Turkcell Konuş Kazan Tarifesi Hazır Kart Konuşma Paketi | Turkcell

Konuş Kazan Tarifesi

Konuş Kazan Tarifesi'nin yurt içi her yöne dakika ücreti 3,12 TL!

3,12 TL / DAKİKA
Hemen Al
Turkcell Konuş Kazan Tarifesi
PAKET EK AVANTAJ ÜCRET
Konuş Kazan Tarifesi
Ertesi Gün Bedava!

Katılım Kriterleri

  • Konuş Kazan Tarifesi'nde yaptığınız her konuşmada, konuştuğunuz kadar her yöne dakika, ertesi güne bedava! Konuş Kazan Tarifesi'nin, yurt içi her yöne ücreti 3,12 TL ve ücretlendirme periyodu 60 sn’dir. Kullanılmayan bedava dakikalar bir sonraki güne devretmez.Tarife kapsamında paket dışı yurt içi ve yurt dışı yönüne gönderilen kısa mesaj servis ücretleri Hazır Kart Kısa Mesaj sayfasında belirtilmiştir. Tarife üzerine alınmış bir paketin internet faydası bitmişse paket süresi sonuna kadar müşterilerimizin internet kullanımları Ön Ödemeli Paket Aşım Tarifesi üzerinden; paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yok ise internet kullanımları Standart İnternet Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  • Konuş Kazan Tarifesi'nde Turkcell’in sunduğu diğer birçok avantajlı kampanyadan yararlanmaya devam edebilirsiniz ancak indirimli, bedava veya paket kapsamında yaptığınız konuşmalardan ertesi güne ayrıca bedava dakika kazanamazsınız.
  • Gece 00:00’dan önce başlayarak 00:00’ı geçen çağrılarda, 00:00’dan önceki kısım için ertesi güne bedava kazanmaya devam edebilirsiniz. Ancak, çağrınızın 00:00’dan sonraki kısmında, bir sonraki gün olmuş olsa dahi, çağrı devam ederken daha önce kazanmış olduğunuz bedava dakikaları kullanamazsınız. Çağrınızı kapattıktan sonra, bir sonraki aramanızda bedavalarınızı kullanabilirsiniz.
  • Faturasız aboneler ayda en fazla 2 kere tarifelerini değiştirebilirler.
  • Tarife ücretine tüm vergiler dahildir.

SMS
  • KONUS KAZAN yaz 2222’ye gönder