Turkcell Şampiyon Paket

Şampiyon Paket

Turkcell'den Sarı Kırmızı Destek Paketi'ni al, hem Galatasaray kazansın hem sen kazan. Galatasaray'ın attığı her gol için hediye internetten maç biletine ve sana özel birçok ayrıcalıktan faydalan.

Turkcell Şampiyon Paket
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
500 DK BiP'TEN HER YÖNE ARAMA
Fizy Radyo Çalarken Dinlet Goller Cepte Lifebox

Daha Fazla Bilgi

Tüm Turkcell ses hattı müşterileri mevcut paketlerine ek olarak Şampiyon Paket'ten yararlanabilir. Şampiyon Paket kapsamında BiP'ten her yöne geçerli 500 dakika, fizy’den seçili radyoları dinleme, Çalarken Dinlet servisi, Goller Cepte Standart Paketi ve Lifebox Hoş Geldin Paketi (5GB saklama alanı) verilecektir. Paket bitiminde abonede başka bir paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Paket dahilinde verilen ve kullanılmayan faydalar bir sonraki döneme devretmez. Abone Paket üyeliğini iptal etmediği sürece her ay otomatik olarak yenilenecektir. Paket faydaları 3. kişilere devredilemez. 28 Ocak 2022 itibarıyla Toplam Telsiz Kullanım Ücreti borcu 55 TL ve üzerinde bulunan müşterimizin Turkcell Mağazalarından ve Müşteri Hizmetlerinden kampanya kapsamındaki paketleri satın alabilmesi için Telsiz Kullanım Ücreti borcunu 55 TL’nin altına indirmesi veya Turkcell Mağazalarından tek seferde en az 14 TL yükleme yapması gerekmektedir. Turkcell’in kampanya şartlarında değişiklik hakkı saklıdır. 
Şampiyon paket sahipleri Galatasaray'ın kazandığı her resmi maçta* günlük 1GB internet kazanırlar ! Ek olarak Goller Cepte uygulamasını indirdikleri takdirde GS'ın lig ve kupa maçlarında attığı her gol başına günlük 200MB, Şampiyonlar Ligi'nde attığı her gol başına günlük 400MB internet kazanırlar. 

Tüm destek paketlerinin değişkenlik gösterebilen katılım hakları ile yararlanacağı telekomünikasyon harici faydalar;
1) BiP Sarı Kırmızı Destek kanalı aracılığıyla yapılacak yarışmalar ile
2) GS sosyal medya kulüp hesaplarından yapılacak yarışmalar ile dağıtılacaktır.

Kazanılan futbol bilet faydaları passolig ile verileceğinden kazanan kişilerin hesabına SMS gönderimi ile bildirilir. Diğer faydalar ise yine BiP Sarı Kırmızı Destek kanalı veya kulüp sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.

Bu faydalar:

  • VIP ve Standart Maç Biletleri (Galatasaray’ın ev maçlarında)
  • Stadyumda yer alan Aile (Çocuk) Tribününde maç izleme hakkı
  • İmzalı forma ve top
  • Antrenman ziyareti
  • Yurt dışı maçlarına takım uçağıyla gitme ve maç bileti
  • GS Store'lar ve online mağazada indirim
  • Galatasaray Müze bileti
  • Basketbol ve Voleybol biletleri (Galatasaray’ın ev maçlarında)
*Türkiye kupası maçlarının uzatma devresinde atılan goller ve edinilen galibiyetler dahil değildir.
SMS
  • GS9 yaz 2200’a gönder
  • 532 ya da 0532 532 0000