KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
1000 DK HER YÖNE
7 GB İNTERNET
250 SMS/MMS HER YÖNE

Katılım Kriterleri

Kimler yararlanabilir?

 • E– devlet üzerinden alınan barkodlu Sigortalılık Tescil ve Hizmet Dökümü belgesinin Dijital Operatör üzerinden iletilmesiyle yapılacak talep ile başvurulabilecektir.
Sigortalılık Tescil Ve Hizmet Kaydı belgesinde aşağıda durumlardan birine sahip müşterilerin paket başvurusu kabul edilecek:
 • Eksik gün nedeni Mart 2020 sonrası bir tarihte eksik gün nedeni kodu 18, 21, 27, 28 ya da 29 olarak girilmiş olan müşteriler
 • İşten çıkış nedeni Mart 2020 sonrası bir tarihte işten çıkış nedeni olarak 5, 15, ya da 17 kodlarından biri girilmiş olan müşteriler. Kampanyaya yalnızca evrak sahibinin, hattın yasal sahibi olan müşteriler katılabilir.
 • Kampanyaya başvuruda hattın yasal sahibinin Sigortalılık Tescil Ve Hizmet Kaydı belgesi kontrol edilir. Uygun belgeye sahip olan yasal sahibin bu kampanyadan yararlanabilir
 • Kampanyadan nasıl faydalanabilirler
 • Dijital Operatör üzerinden yardım menüsünden, talep ilet kategorisinde Tam Destek Kampanyasına Başvur ile kampanyaya başvuru yapılabilir. Başvuruyu takiben 5 iş günü içinde müşterilere dönüş yapılacaktır.
 • Kampanyaya katılım sınırı 50.000 ile sınırlıdır.

Ücretlendirme

 • 08.03.2022 tarihi itibarıyla, kampanyadan faydalanmakta olan faturalı aboneler taahhütleri sona erdiğinde, farklı bir tercih iletmedikleri takdirde, Eko Süper 17GB paketinden kullanımlarına devam edecektir. Ek olarak, bu tarih itibarıyla faturalı müşterilerin kampanyaları iptal edildiğinde de, farklı bir tercih iletilmediği takdirde, bir sonraki fatura döneminden itibaren Eko Süper 17GB paketinden kullanımlara devam edilir. 
 • Tam Destek kampanyası kapsamında yurt içi her yöne geçerli 7GB internet, yurt içi her yöne geçerli 1000dK ve yurt içi her yöne 250SMS ve Dergilik Mini Servisi ile Dergilik’te geçerli 1GB internet sunulur. Faturalı müşteriler için ilk 6 ay 9TL, sonraki 6 ay 39TL olarak ücretlendirilecektir. Faturasız müşteriler için 6 ay boyunca 9TL’ye bu paket alınabilecektir. Tam Destek Kampanyasından Turkcell bireysel faturalı ve faturasız ses hattı müşterileri faydalanabilecektir.
 • Başvurusu kabul edilen faturalı müşterilere kampanya doğrudan tanımlanacak ve tanımlandığında bilgilendirme SMS’i gönderilecektir. Ödeme tipi faturalı olan ve başvurusu kabul edilen müşteriler, bildirimi ayrıca tarife olarak yapılmış olan Tam Destek Paketinden Tam Destek kampanyası kapsamında 39TL’den faydalanacak, ancak ilk 6 fatura döneminde aylık 30TL fatura altı indirimi tanımlanacaktır. Kampanyanın cayma bedeli bulunmayacaktır, eğer müşteri bir başka Yıllık Abonelik Kampanyasından cayma ücreti varken bu kampanyaya geçiş yaparsa eski kampanyanın cayması bu kampanyaya taşınacaktır. Son 3 ay içinde paket değişikliği yapmış olan müşterilerin bu kampanyaya geçerken cayması taşınmaz. Kampanyanın ilk 6 ayında kampanya iptal edilirse, iptali takip eden ilk faturaya indirim yansıtılır daha sonra yansıtılmaz. Kampanyanın ilk ayında müşteri paket değişikliği yaparsa geçiş yaptığı ay indirim aktif kalır sonraki ay iptal edilir. Kampanyaya yalnızca 12 aylık geçiş ile gelinebilir.
 • Başvurusu kabul edilen faturasız müşteriler paketi almaya hak kazanacaktır. Kampanya kapsamında verilen Tam Destek Paketi ile 9 TL karşılığında yurt içinde her yöne geçerli 7 GB cepten internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS; Dergilik mini aboneliği, Dergilik uygulamasında geçerli 1 GB verilecektir. Paketin geçerlilik süresi 28 gündür. Paketler 28 günün sonunda yenilenmez ve sunulan faydalar sonlanır. Paket kapsamında verilen faydalar iletilecek olan bilgilendirme SMS'inin ardından kullanılmaya başlanabilir. Müşteri 175 günlük süre boyunca ayda bir kez olmak üzere paketten maksimum 6 kez yararlanabilir. Üzerinde paket varken ikinci bir paket satın alınamaz. Paket kapsamında verilen ses faydasının ücretlendirme periyodu 60 saniye, cepten internet faydasının ücretlendirme periyodu 100 KB'tır. 28 günlük paket süresi bittikten sonra paket yenilenmediyse ve abonelerin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez. Paketler kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Data paketi sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir. Pakete kayıt olan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Paketi kullanmaya başlayan müşterilerin 4.5G abonelikleri otomatik başlatılacaktır.

Kapat
Yardım ister misiniz?