Facebook'ta Paycell Mobil Ödeme

Paycell Mobil Ödeme ile Facebook’taki tüm uygulama ve oyun harcamalarınızı sadece cep telefonu numaranızı kullanarak kolayca ve güvenle yapabilirsiniz.

Turkcell Facebook'ta Paycell Mobil Ödeme

Facebook'ta Paycell Mobil Ödeme Nedir?

Facebook'ta oyun keyfini yaşarken yalnızca cep telefonu numaranızı girerek ödeme işleminizi güvenle yapabilirsiniz. Alışveriş tutarınız faturalı hatlar için Turkcell faturanıza yansır, faturasız hatlar için ise TL bakiyenizden düşer.

Nasıl Kullanırım?

 • Uygulama ya da oyun içerisinde yer alan satın alma düğmesine tıklayarak satın alma işleminizi başlatabilirsiniz. Satın alma ekranlarında cep telefonu numaranızı ilgili alana girerek ödeme adımlarına devam edebilirsiniz. İşlemin devamında onayınız için cep telefonunuza onay SMS'i gelecektir. Onay SMS'ine EVET yazarak geri dönüş yaptığınızda satın alma işleminiz tamamlanacaktır.
 • Satın alma işleminde "Hızlı satın alım için numaramı 90 gün kaydet" seçeneğini işaretleyerek işleminize devam ederseniz, 90 gün boyunca yapacağınız işlemler için sizden ayrıca SMS onayı alınmayacak, yalnızca bilgilendirme SMS'i gönderilecektir. Bu seçeneği işaretleyerek tek tıkla ödeme işleminin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Paycell Mobil Ödeme’de sadece onay için gönderilen kısa mesaj 50 kuruş olarak ücretlendirilir. Turkcell faturanıza yansıyan alışveriş tutarınız üzerinden ayrıca ÖİV alınmayacaktır.

LİMİT BİLGİLERİ

Tek İşlem LimitiFaturalı Hatlar için
Aylık Limit
Faturasız Hatlar için
Aylık Limit
Facebook Uygulama
ve
Uygulama İçi Harcamalar
120 TL200 TL - 500 TL500 TL

 • KALAN yazıp 5522’ye göndererek kalan Faturana Yansıt limit bilginizi öğrenebilirsiniz.
 • Limitler üye iş yerine göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için: 532.
 • Abonelik yaşı 90 günün altında olan faturalı hatlar için aylık limit 35 TL'dir.
 • Paycell Mobil Ödeme’yi, hattı bu işleme açık olan tüm Turkcell aboneleri kullanabilir.

 • Turkcell faturanızda yaptığınız ödemeleri “Mobil Ödeme” başlığı altında görebilirsiniz. Ön ödemeli hat sahibi iseniz Müşteri Hizmetleri'ni 532’den arayarak ya da Turkcell Uygulaması'nda Faturalarım alanına girerek mobil ödeme işlem tarihçenizi sorgulayabilirsiniz.

  • Önceki ödemelerinizde "Hızlı satın alım için numaramı 90 gün kaydet" seçeneğini seçip, size gelen onay SMS'ine EVET yazarak geri dönüş yaptıysanız, numaranız 90 gün boyunca saklanır ve bu sürede gerçekleşen ödemeleriniz için sizden tekrar onay alınmaz.
  • Hızlı satın alım için numaranızı kaydetmediyseniz her ödeme işleminizde size onay SMS'i gönderilir. SMS'e EVET yazarak geri dönüş yapılmadığı sürece ödemeniz gerçekleşmez.

 • Çağrı Merkezi’mizi (0850 622 6060) arayarak hattınızı mobil ödemeye açtırabilirsiniz. Kurumsal hattınız mobil ödemeye kapalı ise şirket yetkiliniz ile iletişime geçmelisiniz. Şirket yetkilisi iseniz çağrı merkezimizi arayarak şirket hatlarızı mobil ödemeye açtırabilirsiniz.

 • Facebook üzerinden aldığınız ürün ve hizmetler için makbuzdaki "Bu alışverişe itiraz et" bağlantısına tıklayarak oyunun veya uygulamanın geliştiricisine haber vermeli ve talimatları izlemelisiniz. Konu ile ilgili 72 saat içinde size dönüş olmaması durumunda Facebook Yardım Sayfası'ndan destek alabilirsiniz. Facebook Yardım Sayfası için tıklayınız.