarında paket faydalarınız sonlanır. Numara değişikliği, sim kart değişikliği durumlarında paket faydalarınız devam eder. Rahat Paket alan müşterilermiz fatura dönem değişikliği yapamaz, fatura dönemleri paket alım tarihine göre değişir.  

  Sayfayı kaydırın