Turkcell Standart Cepten İnternet Tarifesi

Standart Cepten İnternet Tarifesi

5 TL / 100 KB
Detaylı Bilgi
Turkcell Standart Cepten İnternet Tarifesi
PAKET EK AVANTAJ ÜCRET
Standart Cepten İnternet Tarifesi

Daha Fazla Bilgi

Cepten internet paketiniz yoksa Standart Tarifemiz üzerinden ücretlendirilirsiniz. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

26 Aralık 2023 tarihi itibarıyla Standart Cepten İnternet Tarifesi'nde 100 KB'lık kullanım 5,00 TL'dir. 100 KB’ın altında kalan kullanımlar 100 KB olarak ücretlendirilir.

09 Ağustos 2023 tarihi itibarıyla Standart Cepten İnternet Tarifesi'nde 100 KB'lık kullanım 4,00 TL'dir. 100 KB’ın altında kalan kullanımlar 100 KB olarak ücretlendirilir.

06 Haziran 2023 tarihi itibarıyla Standart Cepten İnternet Tarifesi'nde 100 KB'lık kullanım 2,7 TL'dir. 100 KB’ın altında kalan kullanımlar 100 KB olarak ücretlendirilir.

9 Haziran 2022 tarihi itibarıyla Standart Cepten İnternet Tarifesi'nde 100 KB'lık kullanım 1,8 TL'dir. 100 KB’ın altında kalan kullanımlar 100 KB olarak ücretlendirilir.

Avantajlı Standart Tarife kampanyaları için;
Avantajlı Cepten İnternet Paketleri ve Kampanyaları ile ilgili bilgiyi internet sitemizin ilgili sayfalarından ya da Çağrı Merkezimizi arayarak alabilirsiniz. Ayrıca dönem dönem cep telefonunuzdan internette dolaşımınız esnasında paket ve kampanyalarımızla ile ilgili bilgi paylaşımı yapılmaktadır.

  • Bahsedilen koşullar sağlandığında internete bağlanmaya çalışmanız durumunda size gelecek bilgilendirme SMS’ini okuyup onaylamanız akabinde internete bağlanabilirsiniz. INTERNETE DEVAM yazıp 2200’a göndermeniz durumunda onayınız alınır.

  • Yeni tesis ve devir işlemlerinde önceden verilmiş onaylar iptal olur ve bahsedilen onay sürecinin tekrar edilmesi gerekir.

  • Paketinde internet faydası olmayan, ek ücretli internet paketi olmayan, 1 Ocak 2009’dan beri ücretli bir internet paketi almış aboneler bir koşul olmaksızın bu tarifeden faydalanabilir.
    Paketinde internet faydası olmayan, ek ücretli internet paketi olmayan, 1 Ocak 2009’ten beri ücretli bir internet paketi almamış aboneler SMS ile onay verdikten sonra bu tarifeden faydalanabilir.

  • 532'yi ücretsiz arayarak mevcut tarife ve kampanyalarınızla ilgili bilgi alabilir, dilerseniz yeni tarife ve kampanyalarımıza abone olabilirsiniz.