Akıllım Güvende Plus Sigortasının teminatları nelerdir?

Akıllım Güvende Plus Cihaz Koruma Sigortasının teminat kapsamı cihaz kırılması, sıvı teması, elektriksel ve mekanik arızalar teminatları ile birlikte +1 yıl uzatılmış garantiden oluşmaktadır.
Ani ve beklenmedik bir kaza sonucunda cihazda oluşan kırılma ve arızalar, tesisattan kaynaklanan voltaj değişimi, kısa devre gibi nedenlerle cihazda ortaya çıkan elektriksel arızalar ile kullanıcı veya üretici kusuru hariç olmak üzere cihazda gerçekleşen mekanik arızalar, kullanıcının kasıt veya hatası olmaksızın cihazda sıvı teması sonucu meydana gelen arızalar güvence altına alınır. Bu teminatlar kapsamında telefonunuzun bir yıl boyunca en fazla 2 hasar talebi (1 onarım 1 değişim, 2 onarım veya 2 değişim olmak üzere) karşılanır.
Uzatılmış Garanti Teminatı kapsamında satın alınan cihazlarda meydana gelebilecek malzeme ve/veya üretim hatalarına karşı, onarımın mümkün olmadığı durumlarda teminat kapsamında belirlenen şekilde, arızalanan cihaz için cihaza fiilen ödenen ve faturada belirtilen bedeli aşmayacak tutarda Turkcell hediye çeki verilecektir. Onarımın mümkün olduğu durumlarda muadil parça kullanılarak onarım gerçekleştirilmektedir.