Turkcell Midi – Maxi Paketler Konuşma Paketi | Turkcell

Midi – Maxi Paketler

Turkcell Kurumsal müşterisi olan şirketlerin çalışanlarının, bireysel hatlarına özel paketlerden Maxi ve Midi Paketler ile hem avantajlı fiyatlara konuşun, hem de Profesyoneller Kulübü ile marka ayrıcalıklarından faydalanın.

55 TL / AY
Detaylı Bilgi
Turkcell Midi – Maxi Paketler
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
1000 DK HER YÖNE
1 GB İNTERNET
1000 SMS HER YÖNE
Hafta Sonları 3000 dk

Daha Fazla Bilgi

 • Maxi paket ile aylık her yöne 1000 dakika, hafta sonları Turkcell'lilerle 3000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet KDV ve ÖİV dahil 55 TL.
 • Midi paket ile aylık her yöne 300 dakika, Turkcell’lilerle 500 dakika ve hafta sonları Turkcell'lilerle geçerli 3.000 Dakika KDV ve ÖİV dahil 39 TL.
 • Fiyatlara %20 KDV ve %25 özel iletişim vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Ücret bilgisi yurt içi aramalar için geçerli olur ve görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
 • 06.07.2015 Tarihi itibarıyla paket aşım çözümümüzle, paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 5 TL ( KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 5TL ( KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Müşterilerimiz, ses paketlerinin bitimini takip eden ilk kullanımlarında 2,5 TL ( KDV,ÖİV dahil) olarak ücretlendirilecektir. Devam eden kullanımlarda 900 sn sonuna kadar ek bir ücretlendirme olmayacaktır. Bu kullanımın ardından takip eden ilk kullanımlarında yeni bir ek 2,5 TL ( KDV, ÖİV dahil) ücretlendirilecektir. Takip eden kullanımlarda 1800 sn’lik (30 dk’lık) kullanımın sonuna dek ek bir ücretlendirme olmayacaktır. Ilk 30 dk'nin bitmesini takiben abonenin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30 dk'lık kullanım hakkı devreye alınacak ve müşterilerimiz 5 TL ( KDV, ÖİV dahil) ödemeye devam edecektir. Kullanım devamını takiben müşterilerimiz her yurt içi her yöne 30 dk için 5 TL ( KDV, ÖİV dahil)ödemeye devam edecektir. Müşterilerimiz, SMS paketlerinin bitimini takip eden ilk SMS kullanımlarında 2,5 TL ( KDV, ÖİV dahil) ile ücretlendirilecektir. Takip eden 14 SMS müşterilerimize ücretsiz sağlanacaktır. 16. Sms’de ek 2,5 TL ( KDV, ÖİV dahil) ile ücretlendirilecektir. Takip eden yeni bir 14 SMS müşterilerimize ücretsiz sağlanacaktır. Ilk 30 SMS'in bitmesini takiben müşterilerimizin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30 SMS'lik kullanım hakkı devreye alınacak ve müşterilerimiz 5 TL ( KDV, ÖİV dahil) ödemeye devam edecektir. Kullanım devamını takiben müşterilerimiz her yurt içi her yöne 30 SMS için 5 TL ( KDV, ÖİV dahil) ödemeye devam edecektir. (06.07.2015 Tarihi öncesinde bu paketin taahhütlü kampanyasından faydalanan müşterilerimiz için taahhüt sürelerinin sona erene kadar paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 3 TL ( KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 3TL ( KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Taahhüt süreleri sona erdikten sonra paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 5 TL ( KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 5TL ( KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirirler.
 • Internet paket aşım ücreti 5 TL/200 mb'dir. Paket aşımında her 200 mb kullanım 5 TL olarak ücretlendirilir. Bu ücretlendirme, bir fatura döneminde en fazla 20 kere tekrarlanır. 20. Fayda kullanıldıktan sonra internet hızı, ana paket yenilenene kadar 5 Kbps’a düşürülür ve faturanıza ek ücret yansıtılmaz.
 • Bu tarife aylık olarak alınamamaktadır. Giren aboneler 12 fatura dönemi kullanım taahhüt ederek tarifeye geçecektir.
 • Tekliflerden sadece 500 adet ve üzeri çalışanı olan ve Turkcell kurumsal müşterisi olan firmaların çalışanları bireysel hatları ile faydalanabilmektedir.
 • Maxi ve midi paketler 12 ay boyunca sabit fiyat garantilidir. 12 Aylık dönemin sonunda maxi paket 69 TL, midi paket 49 TL olarak devam eder.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • 03.04.2017 Tarihi itibarıyla paketsiz ses ve SMS kullanımı ücretlendirmeleri için tıklayınız.
 • 11 Ocak -20 Ocak tarihleri arasında tarifenize tanımlanan yeni özellikle yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışınDa geçerli ülkelerde günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • BU özEllIği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadigi ülkelerde, baska bir yurt disi paketiniz yoksa belirli ülkelerde devreye giren akilli dünya tarifesi, 14.12.2022 Itibariyle yeni abone alimina kapanmistir. Bu tarihten önce akilli dünya tarifesi faydasini içeren paket veya kampanyalardan birine kayit olan abonelerimiz, kampanya süreleri sonuna kadar bu tarifeden faydalanabilirler. Akıllı dünya tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
Diğer
 • Şifre kartlarındaki şifreyi MAXI/MIDI ŞİFRE yaz 2222'ye gönder
 • Turkcell Kurumsal Müşterilerinin çalışanlarının bireysel hatları ile faydalanabileceği, 12 ay sabit fiyatlı, Heryöne 300 Dakika, Turkcell’lilerle 500 Dakika ve Haftasonları Turkcell'lilerle geçerli 3000 Dakika kullanıma aylık KDV ve ÖİV dahil 39 TL’ye sahip olabileceği bir pakettir

 • Haftasonları görüşme faydası yurt içinde Turkcell'lilerle geçerli, aylık 3000 dakika ile sınırlıdır. Cumartesi 00.00 ile Pazar 23.59 arasında geçerlidir.

 • Turkcell Kurumsal Müşterilerinin çalışanlarının bireysel hatları ile faydalanabileceği, 12 ay sabit fiyatlı, Heryöne 1000 Dakika, Haftasonları Turkcell'lilerle geçerli 3000 Dakika, Heryöne 1000 SMS ve 1 GB internet kullanıma aylık KDV ve ÖİV dahil 55 TL’ye sahip olabileceği bir pakettir
 • Hayır, bu paketlere giren aboneler 12 fatura dönemi kullanım taahüd ederek tarifeye geçer.
 • Evet, Şifre kartlarının üzerindeki şifreyi hangi paketi istiyorsanız onunla birlikte MAXI/MIDI ŞİFRE yazıp 2222’ye gönderdiğinizde gelen mesajları onayladıktan tarifeye geçebilirsiniz.
 • Şifre kartları aracılığı ile başvurduktan sonra ilk fatura kesim tarihinizde tekliften faydalanmaya başlarsınız.
 • Evet, bir şifreyi yalnızca bir sefer kullanabilirsiniz.
 • 06.07.2015 tarihi itibarıyla paket aşım çözümümüz ile paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dakikası 5 TL (KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 5 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir.


  • Fiyat değişikliği bu paketlerin taahhütlü kampanyalarından mevcutta faydalanmayan müşterilerimiz için geçerlidir.
  • Bu paketlerin taahhütlü kampanyalarında bulunan müşterilerimiz taahhüt sürelerinin sona ermesini takiben ilgili fiyat değişikliği geçerli olacaktır.
  • Bu paketlere yeni tesis, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ile yeni gelen müşterilerin paket aşım ücretleri yeni fiyatlar üzerinden hesaplanacaktır.
  • Bu paketlere tarife değişikliği ile yeni bir 12 ay taahhütlü kampanyalara gelen mevcut müşterilerin paket aşım ücretleri yeni fiyatlar üzerinden hesaplanacaktır.
  • Müşterilerim, tarife paketleri içeriğinde kullanımı sınırlı hizmet olarak konuşma dakikası olan paketlerde paket bitimini takip eden ilk kullanımda 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) olarak ücretlendirilecektir. Devam eden kullanımlarda 900 sn sonuna kadar ek bir ücretlendirme olmayacaktır. Bu kullanımın ardından takip eden ilk kullanımda yeni bir ek 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ücretlendirilecektir. Takip eden kullanımlarda 1800 sn’lik (30 dk’lık) kullanımın sonuna dek ek bir ücretlendirme olmayacaktır. İlk 30dk'nin bitmesini takiben abonenin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30 dk'lık kullanım hakkı devreye alınacak ve müşterilerimiz 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir. Kullanım devamını takiben müşterilerimiz her yurt içi her yöne 30dk için 5 TL (KDV, ÖİV Dahil)ödemeye devam edecektir.
  • Müşterilerimizin,tarife paketleri içeriğinde kullanımı sınırlı hizmet olarak SMS olan paketlerde paket bitimini takiben ücretlendirme periyodunun ilk SMS kullanımında 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ile ücretlendirilecektir. Takip eden 14 SMS müşterilerimize ücretsiz sağlanacaktır. 16. SMS’de ek 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ile ücretlendirilecektir.
   Takip eden yeni bir 14 SMS aboneye ücretsiz sağlanacaktır. İlk 30 SMS'in bitmesini takiben müşterilerimizin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30 SMS'lık kullanım hakkı devreye alınacak ve müşterilerimiz 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam
   edecektir. Kullanım devamını takiben müşterilerimiz her yurt içi her yöne 30 SMS için 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir.
  06.07.2015 tarihi öncesinde bu paketin taahhütlü kampanyasından faydalanan müşterilerimiz için taahhüt sürelerinin sona erene kadar paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 3 TL (KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 3TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Müşterilerimiz, ses paket aşımında ücretlendirme periyodu (6 sn) değişmeyecek şekilde ilk yurt içi her yöne 408 saniyelik (6,8 DK) kullanımlarına kadar 43,89 KR /DK (KDV,ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Müşterilerimizin kullanımlarına devam etmelerini takiben ilk yurt içi her yöne 30dk'den kalan yurt içi her yöne 1392 saniyelik (23,2 DK) kullanım hakkı müşteriye toplamı 3 TL'ye sağlanır. Bu 30 dakikanın bitmesini takiben müşterinin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30 dakikalık kullanım hakkı devreye alınır ve müşteriler 3 TL (KDV, ÖİV dahil) ödemeye devam ederler. Kullanım devamını takiben müşteriler her yurt içi her yöne 30 dakika için 3 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam ederler. Müşterilerimiz, SMS paket aşımında ücretlendirme periyodu değişmeyecek şekilde ilk yurt içi her yöne 9 adet SMS kullanımlarında 33,25 KR/adet (KDV, ÖİV dahil) ücretlendirilir. Kullanıma devam etmelerini takiben ilk yurt içi her yöne 30 SMS'den kalan yurt içi her yöne 21 adet SMS kullanım hakkı müşteriye 3 TL'ye sağlanır. Bu 30 SMS'in bitmesini takiben müşterinin yaptığı ilk kullanımda ikinci yurt içi her yöne 30 SMS'lik kullanım hakkı devreye alınır ve müşteriler 3 TL ödemeye devam ederler. Kullanım devamını takiben müşteriler her yurt içi her yöne 30 SMS için 3 TL (KDV, ÖİV dahil) ödemeye devam ederler.

  İnternet paket aşım ücreti faturalı hatlar için 5 TL/200 MB'dir. Paket aşımında her 200 MB kullanım 5 TL olarak ücretlendirilir. Bu ücretlendirme, bir fatura döneminde en fazla 20 kere tekrarlanır. 20. fayda kullanıldıktan sonra internet hızı, ana paket yenilenene kadar 5 kbps’a düşürülür ve faturanıza ek ücret yansıtılmaz

  01.06.2016 tarihi itibarıyla paketsiz dakika kullanımı ve aşım çözümünün son tekrarı sonrası dakika aşım ücreti 60 kr/dakika (%18 KDV, %25 ÖİV dahil), paketsiz SMS kullanımı ve SMS aşım çözümünün son tekrarı sonrası paket aşım ücreti 50 kr/adet (%18 KDV, %25 ÖİV dahil) olarak ücretlendirilecektir.

  03.04.2017 tarihi itibarıyla paketsiz ses ve sms kullanımı ücretlendirmeleri için tıklayınız.
  • 11 Ocak -20 Ocak tarihleri arasında tarifenize tanımlanan yeni özellikle yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve sms’i yurt dışında geçerli ülkelerde günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve sms’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadigi ülkelerde, baska bir yurt disi paketiniz yoksa belirli ülkelerde devreye giren akilli dünya tarifesi, 14.12.2022 Itibariyle yeni abone alimina kapanmistir. Bu tarihten önce akilli dünya tarifesi faydasini içeren paket veya kampanyalardan birine kayit olan abonelerimiz, kampanya süreleri sonuna kadar bu tarifeden faydalanabilirler. Akıllı dünya tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

  • 11 Ocak -20 Ocak tarihleri arasında tarifenize tanımlanan yeni özellikle yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve sms’i yurt dışında geçerli ülkelerde günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve sms’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadigi ülkelerde, baska bir yurt disi paketiniz yoksa belirli ülkelerde devreye giren akilli dünya tarifesi, 14.12.2022 Itibariyle yeni abone alimina kapanmistir. Bu tarihten önce akilli dünya tarifesi faydasini içeren paket veya kampanyalardan birine kayit olan abonelerimiz, kampanya süreleri sonuna kadar bu tarifeden faydalanabilirler. Akıllı dünya tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

 • Hayır, önce kontratlı kampanyanızı iptal etmeniz gerekli.
 • Yıllık abonelik yaptırdığınız dakika paketinizin ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit kalacak ve fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca seçtiğiniz paketin yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda erken iptal bedeli faturaya yansıtılır.

  Midi Paket Yıllık aboneliği için kampanya süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil 10 TL'dir.

  Maxi Paket Yıllık aboneliği için kampanya süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil 14 TL'dir.

  Iptal tarihine kadar tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.)bedelleri toplamı veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.
 • Evet, Paket kullanımınız %80 ve %100’e geldiğinde SMS ile bilgilendirme yapılır.
 • Hayır, Dahil değildir.
 • Hayır devretmez.
 • Evet, Maxi ve Midi Paketlerden faydalanan aboneler ücretsiz olarak Profesyoneller Kulübü üyesi olurlar.
 • Hayır, Profesyoneller Kulüp üyeliğiniz devam eder.
 • Maxi Paket 69 TL, Midi PAket 49 TL olarak devam eder.
 • Hayır
 • yurt içi tarifenizi yurt dışında geçerli ülkelerde kullanabilme özelliği kapsamında bu özelliğin aşım ücretlendirmesi devreye girer. detaylı bilgi için tıklayınız.

 • Hayır. Sadece ana tarifenizdeki paketler geçerlidir.