TL Kartı Fiyatları ve Kullanım Dönemleri

TL Kartı Fiyatları ve Kullanım Dönemleri

Hazır Kart’ınıza TL yükleyerek, telefonunuzdan rahatça arama yapabilir, aranabilir ve tüm Hazır Kart hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

TL Kartı Fiyatları ve Kullanım Dönemleri
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET

Daha Fazla Bilgi

Kart Fiyat
50 TL
50 TL
95 TL95 TL
180 TL180 TL
Ultra Kart**360 TL
Mini Kartlar*1 TL, 2 TL, 3 TL, 4 TL, 5 TL,
6 TL, 7 TL, 8 TL, 9 TL, 10 TL,
11 TL, 12 TL, 13 TL, 14 TL
  • * 1 TL, 2 TL, 3 TL, 4 TL, 5 TL, 6 TL, 7 TL, 8 TL, 9 TL, 10 TL, 11 TL, 12 TL, 13 TL, 14 TL'lik Mini Kartlar, fiziksel TL Kart olarak satılmamaktadır. Turkcell nakit pos cihazlarından yüklenebilmektedir. Müşterilerimizin bu kartları yükleyebilmesi için ön koşul, son 24 saat içerisinde Dijital Operatör, turkcell.com.tr, çağrı merkezi veya banka kanalından 50 TL'lik kart yüklemesi yapmış olması ya da 3 TL ve üzeri Telsiz Kullanım Ücreti borcu bulunmasıdır.
  • ** Fiziksel TL Kart olarak satılmamaktadır.
  • TL Kartı fiyatlarına KDV ve ÖİV dahildir.
  • Fiziksel TL kartlarının üzerlerinde belirtilen son kullanım tarihine kadar yüklenmesi gerekmektedir.
  • Turkcell, tarifelerinin tarihlerinde, ücretlendirmelerinde ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Hattınızı kullanmaya devam etmek için Hazır Kart’ınızı aldıktan sonra ilk 185 gün içerisinde 10 TL ve üstü miktarda TL yüklemeniz, paket ya da Kredi Transfer almanız gerekir. İlk 185 gün içerisinde bu işlemlerden birinin yapılmaması durumunda, hattınız aramaya, mesaj göndermeye ve diğer hizmetlere kapanır. 
  • Her yılın 1 Ocak - 29 Mart günleri arasında son yüklemesini yapmış aboneler için takip eden 92 gün, 30 Mart ve sonrası günlerde son yüklemesini yapmış aboneler için ise takip eden 180 gün içerisinde hala 10 TL ve üstü miktarda TL yüklenmemesi, paket veya Kredi Transfer alınmaması durumunda ise Hazır Kart ve numara iptal edilir. 
  • Yaptığınız ilk yüklemeyi takip eden her 185 gün içerisinde Hazır Kart’ınızı aktif kullanmaya devam etmek için Hazır Kart’ınıza 10 TL ve üstü miktarda TL yüklemeniz, paket ya da Kredi Transfer almanız gerekir.
  • *166*5# arama tuşuna basarak kullanım dönemlerinizi öğrenebilirsiniz. 
  • Yarı aktif dönem sonunda, eğer hediye edilen bakiyelerin tamamını harcadı iseniz ve 0 TL üzerinde bakiyeniz var ise veya herhangi bir yurt içi çağrı ya da yurtdışından çağrı almanız durumunda yarı aktif döneminiz 30 gün daha uzatılır. İlgili dönem Telsiz kullanım ücreti bakiyenizden tahsil edilir. Ancak bakiyenizi kullanmak için 10TL ve üzeri TL, paket yüklemeniz veya 10TL ve üzeri Kredi Transferi almanız gerekmektedir

Diğer
Kapat
Yardım ister misiniz?