Turkcell Bolca Fırsat 3 GB Paketi

Bolca Fırsat 3 GB Paketi

Bolca Fırsat 3 GB paketi ile sadece 160 TL'ye 3 GB internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle tam 750 dakika konuşup 300 SMS atabilirsiniz. Üstelik paketinize fizy basic+ aboneliği ve fizy ve BiP uygulamalarında geçerli 5’er GB internet de dahil.

160 TL / 4 HAFTA
Hemen Al
Turkcell Bolca Fırsat 3 GB Paketi
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
750 DK HER YÖNE
3 GB İNTERNET
300 SMS HER YÖNE
fizy Basic+ paket aboneliği ile fizy ve BiP'te geçerli 5'er GB internet

Katılım Kriterleri

Bolca Fırsat 3 GB Paketi’nden; son 3 ayda en yüksek aylık harcaması 159 TL olan veya son 3 ay içinde Bolca Fırsat 3 GB Paketi almış, son 6 ay içerisinde en fazla 3 kez bu paketten yararlanmış ve son 3 ay içerisinde 160 TL’den yüksek bir yükleme yapmamış olan Bireysel Hazır Kart'lı Turkcell müşterileri faydalanabilir.

Ücretlendirme

Paket
İçerik
Fiyat
Bolca Fırsat 3 GB Paketi4 Hafta boyunca yurt içinde geçerli her yöne 3 GB internet + 750 dakika + 300 SMS. Ayrıca; fizy Basic+ aboneliği ile fizy ve BiP uygulamalarında geçerli 5’er GB internet
160 TL

 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Paket kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye, internetin ücretlendirme periyodu 100 kb'tır.
 • Paketteki kullanılmayan dakika ve internet bir sonraki aya devretmemektedir.
 • Yurt içi tarifenizdeki her yöne dakika, SMS ve internetinizin tamamını yurt dışında geçerli ülkelerde günlük ek ücret karşılığında aynen kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da 4 Haftalık paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek bir paketleri yok ise müşterilerimizin aramaları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paket içeriğindeki internetin tamamı kullanıldıktan sonra müşterilerimizin ek bir paketi yok ise paket süresi sonuna kadar müşterilerimizin internet kullanımları Ön Ödemeli Paket Aşım Tarifesi üzerinden; paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yok ise internet kullanımları Standart İnternet Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanyaya başvuru kapsamında atılan ve alınan SMS'ler ücretsizdir.
 • Paket kapsamındaki dakika ve internet üçüncü şahıslara transfer edilemez.
 • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki dakikalar FCT, Kıbrıs, yurt dışı ve yurt dışında dolaşım (roaming) aramaları için geçerli değildir.
 • Paketle kapsamındaki dakika ve internet sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Kampanyada verilen, 4.5G şebekesinde üst hız limiti terminal yeteneklerine göre değişmekle birlikte Turkcell şebekesi 1.6* Gpbs desteklemektedir.
  *1.6 Gbps hız desteği terminalin yeteneklerinin yanında baz istasyonlarının konfigürasyonuna da bağlı olarak değişmekte olup, Turkcell şebekesinde verilebilecek Max Downlink -DL hız değerlerini ifade etmektedir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Data paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • Toplam Telsiz Kullanım Ücreti borcu biriken müşterilerimizin paket satın alabilmesi için Telsiz Kullanım Ücreti borcunun ödenmesi ile ilgili kurallar Telsiz Kullanım Ücreti sayfasında  belirtilmiştir.

SMS
 • BOLCA FIRSAT 3GB yaz 2200’a gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000