Facebook'ta Turkcell Mobil Ödeme

Facebook'ta güvenli alışveriş için Turkcell Mobil Ödeme! Turkcell Mobil Ödeme ile Facebook’daki tüm uygulama ve oyun kredilerinizi sadece cep telefonu numaranızı kullanarak kolayca satın alabilirsiniz.

Facebook'ta Turkcell Mobil Ödeme

Facebook'ta Turkcell Mobil Ödeme Nedir?

Facebook'ta oyun keyfini yaşarken yalnızca cep telefonu numaranızı girerek ödeme işleminizi güvenle yapabilirsiniz. Alışveriş tutarınız faturalı hatlar için Turkcell faturanıza yansır, faturasız hatlar için ise TL bakiyenizden düşer.

Nasıl Kullanırım?

 

  • Uygulama ya da oyun içerisinde yer alan satın alma düğmesine tıklayarak satın alma işleminizi başlatabilirsiniz. Satın alma ekranlarında cep telefonu numaranızı ilgili alana girerek ödeme adımlarına devam edebilirsiniz. İşlemin devamında onayınız için cep telefonunuza onay SMS'i gelecektir. Onay SMS'ine EVET yazarak geri dönüş yaptığınızda satın alma işleminiz tamamlanacaktır.
  • Satın alma işleminde "Hızlı satın alım için numaramı 90 gün kaydet" seçeneğini işaretleyerek işleminize devam ederseniz, 90 gün boyunca yapacağınız işlemler için sizden ayrıca SMS onayı alınmayacak, yalnızca bilgilendirme SMS'i gönderilecektir. Bu seçeneği işaretleyerek tek tıkla ödeme işleminin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

 

Turkcell Mobil Ödeme’de sadece onay için gönderilen kısa mesaj 50 kuruş olarak ücretlendirilir. Turkcell faturanıza yansıyan alışveriş tutarınız üzerinden ayrıca ÖİV alınmayacaktır.

LİMİT BİLGİLERİ

Tek İşlem LimitiFaturalı Hatlar için
Aylık Limit
Faturasız Hatlar için
Aylık Limit
Facebook Uygulama
ve
Uygulama İçi Harcamalar
100 TL200 TL ila 300 TL500 TL

 

  • MOBILODEME LIMIT yazıp 2222’ye göndererek kalan mobil ödeme limit bilginizi öğrenebilirsiniz.
  • Limitler üye iş yerine göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için: 532.
  • Abonelik yaşı 90 günün altında olan faturalı hatlar için aylık limit 35 TL'dir.

Sayfayı kaydırın