Süper Fırsat 1500DK

Süper Fırsat 1500DK

Süper Fırsat 1500DK paketiyle zengin içerikleri doya doya yaşayabileceksiniz. Üstelik, her yöne 1500DK bol bol konuşma, 100SMS/MMS, 100MB internet ile iletişimin keyfiniz sürün.

YILLIK ABONELİK
34 TL / AY
31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli.
Detaylı Bilgi
AYLIK ABONELİK
45 TL / AY
Detaylı Bilgi

Paketteki Faydalar

BiP’e özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
Dergilik Mini Paketi  ve Dergilik’e özel 1 GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.
fizy’e özel ek 5 GB ile müzik dinlerken interneti dert etmeyin!
lifebox'a özel ek 5GB internet ile tüm fotoğraf ve videolarınızı internetinizi düşünmeden yedekleyin, telefonunuzda kolayca yer açın!
TV+’a özel 5 GB internet ile TV keyfini dolu dolu yaşayın

Tarifeniz Yurt Dışında Geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye'yi arayabilir, internet ve SMS'lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Süper Fırsat 1500DK Yıllık Abonelik Kampanyası

Paket

İçerik
Yıllık Abonelik Ücreti

Aylık Abonelik Ücreti
Süper Fırsat 1500DK
Her Yöne 1500 DK + 100 MB İnternet + 100 SMS34 TL45 TL

 • 13.09.2021 tarihi itibariyle kampanyaya kontratlı yeni gelen aboneler için fiyat 34TL olarak güncellenmiştir
 • 18.08.2021 tarihi itibarıyla son 90 gün içerisinde yeni bir hat alımı, numara taşıma veya Hazır Kart'tan ödeme tipi değişikliği yaparak Güney Doğu ve Doğu Anadolu’dan (Kilis, Gaziantep, Adıyaman, Urfa, Diyarbakır, Mardin, Batman, Siirt, Şırnak, Malatya, Erzincan, Elazığ, Tunceli, Bingöl, Erzurum, Muş, Bitlis, Van, Hakkari, Ağrı, Iğdır, Kars, Ardahan) Turkcell Faturalı'ya gelen ve ya 60 yaş ve üzeri hat sahibi olan ve son 90 gün içerisinde yeni bir hat alımı, numara taşıma veya Hazır Kart'tan ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalı’ya gelen müşteriler Süper Fırsat 1500DK Yıllık Abonelik Kampanyası'ndan faydalanma taahhüdünde bulunmaları durumunda, başvuruyu takiben 12 fatura dönemi boyunca paketin aylık sabit ücretinde indirim verilerek paketten KDV-ÖİV dahil 30TL'ye faydalanacaklardır. 
 • Bu aboneler 12 fatura dönemi boyunca paketin aylık ücretinde gerçekleşecek olası fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir.
 • Kampanya bitiminde aboneler paketin o anki taahhütsüz ücreti üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir.
 • Kampanyadan 12 ay süresi dolmadan ayrılan aboneler kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları indirim ya da kalan taahhüt süresi boyunca ödenecek paket ücretleri toplamından hangisi lehlerine ise ona göre erken iptal ücreti ödeyeceklerdir.
 • Bu kampanyaya geçiş yapan abonelerimiz yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır.

SMS
 • SUPERFIRSAT1500 yaz 2200’a gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000
  Anlaşmalı Zincir Mağazalar
  0532 757 22 22

  Süper Fırsat 1500DK

  • 18.03.2021 tarihi itibarıyla Hepsi Bir Arada Tarifesi altında, yurt içi her yöne 1500 dk, yurt içi her yöne 100 SMS/MMS ve 100 MB internet, Dergilik Mini Paketi ve Dergilik’te geçerli 1GB internet içeren “Süper Fırsat 1500DK paketi” sunulacaktır.
  • Paket ücreti KDV, ÖİV dahil 45 TL olacaktır. Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır. 
  • Paketten 18.03.2021 tarihi itibari ile yeni bir hat alımı, numara taşıma veya Hazır Kart'tan ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalı'ya gelen bireysel ses hattı aboneleri yararlanabilir.
  • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız..
  • İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
  • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Paket dahilinde verilen ve kullanılmayan faydalar bir sonraki fatura dönemine devretmez
  • 755'li numaralar, 444'lü numaralar, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli numaralar paket kapsamındadır. Bu numaralar dışındaki 118'li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanılan tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifede belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
  • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.
  • Dergilik’te geçerli 1 GB internet paketiniz bittikten sonra ücretlendirme olmaz, 1 kpbs hız ile kullanım devam eder. Dergilik Servisi hakkında detaylı bilgiyi bu sayfadan alabilirsiniz.
  • Yurt içi her yöne SMS ve dakikalarınız KKTCELL yönüne yaptığınız aramalarda ve SMS gönderimlerinde de geçerlidir.
  • Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 sn, internet için 1 kb’dir.
  • FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.
  • Paket dahilinde sunulan faydalar 3. şahıslara transfer edilemez.
  • Bu tarife paketine geçiş yapan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır.

  • Kampanya kapsamında verilen faydaların limit bilgileri nelerdir? Faydalar hangi yönlere geçerlidir?
   Her yöne 1500 DK bol bol konuşma, her yöne 100 SMS, 100 MB internet içermektedir.
   Kampanya faydalarını ne zaman kullanmaya başlarım? Aktiflendiğinde bilgilendirme SMS’i gelir mi?
   Kampanya anında devreye girer. Devreye girdiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir.
   Kampanya  her ay yenilenir mi? Yenilendiğinde bilgilendirme SMS’i gelir mi?
   Evet, paket her ay otomatik olarak yenilenecektir. Hayır, bilgilendirme SMS'i gelmez. 

  • 18.03.2021 tarihi itibarıyla son 90 gün içerisinde yeni bir hat alımı, numara taşıma veya Hazır Kart'tan ödeme tipi değişikliği yaparak Güney Doğu ve Doğu Anadolu’dan (Kilis, Gaziantep, Adıyaman, Urfa, Diyarbakır, Mardin, Batman, Siirt, Şırnak, Malatya, Erzincan, Elazığ, Tunceli, Bingöl, Erzurum, Muş, Bitlis, Van, Hakkari, Ağrı, Iğdır, Kars, Ardahan) Turkcell Faturalı'ya gelen ve ya 60 yaş ve üzeri hat sahibi olan ve son 90 gün içerisinde yeni bir hat alımı, numara taşıma veya Hazır Kart'tan ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalı’ya gelen müşteriler Süper Fırsat 1500DK Yıllık Abonelik Kampanyası'ndan faydalanma taahhüdünde bulunmaları durumunda, başvuruyu takiben 12 fatura dönemi boyunca paketin aylık sabit ücretinde indirim verilerek paketten KDV-ÖİV dahil 34 TL'ye faydalanacaklardır. Kampanyadan son 90 gün içinde Hazır Kart'tan ödeme tipi değişikliği yapmış ve 30 günden fazladır Turkcell'e yeni tesis ya da numara taşıma ile gelen tüm aboneler il ve yaş koşulu olmaksızın faydalanabileceklerdir.

  • SUPERFIRSAT1500 yazıp 2200’a göndererek yıllık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

  • Hayır, devretmez. 

   • 18.03.2021 tarihi itibarıyla son 90 gün içerisinde yeni bir hat alımı, numara taşıma veya Hazır Kart'tan ödeme tipi değişikliği yaparak Güney Doğu ve Doğu Anadolu’dan (Kilis, Gaziantep, Adıyaman, Urfa, Diyarbakır, Mardin, Batman, Siirt, Şırnak, Malatya, Erzincan, Elazığ, Tunceli, Bingöl, Erzurum, Muş, Bitlis, Van, Hakkari, Ağrı, Iğdır, Kars, Ardahan) Turkcell Faturalı'ya gelen ve ya 60 yaş ve üzeri hat sahibi olan ve son 90 gün içerisinde yeni bir hat alımı, numara taşıma veya Hazır Kart'tan ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalı’ya gelen müşteriler Süper Fırsat 1500DK Yıllık Abonelik Kampanyası'ndan faydalanma taahhüdünde bulunmaları durumunda, başvuruyu takiben 12 fatura dönemi boyunca paketin aylık sabit ücretinde indirim verilerek paketten KDV-ÖİV dahil 30TL'ye faydalanacaklardır. Kampanyadan son 90 gün içinde Hazır Kart'tan ödeme tipi değişikliği yapmış ve 30 günden fazladır Turkcell'e yeni tesis ya da numara taşıma ile gelen tüm aboneler il ve yaş koşulu olmaksızın faydalanabileceklerdir.
   •  Bu aboneler 12 fatura dönemi boyunca paketin aylık ücretinde gerçekleşecek olası fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir.
   • Kampanya bitiminde aboneler paketin o anki taahhütsüz ücreti üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir.
   • Kampanyadan 12 ay süresi dolmadan ayrılan aboneler kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları indirim ya da kalan taahhüt süresi boyunca ödenecek paket ücretleri toplamından hangisi lehlerine ise ona göre erken iptal ücreti ödeyeceklerdir.
   • Bu kampanyaya geçiş yapan abonelerimiz yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır..

  • Evet, kullanım haklarınızın %80 ve %100’üne ulaştığınızda SMS ile bilgilendirme yapılır. 

  • KALAN yazıp 2200'a kısa mesaj gönderdiğinizde veya Dijital Operatör uygulamasından ücretsiz olarak fatura kesim tarihinize kadar paketinizden kalan dakika/ internet bilgilerini öğrenebilirsiniz.

  • Hattınızı başka bir numaraya yönlendirmeniz durumunda yapacağınız görüşmelerinizde paket dakikalarınız geçerli olmaz. Yönlendirme servisimizin ücretlendirme bilgileri için lütfen tıklayın.

  • Hayır, sınır bulunmamaktadır.

  • Müşteri hizmetlerini arayarak veya IPTAL SUPERFIRSAT1500 yazıp 2200'a göndererek iptal edebilirsiniz.

  • Kampanyanızı iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

  • Numara değişikliğinde ve fatura dönem değişikliğinde devam eder, diğer durumlarda devam etmez.

  • Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

  • Hayır, edilemez.

  Kapat
  Yardım ister misiniz?