Siparişimi teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

  • Turkcell kontratlı ürünlerimizi teslim alırken, faturanızı almayı, sözleşmenizi imzalamayı ve nüfus cüzdan fotokopinizi (ya da TC Kimlik numaranızın olduğu pasaport, ehliyet vb.) yanınızda bulundurmayı unutmamalısınız. Siparişiniz elinize ulaştığında hem kontratlı ürünlerde hem de kontratsız geçerli olmak üzere paketinizi kurye veya kargo yetkilisinin önünde açmalı, ürününüzün eksiksiz ve hasarsız olduğunu kontrol etmelisiniz. Herhangi bir sorun olmadığına emin olduğunuzda kargonuzu teslim aldığınıza dair formu doldurmalısınız.
  • Kontratsız (Kredi kartı ile tek çekimde alınan cihazlar veya tek çekim/takstile alınan aksesuarlar) ürünlerimizde, teslimat adresinde bulunan kişiye, ancak birinci dereceden akraba olduğu ispat edilirse, resimli kimliği kontrol edilerek ve imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir. Turkcell kontratlı ürünler ise, sadece turkcell.com.tr’den Hesabım’a giriş yaparken kullandığınız Turkcell hattının yasal sahibine teslim edilmektedir.
  • Kontratlı alışverişlerinizin teslimatı sırasında, nüfus cüzdanı fotokopiniz ya da TC Kimlik numaranızın olduğu pasaport, ehliyet vb. fotokopinizi yanınızda hazır bulundurmanız süreci hızlandıracaktır.
  • Kontratsız sipariş verilen ürünlerin teslimat bilgisi iş adresi girilmişse ve güvenlik ya da muhaberat birimleriniz varsa, ürün teslimatlarınızın bu birimlerden takip edilmesi gerekmektedir. 
  • Teslimat anında ya da sonrasında herhangi bir​ ücret ödemezsiniz.
Sayfayı kaydırın