Daha Fazla Bilgi

Aşağıdaki koşulları sağlayan müşterilerimize, 21.01.2019 tarihinde 12 ay boyunca aylık yenilenen yurt içinde kullanabilecekleri ücretsiz ek 2 GB ve Turkcell yönüne geçerli sınırsız dakika tanımlanacaktır.
Kampanya otomatik tanımlanacak, herhangi bir kanaldan başvuru alınmayacaktır.
Kampanya için aşağıdaki 3 maddede belirtilen tüm koşullar aynı anda sağlanmalıdır:

  • Aralık 2017, Ocak 2018 veya Şubat 2018’de numara taşıma veya ödeme tipi değişikliği yolu ile Turkcell’e gelen bireysel faturalı ses hattı müşterileri
  • 17.01.2019 ve 21.01.2019 tarihlerinde Turkcell raporlama sisteminde aktif olarak bulunan bireysel faturalı ses hattı müşterileri
  • 17.01.2019 tarihinde Turkcell raporlama sisteminde aşağıdaki tarifelerde bulunan müşteriler:
  • Turbo Yeni 2 GB, Akıllı 1GB, Lifecell Fırsat 5 GB, Akıllı 2GB, Lifecell Plus, Faturalı 300 dk Plus, Akıllı 3GB, Faturalı 600 dk Plus, Akıllı 5GB, Lifecell Plus 3 GB, Faturalı 2 GB Plus, Lifecell Plus 5 GB, Faturalı 3 GB Plus, Faturalı 4 GB Plus, Lifecell Süper, Faturalı Avantaj 5 GB, Lifecell Pro, Lifecell Extra
Yukarıdaki koşullardan bağımsız olarak, Şubat 2018, Mart 2018 veya Nisan 2018’de ŞanlıUrfa'ya Özel Avantaj Kampanyası’na katılmış ve 17.01.2019 ve 21.01.2019 tarihlerinde Turkcell raporlama sisteminde aktif bireysel faturalı ses abonesi olarak bulunan müşteriler de kampanyaya dahildir.
Kampanya iptal edilmediği sürece, paket faydaları her ay yenilenir, toplamda 12 ay geçerlidir.
Abonelerin tarife paketlerini değiştirmeleri durumunda sunulan ek faydalar iptal edilmez, kampanya bitiminde iptal edilir.
İnternet paketlerinin adil kullanım limitine ulaşıldığında, başka internet paketi yoksa internet kullanımları abonenin tarifesinden ücretlendirilir.
Kullanılmayan paket faydaları bir sonraki aya devretmez.
Paketlerin faydaları 3. şahıslara transfer edilemez.
Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. Kampanyanın ticari amaçlı olarak kullanılmaması gerekmektedir. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak, ilgili paketin sunulması durdurulabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
Ödeme tipi değişikliği, numara taşıma, hat iptal, kurumsala geçiş, devir durumlarında ek paketler otomatik olarak iptal olur.
Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Sayfayı kaydırın