Turkcell Tarife Saniye Hazır Kart Konuşma Paketi | Turkcell

Tarife Saniye

Artık saniye üzerinden konuşabileceğiniz süper bir tarifeniz var! Tarife Saniye'de her yöne görüşmeleriniz, saniyede bir fiyatlandırılıyor, size de tüm sevdiklerinizle uzun uzun konuşmak kalıyor.

0,20 KR / SANİYE
Hemen Al
Turkcell Tarife Saniye
PAKET EK AVANTAJ ÜCRET
Tarife Saniye

Katılım Kriterleri

 • Tarife Saniye'de her yöne saniyesi 0,2 kuruşa konuşabilirsiniz.Tarife Saniye tarifesinde konuşmalarınız saniyede bir ücretlendirilir.Her arama başına Turkcell, diğer operatörler ve sabit hatları aradığınızda konuşma süresinden bağımsız 2,33 TL ile ücretlendirilirsiniz.Konuşma süreniz kadar da ayrıca ücretlendirilirsiniz.Tarife kapsamında paket dışı yurt içi ve yurt dışı yönüne gönderilen kısa mesaj servis ücretleri Hazır Kart Kısa Mesaj sayfasında belirtilmiştir.Tarife üzerine alınmış bir paketin internet faydası bitmişse paket süresi sonuna kadar müşterilerimizin internet kullanımları Ön Ödemeli Paket Aşım Tarifesi üzerinden; paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yok ise internet kullanımları Standart İnternet Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Tarife ücretine tüm vergiler dahildir.

SMS
 • TARIFE SANIYE yaz 2222’ye gönder
  • Tarife Saniye’ye geçmek için TARIFE SANIYE yazıp ücretsiz olarak 2222'ye kısa mesaj göndermeniz yeterli. Tarife Saniye’ye tüm Bireysel Hazır Kartlı müşterilerimiz faydalanabilirler.

   Tarife değişikliği ayda 2 kez yapılabilir.

  • Her arama başına Turkcell, diğer operatörler ve sabit hatları aradığınızda konuşma süresinden bağımsız 2,33 TL ile ücretlendirilirsiniz. Konuşma süreniz kadar da ayrıca ücretlendirilirsiniz.
  • Bir arama sırasında kampanyadaki TL bakiyeniz biterse, eğer başka bir kampanyaya ait TL'niz bulunuyorsa önce o kampanyaya ait bakiyenizi, daha sonra hesabınızda bakiye varsa bu bakiyeyi tarifeniz üzerinden kullanabilirsiniz.
  • Telsiz Kullanım ücreti tüm ön ödemeli müşterilerimiz adına devlete ödenen bir vergidir. Detayları için tıklayınız.

  • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen uygulanır.

   Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.

   Turkcell, tarifelerinin tarihlerinde, ücretlendirmelerinde ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

   Ayrıca hat iptal, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ve devir işlemlerinden birini gerçekleştirdiğinizde de son dönem kullanımınızın tamamı faturanıza yansıtılır.
  • Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.