Turkcell Kaçmaz Özel 20 GB

Kaçmaz Özel 20 GB

Kaçmaz Özel 20GB paketiyle zengin içerikleri doya doya yaşayabileceksiniz. Üstelik, her yöne 1000DK bol bol konuşma, 250SMS, 20GB internet ile iletişimin keyfini sürün.

Turkcell Kaçmaz Özel 20 GB

Paketteki Faydalar

BiP’e özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.

Tarifeniz yurt dışında geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dısında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye'yi arayabilir, internet ve SMS'lerinizi günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Katılım Kriterleri

 • Paketten Bursa, Çorum, Isparta, Kırklareli, Manisa, Zonguldak, Balıkesir, Konya, Tekirdağ, Karaman, Gaziantep, Kırşehir, Ağrı, Van, Hatay illerinden yeni bir hat alımı ve numara taşıma ile Turkcell Faturalı'ya gelen bireysel ses hattı aboneleri yararlanabilir.

Ücretlendirme

 • Paket ücreti 565 TL olacaktır. 
 • Paket içerisindeki 250 SMS, MMS olarak da kullanılabilir. 
 • Paketin yurt içi ses ve SMS faydaları KKTCELL yönüne de geçerlidir. 
 • Paket içerisindeki 250 SMS, MMS olarak da kullanılabilir. Paketin yurt içi ses ve SMS faydaları KKTCELL yönüne de geçerlidir. Paket faydaları bittiğinde aboneler, devam eden kullanımlarında yurt içi her yöne konuşma için her 250 dakikası 60 TL (KDV, ÖİV dâhil), yurt içi her yöne kısa mesaj kullanımında her 250 SMS için 60 TL (KDV, ÖİV dâhil) ve yurt içi cepten internet kullanımında 1 GB için 60 TL (KDV, ÖİV dâhil) ödeyeceklerdir. 
 • 250 dakika veya 250 SMS kullanımları en fazla 10'ar defa tekrar eder, sonrasında güncel tarife ücretleri üzerinden ücretlendirilecektir. İnternet kullanımı için 10 adet internet aşımından sonra internet kullanımı durdurulur ve ek ücret yansıtılmaz. 10. kez 1 GB faydasını bitiren müşteriler SMS ile talepte bulunup internet kullanımına devam edebilirler. ONAY DEVAM yazıp 2200'a gönderilmelidir. Talepte bulunan müşteriler, ilgili fatura döneminin sonuna kadar her 1 GB için 50,78 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir. 1 GB’lık kullanımlar da 10 defa ile sınırlı olup bitişinde abonelerin kullanımı durdurulacak ve ek ücret yansıtılmayacaktır.
 • Paket içerisinde verilen internet faydasının 4.5G şebekesinde üst hız limiti 100mbps, 3G şebekesinde üst hız limiti 63.2Mbps olacaktır. 
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), 1 / 4 Elektronik Tarife Bildirim Sistemi Bilgi Teknolojileri ve Iletisim Kurumu internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P)programları vb. Hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır. P
 • Aket dahilinde verilen ve kullanılmayan faydalar bir sonraki fatura dönemine devretmemektedir. 
 • 755'Li numaralar, 444'lü numaralar, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli numaralar paket kapsamındadır. Bu numaralar dışındaki 118'li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanılan tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifede belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır. 
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. 
 • FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.
 • Bu tarife paketine geçiş yapan abonelerimiz yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır.