Turkcell Yeşil Beyaz Paket

Yeşil Beyaz Paket

Turkcell'den Yeşil Beyaz Paketi'ni al, hem sevdalısı olduğun şehir ve takımın kazansın hem de sen kazan.

Turkcell Yeşil Beyaz Paket
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
Goller Cepte Süper Paket Üyeliği ve İnternet: Goller Cepte uygulamasıyla beraber Bursaspor’un attığı gol başına günlük 200MB Galibiyet Başına günlük 1 GB İnternet

Daha Fazla Bilgi

Yeşil Beyaz Paketli müşteriler her ayın 16’sında BiP Bursa Mobile kanalı üzerinden yapılan yarışmaya katılabilirler. Yarışma ile; ilk 16 kişiye Aylık 16 GB, sonraki ilk 160 kişiye Aylık 1 GB, sonraki ilk 1600 kişiye Günlük 1GB internet paketi verilecektir.

Paket 16.04.2019 tarihinden itibaren geçerlidir. Paketten bireysel/kurumsal faturalı aktif Turkcell’li müşteriler yararlanabilir. ÖİV'ye tabi hizmetler için uygulanmakta olan %7,5’lik vergi oranının %10'a yükseltilmesi sebebiyle 2 Şubat 2021 itibarıyla paket fiyatı faturalı müşterilerimiz için aylık 9 TL olacaktır. . Pakete başvuru SMS ile gerçekleştirilecektir. Başvuru SMS’I ücretsizdir. Bursaspor’un TFF 1. Lig ve Türkiye Kupası maçlarında, normal süre içerisinde atılan gol sayısı kadar 200 MB internet tanımlanır. Bu süre içerisinde Bursaspor’un 5 ve daha fazla gol atması durumunda internet 1 GB olarak tanımlanır. Yine aynı turnuvalardaki maçlarda normal süreyi galip tamamlaması durumunda 1 GB internet tanımlanırPaket aktiflendiği tarihten itibaren 1 ay geçerlidir ve otomatik yenilenir. Ücretlendirme periyodu faturali hatlarda 1kb’dir. Paket faydalarının bitiminden sonra ya da paket süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir paket yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. 


SMS
  • YESIL BEYAZ yaz 2200’a gönder
  • 532 ya da 0532 532 0000