Yolda İzle Paketi

Yolda İzle Paketi

Turkcell Yol Paketleri ile Kamil Koç yolculukları daha da keyifli! Kamil Koç biletin varsa, seyahat boyunca sosyal medyada özgürce vakit geçirirsin! Mevcut paketimin interneti yeter mi diye düşünme, Yolda Paylaş ve Yolda İzle paketleri ile sosyal medyanın tadını çıkar!

10,10 TL / GÜN
Detaylı Bilgi
Yolda İzle Paketi
İNTERNET EK AVANTAJ ÜCRET
4 GB

Daha Fazla Bilgi

 • Kamil Koç Yol Paketleri kapsamında, Yolda İzle paketi ile Youtube, Twitter, Facebook, Instagram, Whatsapp ve BiP'te geçerli günlük 4 GB internet kullanım hakkına sahip olursunuz.
 • ÖİV'ye tabi hizmetler için uygulanmakta olan %7,5’lik vergi oranının %10'a yükseltilmesi sebebiyle 2 Şubat 2021 itibarıyla paket fiyatı faturalı müşterilerimiz için 10,10 TL, faturasız müşterilerimiz için 9,90 TL olacaktır.
 • Paketin alınabilmesi için Kamil Koç firmasından alınmış aktif bir bilet rezervasyon numarası (PNR) olması gerekmektedir.
 • Yolda İzle paketi talebinizi iletmek için; KKIZLE boşluk PNR kodu yazıp 1020'ye SMS gönderebilirsiniz. 
 • Paketler, Kamil Koç bileti satın alma işlemi tamamlandıktan sonra, seyahat tarihi öncesinde veya seyahat sırasında herhangi bir zamanda alınabilir. Sadece seyahat başlangıç saati üzerinden 24 saat geçtikten sonra paketler alınamaz.
 • Seyahat tarihinden önce Yolda İzle paketi için talep iletmeniz durumunda, paket kapsamındaki internet hakkınız seyahat saatinde hattınıza otomatik olarak tanımlanır. Tanımlandığına ilişkin bilgilendirme SMS'i geldikten sonra paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Faturalı müşterilerde, paket seyahat tarihinde tanımlandıktan sonra, ilgili ilk fatura döneminde faturaya yansır. Faturasız müşterilerde, seyahat tarihinden 1 saat önce bakiyesinde yeterli TL bulunması durumunda paket otomatik olarak tanımlanır ve TL bakiyenizden düşer; yeterli bakiye yoksa paket tanımlaması gerçekleşmez ve hattınıza bir hata SMS'i gelir.
 • Seyahat başladıktan sonra Yolda İzle paketi için talep iletmeniz durumunda, paket kapsamındaki internet hakkınız anında otomatik olarak hattınıza tanımlanır. Tanımlandığına ilişkin bilgilendirme SMS'i geldikten sonra paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Faturalı müşterilerde, paket tanımlandıktan sonra, ilgili ilk fatura döneminde faturaya yansır. Faturasız müşterilerde, seyahat esnasında paket talebi iletmeniz durumunda bakiyenizde yeterli TL varsa Yolda İzle paketiniz otomatik olarak tanımlanır ve TL bakiyenizden düşer; yeterli bakiyeniz yoksa paket tanımlaması gerçekleşmez ve hattınıza bir hata SMS'i gelir.
 • Paketi bir kez talep ettikten sonra, seyahat başlangıç saatinden 1 saat öncesine kadar SMS ile iptal edebilirsiniz. Paket taleplerinin iptali için IPTAL KKIZLE yazıp 1020'ye gönderilmesi gerekmektedir. Başvuru ve iptal SMS’i ücretsizdir.
 • Paket hatta tanımlandıktan sonra artık iptal edilemez.
 • Paket kapsamındaki internet hakkı, paket aktiflendikten sonra 24 saat geçerlidir.
 • Paketten (Bireysel/Kurumsal/Faturalı/Faturasız) tüm aktif Turkcell ses hattı aboneleri yararlanabilir.
 • Paketi bilet sahibi dışındaki Turkcell müşterileri de alabilir. Bir PNR ile alınmış kaç adet bilet var ise o sayıda paket alınabilir. Bu paketlerin tamamı bir GSM numarası ile de alınabilir; istenirse (PNRdaki bilet adedi ile sınırlı olmak koşulu ile) farklı GSM numaralarına da tanımlanabilir.
 • Paket tek seferliktir, dönem (24 saat) sonunda ya da paket dahilindeki data hakkı tükendiğinde müşterinin herhangi bir iptal talebine gerek olmaksızın kendiliğinden sonlanır ve yenilenmez. 
 • Paket bitiminde abonede başka bir paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. 
 • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.
 • Paket dahilinde verilen ve kullanılmayan faydalar bir sonraki döneme devretmez. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
Diğer
KKIZLE bosluk BILET PNR KODU yaz 1020'ye gönder
Kapat
Yardım ister misiniz?