Konferans Arama

KonferansCell ile birbirinin aynı konuşmalara zaman harcamayın, herkesle bir seferde konuşun!

Turkcell Konferans Arama

Konferans Arama Nedir?

KonferansCell ile bir kerede iki, hatta altı kişiyle birden görüşebilirsiniz. Üstelik hiçbir ek ücret ödemeden, kendi tarifeniz üzerinden.

Daha Fazla Bilgi

KonferansCell ile 6 kişiden daha fazlasıyla ortak görüşme yapmanız mümkün değildir. Yaptığınız toplu görüşmeleriniz sayesinde zamandan kazanırken, işlerinizi çok daha kolaylıkla halledersiniz.
KonferansCell servisini kullanmak oldukça kolay. Cep telefonunuzun menüsünden “Konferans” seçeneğine girmeniz gerekiyor. Eğer telefonunuzda bu seçenek yoksa Turkcell üzerinden de kullanabilirsiniz.
Örneğin aynı anda 2 kişi ile konuşmak istiyorsanız;
Adım 1: Birinci kişinin numarasını arayın ve beklemeye alın.
Adım 2: İkinci kişinin numarasını arayıp 3’e ardından YES’e basın.
Adım 3: Çağrılarınız Birleşti / Konferansa Katıldı uyarısını gördüğünüzde KonferansCell devrede demektir.
Aynı anda 3, 4, 5 ya da 6 kişiyle konuşabilmek için de aynı işlemleri tekrarlamanız yeterli. Aradığınız son numarayı beklemeye alıp bir diğerini arayarak bu işlemi tekrarlayabilir ve bir kerede konuştuğunuz kişi sayısını 6’ya çıkarabilirsiniz.
Eğer Konferans Arama servisinden haberiniz yoksa, uzun ve birbirinin aynı konuşmalara zaman harcıyorsunuz demektir. Turkcell’in sizler için sağladığı bu servis sayesinde bir kerede 6 kişiye kadar konferans görüşme yapabilirsiniz.
KonferansCell abonelik gerektirmediği için iptal edilen bir servis değildir.
Diğer
Cep Telefonunuzun Menüsünden ulaşabilirsiniz.
KonferansCell’de kullandığınız tarife üzerinden, aradığınız her numara için ayrı ayrı ücret ödersiniz ama aradığınız numaralar ek bir ücret ödemezler.