Kaçmaz Özel 5 GB

Kaçmaz Özel 5 GB

Kaçmaz Özel 5GB paketiyle zengin içerikleri doya doya yaşayabileceksiniz. Üstelik, her yöne 1000DK bol bol konuşma, 250SMS, 5GB internet ile iletişimin keyfini sürün.

185 TL / AY
31 Aralık 2024 tarihine kadar geçerli.
Turkcell'li Ol
AYLIK ABONELİK
385 TL / AY
Detaylı Bilgi
Turkcell Kaçmaz Özel 5 GB

Paketteki Faydalar

BiP’e özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.

Tarifeniz yurt dışında geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dısında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye'yi arayabilir, internet ve SMS'lerinizi günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Katılım Kriterleri

 • Kampanyadan son 90 gün içerisinde Bursa, Çorum, Isparta, Kırklareli, Manisa, Zonguldak, Balıkesir, Konya, Tekirdağ, Karaman, Gaziantep, Kırşehir, Ağrı, Van, Hatay illerinden yeni bir hat alımı, numara taşıma veya Hazır Kart'tan ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalı'ya gelen aboneler yararlanacaktır.

Ücretlendirme

 • 14.08.2023 Tarihi itibariyle kampanya aylık ücreti 185TL olacaktır.
 • Taahhütsüz ücreti 385 TL'dir.
 • Aboneler bu kampanya ile kontratlarını 12 ay uzattıkları, yeni kontrata geldikleri, kalan ay kadar üst pakete geçiş yaptıkları durumlarda ilk ay kullanabilecekleri 10GB paketi aktiflenir. Aboneler 365 günde en fazla 3 defa ve 2 ayda 1 kere bu faydayı alabilirler. Kontratın ilk ayında geçerli olan 10 GB internet paketi, Turkcell İletişim AŞ tarafından sunulmaktadır ve Turkcell mobil şebekesinde kullanılabilir.Bu aboneler 12 fatura dönemi boyunca paketin aylık ücretinde gerçekleşecek olası fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir.
 • Kampanya bitiminde aboneler paketin o anki taahhütsüz ücreti üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir.
 • Kampanyadan 12 aylık taahhüt süresi dolmadan ayrılan aboneler kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları indirimlerin toplamı ya da kalan taahhüt süresi boyunca ödenecek paket ücretleri toplamından hangisi lehlerine ise ona göre erken iptal ücreti ödeyeceklerdir.
 • Kampanyaya katılan aboneler için, kampanyadan faydalanılan süre boyunca alınan indirimlerin toplamı hesaplanırken kampanya kapsamında sunulan 10 GB ilk ay faydasının 35,55 TL bedeli hesaplamaya dahil edilir.
 • Paket kapsamında TV+'ta geçerli 5GB internet, Lifebox'ta 5GB internet ve Fizy'de geçerli 5GB internet sunulmaktadır. Paketteki  TV+, Lifebox ve Fizy’i uygulamaları için verilen internet hakkına servis hizmeti dahil değildir. Bu servislere ait verilen internet hakları servis satın alındıktan sonra kullanılabilir.
 • Bu kampanyaya geçiş yapan abonelerimiz yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır.

Katılım Kriterleri

 • Paketten Bursa, Çorum, Isparta, Kırklareli, Manisa, Zonguldak, Balıkesir, Konya, Tekirdağ, Karaman, Gaziantep, Kırşehir, Ağrı, Van, Hatay illerinden yeni bir hat alımı veya numara taşıma ile Turkcell Faturalı'ya gelen bireysel ses hattı aboneleri yararlanabilir.

Ücretlendirme

 • 20.08.2023 Tarihi itibariyle paket ücreti 385 TL olacaktır. 
 • Paket içerisindeki 250 SMS, MMS olarak da kullanılabilir. 
 • Paketin yurt içi ses ve SMS faydaları KKTCELL yönüne de geçerlidir. 
 • Paket faydaları bittiğinde aboneler, devam eden kullanımlarında yurt içi her yöne konuşma için her 250 dakikası 60 TL (KDV, ÖİV dâhil), yurt içi her yöne kısa mesaj kullanımında her 250 SMS için 60 TL (KDV, ÖİV dâhil) ve yurt içi cepten internet kullanımında 1 GB için 60 TL (KDV, ÖİV dâhil) ödeyeceklerdir.
 • 250 dakika veya 250 SMS kullanımları en fazla 10'ar defa tekrar eder, sonrasında güncel tarife ücretleri üzerinden ücretlendirilecektir. İnternet kullanımı için 10 adet internet aşımından sonra internet kullanımı durdurulur ve ek ücret yansıtılmaz. 10. kez 1 GB faydasını bitiren müşteriler SMS ile talepte bulunup internet kullanımına devam edebilirler. ONAY DEVAM yazıp 2200'a gönderilmelidir. Talepte bulunan müşteriler, ilgili fatura döneminin sonuna kadar her 1 GB için 50,78 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir. 1 GB’lık kullanımlar da 10 defa ile sınırlı olup bitişinde abonelerin kullanımı durdurulacak ve ek ücret yansıtılmayacaktır. 
 • Paket içerisinde verilen internet faydasının 4.5G şebekesinde üst hız limiti 100mbps, 3G şebekesinde üst hız limiti 63.2Mbps olacaktır. 
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), 1 / 4 Elektronik Tarife Bildirim Sistemi Bilgi Teknolojileri ve Iletisim Kurumu internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P)programları vb. Hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır. P
 • Aket dahilinde verilen ve kullanılmayan faydalar bir sonraki fatura dönemine devretmemektedir. 
 • 755'Li numaralar, 444'lü numaralar, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli numaralar paket kapsamındadır. Bu numaralar dışındaki 118'li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanılan tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifede belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır. 
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. 
 • FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.
 • Bu tarife paketine geçiş yapan abonelerimiz yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır.
Kapat
Yardım ister misiniz?