Faturalı Avantaj 3GB Paketi - TURKCELL

Faturalı Avantaj 3GB Paketi

Faturalı Avantaj 3GB Paketi ile her yöne 500 dk konuşma, 3 GB internet, 1000 SMS, BiP'e özel 1GB internet, Dergilik ve Dergilik'te geçerli 5 GB internet Turkcell kalitesiyle! Üstelik ücretsiz Akıllı Fatura desteğiyle !

54,90 TL / AY
Abone Alımına Kapalı
Faturalı Avantaj 3GB Paketi
 

4.5G Hızında Ücretsiz Servisler

4.5G hızında BiP deneyimi paketiniz ile size özel ücretsiz!

 • BiP: 1 GB’a kadar ücretsiz data kullanımı
 • Dergilik: Dergilik ve Dergilikte geçerli 5GB İNTERNET

Daha Fazla Bilgi

PaketİçerikYıllık Abonelik ÜcretiAylık Abonelik Ücreti
Faturalı Avantaj 3GBHer yöne 500 dk konuşma+ 3GB internet+1000 SMS+ Dergilik servisi ve Dergilikte geçerli 5 GB30,90 TL54,90 TL
 • Paket 10.08.2020 tarihi itibarıyla abone alımına kapatılmıştır, paketten yalnızca yıllık abonelik kampanyası ile yararlanılır.
 • 10.08.2020 tarihi itibarıyla paketten taahhütsüz olarak faydalanmakta olan aboneler, kendi fatura kesim dönemlerinde Kazandıran+ 5GB paketine taşınacaktır. 
 • 10.06.2020 tarihinden itibaren paketin aylık ücreti 54,90 TL'dir.
 • Kampanya ile ilgili detay bilgiler için tıklayınız.
  1 Ocak 2019 itibarıyla elektronik yayınlardaki KDV oranının %1'den %18'e yükseltilmesi sebebiyle paket fiyatı 41.20 TL olacaktır.
 • 16.03.2018 tarihi itibarıyla Hepsi Bir Arada Tarifesi altında, her yöne 500 dk konuşma 3 GB internet,1000 SMS, BiP'e özel 1GB internet, Dergilik ve Dergilikte geçerli 5 GB internet içeren Faturalı Avantaj 3GB Paketi sunulmaktadır.
 • Faturalı Avantaj 3GB Paketine sadece Faturalı Avantaj 3GB Yıllık Abonelik Kampanyası kontrat bitiminde aboneler otomatik olarak tarifeye düşerler.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Faturalı Avantaj 3GB Paketinde, ücretsiz akıllı fatura özelliğiyle, paketiniz bitince durur. Akıllı faturaya ayrıca abone olunması gerekmez. Kullanıma devam etmek için ayrıca paket alınabilir.
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • İnternet paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Akıllı Faturanın iptal edilmesi durumunda, tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • 755'li numaralar, 444'lü numaralar, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli numaralar paket kapsamındadır. Bu numaralar dışındaki 118'li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanılan tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifede belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.
 • Bu paketten yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • Dergilik’te geçerli 5GB internet paketiniz bittikten sonra ücretlendirme olmaz. Dergilik Servisi hakkında detaylı bilgiyi bu sayfadan alabilirsiniz.

Kapat
Yardım ister misiniz?