Turkcell Faturalı Dünyasına Hoş Geldiniz

Hattınızla ve kullanmak isteyebileceğiniz ürün ve servislerimizle ilgili önemli bilgileri sizin için bir araya getirdik.

Dilediğiniz zaman, Turkcell hatlı telefonunuzdan sadece 532'yi tuşlayarak ister sesli yanıt sisteminden, isterseniz müşteri temsilcisiyle işlemlerinizi kolayca yapabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Diğer operatörler ve sabit hatlardan ise 5325320000’ı arayabilirsiniz.
Ayrıca, turkcell.com.tr'ye ücretsiz bağlanarak istediğiniz konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Önemli sorgular:

  • Paketinizden kalan haklar: KALAN yazıp 2222’ye,
  • Hattınızdaki paket ve servisler: DURUMUM yazıp 2222’ye,
  • Henüz faturalandırılmamış güncel tutarınız: GUNCEL yazıp 2222’ye göndererek takip edebilirsiniz

Turkcell hatlı telefonunuzdan sadece 532'yi tuşlayarak ister sesli yanıt sisteminden, isterseniz müşteri temsilcisiyle işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Diğer operatörler ve sabit hatlardan ise 5325320000’ı arayabilirsiniz.

Turkcell Uygulaması:

Turkcell Uygulaması ile ek paket ve kampanyalardan faydalanabilir, güncel faturanızı takip edebilir ve diğer tüm hat işlemlerinizi uygulama üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell Uygulaması'nı indirmek için buraya tıklayın.

Akıllı Fatura:

Paketiniz bittiğinde kullanımınız dursun ve faturanız beklediğinizden yüksek gelmesin isterseniz, AKILLI FATURA yazıp 2222’ye göndererek ayda 3TL’ye Akıllı Fatura servisinden faydalanabilirsiniz. Akıllı Fatura kampanyası ve geçerli olduğu paketler hakkında bilgi almak için buraya tıklayın.

Veri/Bilgi işleme izni:

Aboneliğiniz boyunca kullanımınıza uygun size özel Turkcell fırsatlarından haberdar olmak istemiyorsanız IZINIPTAL yazıp 2780’e gönderebilirsiniz.

Paketli kullanım:

Daha uygun fiyata daha çok konuşabilmek, mesajlaşabilmek ve internet kullanabilmeniz için paket kullanmanızı tavsiye ederiz. Kullanımınıza en uygun paketi seçmek için buraya tıklayın.

Vergiler:

Her operatör için aynı olup, sizin adınıza devlete ödenen vergiler, kanunların öngördüğü şekilde güncellenir.
Yeni Tesis Özel İletişim Vergisi: Yeni hat alımlarında bir seferlik ödenen vergidir. Yıllık 260,00 TL olup, Turkell’de faturanıza ilk 12 ay boyunca eşit taksitler halinde yansıtılır.
Telsiz Ruhsat Ücreti: Yeni hat alımlarında bir seferlik ödenir. Yıllık 113,14 TL olup, Turkell’de faturanıza ilk 12 ay boyunca eşit taksitler halinde yansıtılır.
Telsiz Kullanım Ücreti: Yıllık 113,14 TL olup, aylık 9,43 TL’lik taksitlerle kullanımlarınızdan bağımsız olarak faturanıza yansıtılır.
Vergiler hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz buraya tıklayın.

SIM kartınız bloke olursa:

**05*PUK numarası*yeni PIN numarası*yeni PIN numarası# arama tuşuna basınız. Bu işlemi 10 defadan fazla yanlış yapmanız durumunda, SIM kartınızı değiştirmeniz gerekir.

SIM kartınız kaybolursa:

Numaranızı değiştirmeden Turkcell Mağazalarından yedek SIM kartınızı hemen alabilir ve paketiniz varsa kullanmaya devam edebilirsiniz.

Faturanızı nasıl ödeyebilirsiniz?

Turkcell Mağazaları, turkcell.com.tr, PTT şubeleri veya anlaşmalı bankalar aracılığıyla ödeme yapabilirsiniz.