Turkcell Platinum Black Mega 101 GB Paketi

Platinum Black Mega 101 GB Paketi

Platinum Black Mega 101GB paketinin bol içerikleri ile Turkcell Faturalı’nın kalitesini yaşayın!

600 TL / AY
Detaylı Bilgi
Turkcell Platinum Black Mega 101 GB Paketi
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
2100 DK HER YÖNE
51 GB İNTERNET
400 SMS HER YÖNE
Turkcell içi Sınırsız konuşma Facebook/Twitter/Instagram/Youtube yönüne geçerli 50 GB Whatsapp Sınırsız mesajlaşma

Katılım Kriterleri

 • Platinum Black 100GB paketinden taahhütsüz olarak faydalanmakta olan aboneler 08.04.2022 tarihinden itibaren kendi fatura kesim dönemlerinde bu pakete taşınacaktır. Platinum Black 100GB kampanyasından faydalanmakta olan aboneler, kampanyalarının sona ermesini takiben ilk fatura döneminde, başka bir tercih iletmedikleri takdirde, bu paketten kullanımlarına devam edecektir. Paketten yalnızca yukarıdaki şartları sağlayan aboneler faydalanabilir.
 • Platinum Black Mega 101GB Paketi yurt içi her yöne 2100 dk, Turkcell içi sınırsız konuşma yurt içi her yöne 400 SMS/MMS, 101 GB yurt içi internet, Facebook/Twitter/Instagram/Youtube yönüne geçerli aylık 50 GB internet ve sesli ve görüntülü aramalar dışında Whatsapp’ta geçerli sınırsız mesajlaşma, Maksi Life Paketi, Lifebox’ta geçerli 5 GB, fizy’de geçerli 5GB, TV+’da geçerli 5GB içerir.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • PAKETLER EKLENECEKTİR Paketten yalnızca yukarıdaki şartları sağlayan aboneler faydalanabilir.
 • Maksi Life paketi TV+ Mini paket üyeliği, Lifebox 25GB Premium üyeliği, fizy Video üyeliği içerir. Tv+ hizmeti Lifecell TV Yayın ve İçerik Hizmetleri A.Ş. tarafından, Lifebox hizmeti Lifecell Bulut Çözümleri A.Ş tarafından, fizy hizmeti Lifecell Müzik Yayın ve İletim A.Ş. tarafından sunulmaktadır. 
 • Paket kapsamında Dergilik’te geçerli 1GB sunulmaktadır. Paketteki Dergilik uygulaması için verilen internet hakkına servis hizmeti dahil değildir. Bu servise ait verilen internet hakları servis satın alındıktan sonra kullanılabilir.  

Ücretlendirme

 • 20.12.2023 tarihi itibarıyla paket ücreti KDV, ÖİV dahil 600 TL'dir.
 • 7 Temmuz 2023 tarihli ve 32241 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararı doğrultusunda KDV’ye tabi teslim ve hizmetler için uygulanmakta olan %18’lik vergi oranı %20 olarak, %8 vergi oranı uygulanan teslim ve hizmetler için ise %10 olarak güncellenmiştir. Bu değişiklik, Kararın yürürlüğe girdiği 10 Temmuz 2023 tarihi itibari ile mevcut paket tutarınıza yansıtılacaktır. Paket ücreti 457,05 TL olacaktır.
 • 10.02.2022 Tarihi itibarıyla paket ücreti KDV, ÖİV dahil 450 TL olarak güncellenmiştir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, ttelsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • TV+ mini paket üyeliği için aylık ücret 4 TL, Lifebox 25gb standart+ üyeliği için aylık ücreti 5 TL, fizy video üyeliği için aylık ücreti 2 TL'dir. Bu ücretler paket ücretine dahil olup, Turkcell ödeme ve e-para hizmetleri a.ş (“paycell”) tarafından sunulan mobil ödeme hizmeti aracılığı ile Turkcell tarafından, elektronik haberleşme hizmeti bedelinden ayrı olarak tahsil edilecektir.
 • Paketin yurt içi her yöne ses ve SMS faydaları KKTCell yönüne de geçerlidir.
 • Yurt içi tarifenizi yurt dışında geçerli ülkelerde, her fatura döneminizde 1gün günlük ek ücret ödemeden kullanabilirsiniz. sonrasında, yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerde, başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkelerde devreye giren akıllı dünya tarifesi, 14.12.2022 itibariyle yeni abone alımına kapanmıştır. bu tarihten önce akıllı dünya tarifesi faydasını içeren paket veya kampanyalardan birine kayıt olan abonelerimiz, kampanya süreleri sonuna kadar bu tarifeden faydalanabilirler. akıllı dünya tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Yurt içinden yurt dışı yönüne yapacağınız ilk aramada 35,44 ( KDV, ÖİV dâhil) TL'ye 60dk'lık avantajlı yurt dışını arama paketi aktiflenecektir. bu paket, alo dünya paketinin geçerli olduğu yönlere ve KKTC yönüne geçerlidir. paket bittikçe yenilecektir. yurtiçinden yurtdışı yönüne göndereceğiniz ilk SMS'te 3,10 TL'ye 30SMS'lik avantajlı yurtdışı SMS paketi aktiflenecektir. paket bittikçe yenilenecektir.
 • Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 sn, internet için 1 kb’dir.
 • Internet paketinin üst limit hızı 4.5g bağlantıları için 100 mbps, 3g bağlantıları için 63 mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • 4.5G hızını deneme kampanyası kapsamında 4.5g şebekesinde 600 mbps üst hız limiti sunulur.
 • Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5g hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5g hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. abonelik iptali için 3g yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. fct cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.