Siparişimi teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

  • Turkcell kontratlı ürünlerimizi teslim alırken, faturanızı almayı, sözleşmenizi imzalamayı ve nüfus cüzdan fotokopinizi (ya da TC Kimlik numaranızın olduğu pasaport, ehliyet vb.) yanınızda bulundurmayı unutmamalısınız. Siparişiniz elinize ulaştığında hem kontratlı ürünlerde hem de kontratsız geçerli olmak üzere paketinizi kurye veya kargo yetkilisinin önünde açmalı, ürününüzün eksiksiz ve hasarsız olduğunu kontrol etmelisiniz. Herhangi bir sorun olmadığına emin olduğunuzda kargonuzu teslim aldığınıza dair formu doldurmalısınız.
  • Kontratsız (Kredi kartı ile tek çekimde/taksitle alınan cihazlar/aksesuarlar) ürünlerimizde, teslimat adresinde bulunan kişiye kimlik kontrolü yapılarak ve imzası alınarak teslim edilmeye başlanacaktır. “Sipariş, adreste bulunulması durumunda siparişi veren kişiye, aksi durumda teslimat adresinde bulunan kişiye kimlik bilgisi alınmak sureti ile teslim edilir.” (mesafeli satış sözleşmesinde bilgi yer almaktadır.). 
  • Kontratlı alışverişlerinizin teslimatı sırasında, nüfus cüzdanı fotokopiniz ya da TC Kimlik numaranızın olduğu pasaport, ehliyet vb. fotokopinizi yanınızda hazır bulundurmanız süreci hızlandıracaktır.
  • Kontratsız sipariş verilen ürünlerin teslimat bilgisi iş adresi girilmişse ve güvenlik ya da muhaberat birimleriniz varsa, ürün teslimatlarınızın bu birimlerden takip edilmesi gerekmektedir. 
  • Teslimat anında ya da sonrasında herhangi bir​ ücret ödemezsiniz.
Sayfayı kaydırın