Yönetilebilir Network Hizmetleri

​Tüm proje yaşam döngümüzdeki kurulum, konfigürasyon, izleme, yönetim, bakım hizmetleri ve uzaktan bağlantı servislerini de kapsayan içerikler sunarız. 

Turkcell Superonline Yönetilebilir Network Hizmetleri; müşterilerin donanım kurulum, konfigürasyon, izleme, yönetim ve bakım hizmetleri ile birlikte tüm proje yaşam döngüsü boyunca sağlanabilecek güvenlik hizmetleri ve uzaktan bağlantı servislerini de kapsayan içerikte sunulmaktadır. Öte yandan Turkcell Superonline, kullandığı özel tasarım hizmeti ile network yönetim servislerinin proje yönetimi, danışmanlık ve teknik destek hizmetlerini de sağlamaktadır.

Hizmet portfolyomuz aşağıdaki servisleri içermektedir:

Danışmanlık Hizmetleri
Turkcell Superonline, güçlü telekom bilgi birikimi ve deneyimi ile çok geniş bir kapsamda network çözümleri danışmanlığı, A’dan Z’ye teknik dizayn danışmanlığı ve proje yönetimi danışmanlığı sunmaktadır.

Satış Sonrası Destek Hizmetleri
İzleme: Turkcell Superonline aktif olarak, 7 gün 24 saat, müşterilerine sunduğu devrelerin izlemesini ve kesinti süreleri takibini yapmaktadır.
Problem Yönetimi: Network üzerinde herhangi bir problem oluştuğunda, Turkcell Superonline olayın kök nedenini hızlı bir şekilde belirlemekte ve 1., 2. ve 3. seviye profesyonel destek ekipleri ile eskalasyon mekanizmalarını kullanarak problemin çözülmesi için gerekli aksiyonları çok hızlı almaktadır.
Raporlama: Servis erişilebilirlik raporları periyodik olarak müşteri ile paylaşılmaktadır.
Yerinde Destek Servisleri:Uzman saha mühendislerimiz tarafından gerekli müdahale yerinde yapılarak, uzaktan çözülemeyen tüm problemlerde hızlı müdahale sağlanmaktadır.
Ekipman Destek Servisleri: Üretici firmalar ile yapılan özel kontratlar kapsamında, arızalı ekipmanlar için destek süreçleri işletilmekte ve gerektiğinde yerine hızlı bir şekilde yenisi gönderilerek ekipman değişimi yapılmaktadır.
Hizmet Seviyesi Taahhütleri: Kurulum ve destek süreçlerinde, müşteri ihtiyacına göre farklılaşabilen SLA-hizmet seviyesi taahhütleri tanımlanabilmektedir.